Redmi Note 3 Güncelleme

ilyasgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Epic rom pro 6.5.26 ayarlar menüsü İngilizce sorunu düzeltilmiş bu sürümde.parmak izi sorunsuz.zaten kameradan galeriye geçiş sorunu da yok.zannedersem şu an en baba rom.ister bootloader kilitli kilitsiz farketmez her iki sürümüde var.yeni kuracaklara tavsiyemdir.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum Epic rom pro 6.5.26 romunu yükledim fakat galeriyi açtığınızda albüm kısmında whatsap ile ilgili yüzlerce foto dosyası kopyalıyor. sizdede bu sorun varmı? Bn sırf bu yüzden sphinx 7.1.3 stable roma geri döndüm.

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Şuanda kullanılabilecek en stabil rom Global Romun en son sürümü v7.3.5.0 dır.(işlemci snapdragon ise)

Hiçbir soruna rastlamadı.Şarj durumu çok aktif kullanımda çok çok rahat 2 günü rahat çıkarıyor.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Dostum Epic rom pro 6.5.26 romunu yükledim fakat galeriyi açtığınızda albüm kısmında whatsap ile ilgili yüzlerce foto dosyası kopyalıyor. sizdede bu sorun varmı? Bn sırf bu yüzden sphinx 7.1.3 stable roma geri döndüm.
Evet, maalesef öyle bir sıkıntı var. Sphinx rom nasıl hocam, memnun musun?

ilyasgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Evet, maalesef öyle bir sıkıntı var. Sphinx rom nasıl hocam, memnun musun?
Şuana kadar çok rom denedim. En güzeli sphinx 7.1.3 fakat aynı telefondan birkaç arkadaşımdada var hepsinde bu rom var. sadece 1 kişide parmaz izi çalışmadı onada 7.2.3 jamflux rom kurduk. Oda fena değil bikaç Türkçe tercümesi dışında.

ilyasgor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyas
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Şuanda kullanılabilecek en stabil rom Global Romun en son sürümü v7.3.5.0 dır.(işlemci snapdragon ise)

Hiçbir soruna rastlamadı.Şarj durumu çok aktif kullanımda çok çok rahat 2 günü rahat çıkarıyor.

Bende note 3 den pro'ya (snapdragon modeline) geçiş yaptım aldığımdan beri 2 güncelleme aldı. Şuan v7.3.5 var şarj durumu ve stabillik mükemmel.

kkustul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kadir
Cihazım
redminote3pr
Konular
1
Merhaba bende redmi note 3 pro var. üzerinde kararlı rom var 7.1.99.99 ve hiçbir şekilde başka bir rom yükleyemiyorum. biraz araştırdım yeni rom yüklemek için unlock yapmak gerekiyormuş. miu nun sitesine girip unlock işlemlerini de yaptım, mesajda geldi ancak bu seferde unlock yapmaya çalıştığımda "couldn't verify device" uyarısı alıyorum. vesselam işin içinden çıkamadım yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden çok teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    29,8 KB · Görüntüleme: 27

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba bende redmi note 3 pro var. üzerinde kararlı rom var 7.1.99.99 ve hiçbir şekilde başka bir rom yükleyemiyorum. biraz araştırdım yeni rom yüklemek için unlock yapmak gerekiyormuş. miu nun sitesine girip unlock işlemlerini de yaptım, mesajda geldi ancak bu seferde unlock yapmaya çalıştığımda "couldn't verify device" uyarısı alıyorum. vesselam işin içinden çıkamadım yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden çok teşekkürler
Foruma biraz baksanız görecektiniz. Buradaki konumda her şeyi açık ve net bir şekilde anlattım.Yine de yapamazsanız özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

usahin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi Note3
Konular
0
Evet maalesef epic rom pro da whatsapp resimlerini bir sürü albüm açıyor ama fotografı çoğaltmıyor.ben marketten alternatif bir galeri uygulaması kullanıyorum #ilyasgor

drneuro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
5.
Cihazım
redmi note 3
Konular
1
Merhaba.Ben foruma yeni katıldım.Bu hafta içinde GG da bir satıcıdan redmi note 3 aldım.Telefonun üzerinde türkçe karakterle uyumlu olduğuna dair bir etiket ve distributor garanti belgesi vardı.Telefonu açtığımda dil seçenekleri yüklüydü.MIUI 8 olarak geldi.Parmak izi yüklemesini kolayca yaptım ve hızlı çalıştı.Şu anda başka bir şey yapmama gerek varmı acaba? teşekkürler

mayk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hanifi
Cihazım
mi 6x
Konular
13
Merhaba.Ben foruma yeni katıldım.Bu hafta içinde GG da bir satıcıdan redmi note 3 aldım.Telefonun üzerinde türkçe karakterle uyumlu olduğuna dair bir etiket ve distributor garanti belgesi vardı.Telefonu açtığımda dil seçenekleri yüklüydü.MIUI 8 olarak geldi.Parmak izi yüklemesini kolayca yaptım ve hızlı çalıştı.Şu anda başka bir şey yapmama gerek varmı acaba? teşekkürler
Simdilik yok hocam. Eger cihazla uğraşacam diyosan ilk olarak bootloader kilidi için acma talebinde bulunabilirsin

Üst Alt