HyperOS Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Fataldose Hocam Ben de Miui 14 Eu Dan Hyper Os eu ya geçtim ve pişman oldum. Geri dönüş yapmak istiyorum Miui 14 eu ya Direk romu kurarak geçilebiliyor mu yoksa herhangi bir eşlem yapmama gerek var mı.
Direk fastboottan kurabilirsiniz hocam. Veriler silinir ama. Windows install bat dosyasını açın cihaz fastboottayken.

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
Dün Hyperos kurdum. Ancak kurulumdan sonra video oynatırken kesintiler olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan yahut çözümü konusunda bilgisi olan var mı?
Bende kurdum aynı promlemi yaşadım. MIUI 14 e geri döndüm düzeldi. HyperOS un Note 13 pro ya yeni guncelleme vermesini bekleyeceğiz bakalım düzelir mi.

gknykt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 13Pr
Konular
1
hangi romda şebeke sıkıntısı yaşamıyorsanız. o romun modem dosyasını telefona flaşlamanız gerekmektedir.
bana biraz pahalıya mal oldu. telefoncu bile anlamadı durduk yere telefonu kaydetmek zorunda kaldım ( direnç değişimi )
şuan eu rom kullanıyorum. modem dosyasıda TNRMIXM uzantılı rom dosyasının modemi
Bende hyperosa geçtim şebeke gitti. Ne kadar rom denediysem de gelmedi. Bu arada telefon yd imei kayıtsız. Alalı 2 ay olmuştur. Birkaç gün önce 90 gün içinde kayıt yapın mesajı gelmişti. Sizdeki modem dosyasını paylaşma şansınız var mı?

Sapan-b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahattin
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende hyperosa geçtim şebeke gitti. Ne kadar rom denediysem de gelmedi. Bu arada telefon yd imei kayıtsız. Alalı 2 ay olmuştur. Birkaç gün önce 90 gün içinde kayıt yapın mesajı gelmişti. Sizdeki modem dosyasını paylaşma şansınız var mı?
hocam sildim inanın.
cihaz global mi ?

bydadaloglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat Yılmaz
Cihazım
Redmi Note 13 p
Konular
0
İki aydır çin redmi note 13 pro 5g var hyperos xiaomi.eu ve elite Stock romları yükledim denedim global yada eu rom hangisini atabilirim

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
IMEI işlemi yapılmadıysa güncelleme ile nasıl IMEI gitti hocam?

Sapan-b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahattin
Cihazım
Mi 5
Konular
3
IMEI işlemi yapılmadıysa güncelleme ile nasıl IMEI gitti hocam?
xiaomi telefonu hangi bölge için çıkardıysa, o bölgenin dışındaki romlar yüklendiği zaman şebeke sıkıntısı yaşanıyor. bu sıkıntını önüne geçmek için, o bölge için çıkarılan modem dosyasını tekrar flaşlamak gerekir

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
xiaomi telefonu hangi bölge için çıkardıysa, o bölgenin dışındaki romlar yüklendiği zaman şebeke sıkıntısı yaşanıyor. bu sıkıntını önüne geçmek için, o bölge için çıkarılan modem dosyasını tekrar flaşlamak gerekir
Yeni mi çıktı bu uygulama? Redmi Note 10 Pro var bende. Endonezya, Tayvan, EEA çoğu romu yükleyip denemiştim. Böyle sorun yaşamadım

gknykt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 13Pr
Konular
1
cihazı fastboot modda pc ye bağlayın.
çin romundaki NONHLOS.bin dosyasını minimal adb klasörüne atın ve şu komutu yazın.

fastboot flash modem NONHLOS.bin
Buradaki işlemleri yaptım şebeke geldi arkadaşlar. Bu konuda problem yaşayanlar için yardımcı olur umarım.

bydadaloglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat Yılmaz
Cihazım
Redmi Note 13 p
Konular
0
global hyperos atıyorum timeout hatası veriyor

Üst Alt