HyperOS Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS

Swap.Swp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
RN13 Pro 5G
Meslek
Bankacı
Konular
6
Dün Hyperos kurdum. Ancak kurulumdan sonra video oynatırken kesintiler olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan yahut çözümü konusunda bilgisi olan var mı?
Ben herhangi bir problem yaşamadım. Fakat Miui 14 daha stabil daha seri çalışıyormuş gibi geldi bana. Güncellemeler ile çözüleceğini düşünüyorum.

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
10
Hocam cihazınız yurt dışı mı, bende kurmak istiyorum tedirginim biraz yd cihaz ve dirençli ama bl kilidi açık, birde tavsiye eder misiniz bu romu

2312CRAD3C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet cihaz yurt dışı. Henüz direnç kaydını yaptırmadım. İki gündür sorunsuz kullanıyorum. Sadece video oynatırken 1-2 saniyelik takılmalar oluyordu. Yeniden yükledim şimdilik o sorun da çözüldü gibi. Ben sevdim.

etoo479

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kurulum işlemleri: (Yükleme işlemlerini fastboot ve TWRP üzerinden yapılmaktadır. Yükleme talimatları geliştirici sitede anlatıldığı gibi çevrilmiştir)
  • İndirdiğiniz Fastboot dosyasını klasöre çıkart diyerek masaüstüne çıkarın
  • Cihazı fastboot moda alın (Ses kısma+power tuş kombinasyonu)
  • Rom klasörü içindeki Windows install with data format.cmd komut dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın
  • Kurulum işlemi otomatıik olarak başlamıştır, kurulum bitene kadar cihazını ellemeyin
  • Güncelleme işlemi klasör içinden çıkan uptade dosyası ile yapılmaktadır.
  • Hybrid romlar, hem twrp hem fastboot üzerinden yüklenebilen sürümlerdir.

Haftalık sürüm

Kararlı sürüm

Önemli: Kurulum sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forumumuz ve forum yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
Abi şey sorcam bende 12 pro 5g var dirençli hyperos geldi sorun olur mu güncellesem

Maq1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
0
Evet cihaz yurt dışı. Henüz direnç kaydını yaptırmadım. İki gündür sorunsuz kullanıyorum. Sadece video oynatırken 1-2 saniyelik takılmalar oluyordu. Yeniden yükledim şimdilik o sorun da çözüldü gibi. Ben sevdim.
Hocam cihazın BL kilidi acık mıydı işlem yaparken. Bende de bir adet yurtdısı BL kilidi acık olmayan cihaz var yükleyebilir miyim ?

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
10
Hocam cihazın BL kilidi acık mıydı işlem yaparken. Bende de bir adet yurtdısı BL kilidi acık olmayan cihaz var yükleyebilir miyim ?
Evet benim cihazın BL kilidi açıktı. Kilitli cihaza yüklenebilir mi o konuda bir bilgim yok.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Kilit kapalı cihaza yükleyemezsiniz.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Abi şey sorcam bende 12 pro 5g var dirençli hyperos geldi sorun olur mu güncellesem
Direnç yaptırdığınız yer güncelleme işlemini nasıl yapmanız gerektiğini söylemedi mi? Cihaz kod adı nedir ruby mi? Eğer ruby ise aşağıda işlemleri yazmışlar, ama yine de cihazı kullanan arkadaşlara danışın, ana konusuna yazın.
Redmi Note 12 Pro / Pro +rubyDimensity 1080Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.

Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

etoo479

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Direnç yaptırdığınız yer güncelleme işlemini nasıl yapmanız gerektiğini söylemedi mi? Cihaz kod adı nedir ruby mi? Eğer ruby ise aşağıda işlemleri yazmışlar, ama yine de cihazı kullanan arkadaşlara danışın, ana konusuna yazın.
Redmi Note 12 Pro / Pro +rubyDimensity 1080Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.

Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Şimdi moly yazıyor söyledi silinmez falan fedi ama hyperos gelince çökebilir gibi dedi ben güncelleyip sıfırladım hiç birşekilde imei gitmedi hyperos olduğu için biraz endişelendim miui den hyperosa geçiyor işletim sistemi ondan dolayı çöker diye korktum

mibaha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kürşad Buğra
Cihazım
Mİ 9
Meslek
Okur-Yazar
Konular
10
HyperOS yükledikten sonra Bluetooth sorunu yaşamaya başladım. Araçta Android Autoya bağlanıyorum ancak ses 2 saniyede bir kesiliyor. Çözümü için önerisi olan varsa çok mutlu olurum. Edit: Voice Match kapatınca düzeldi arkadaşlar.

23122PCD1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Swap.Swp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
RN13 Pro 5G
Meslek
Bankacı
Konular
6
HyperOS yükledikten sonra Bluetooth sorunu yaşamaya başladım. Araçta Android Autoya bağlanıyorum ancak ses 2 saniyede bir kesiliyor. Çözümü için önerisi olan varsa çok mutlu olurum.

23122PCD1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben denedim herhangi bir problem göremedim farklı araçta denediniz mi ?

Üst Alt