HyperOS Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Şimdi moly yazıyor söyledi silinmez falan fedi ama hyperos gelince çökebilir gibi dedi ben güncelleyip sıfırladım hiç birşekilde imei gitmedi hyperos olduğu için biraz endişelendim miui den hyperosa geçiyor işletim sistemi ondan dolayı çöker diye korktum
İşletim sistemi demeyelim de MIUI arayüz isim değişikliğine varıldı 😀 MIUI 15 Yerine HyperOS 1 oldu 2 olacaktır 3 olacaktır.

gotham vigi1ante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahir
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
2
video takılma ve android auto sorunu yaşayanlar voice match'i kapatsın. çözüm bu.

Hucar13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
1
Evet cihaz yurt dışı. Henüz direnç kaydını yaptırmadım. İki gündür sorunsuz kullanıyorum. Sadece video oynatırken 1-2 saniyelik takılmalar oluyordu. Yeniden yükledim şimdilik o sorun da çözüldü gibi. Ben sevdim.
indian modem flashlayın. Video takılma problemi çözülüyor.

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Miui 14 çok çok daha stabil. Arayüz çok yavaş ve çok takılmalar oluyor. Şimdilik bir kaç sürüm daha beklemek lazım HyperOS için.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
12
Şebeke sorunu yaşayan varmı, bir kişi yardım isteği açmış eu hyper os yükledikten sonra şebeke yok diye, çok kararsız kaldım yükleyip yüklememekte. Kullanan arkadaşlar romu tavsiye edermisiniz miui 14 e göre nasıl, geçmeye değermi?

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Şebeke sorunu yaşayan varmı, bir kişi yardım isteği açmış eu hyper os yükledikten sonra şebeke yok diye, çok kararsız kaldım yükleyip yüklememekte. Kullanan arkadaşlar romu tavsiye edermisiniz miui 14 e göre nasıl, geçmeye değermi?
Değmez hocam, ben yükledim geri döndüm. Siz de dönersiniz emin olun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sapan-b

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahattin
Cihazım
Mi 5
Konular
3
hangi romda şebeke sıkıntısı yaşamıyorsanız. o romun modem dosyasını telefona flaşlamanız gerekmektedir.
bana biraz pahalıya mal oldu. telefoncu bile anlamadı durduk yere telefonu kaydetmek zorunda kaldım ( direnç değişimi )
şuan eu rom kullanıyorum. modem dosyasıda TNRMIXM uzantılı rom dosyasının modemi

Swap.Swp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
RN13 Pro 5G
Meslek
Bankacı
Konular
6
Değmez hocam, ben yükledim geri döndüm. Siz de dönersiniz emin olun :)
Fataldose Hocam Ben de Miui 14 Eu Dan Hyper Os eu ya geçtim ve pişman oldum. Geri dönüş yapmak istiyorum Miui 14 eu ya Direk romu kurarak geçilebiliyor mu yoksa herhangi bir eşlem yapmama gerek var mı.

Üst Alt