Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
İyi akşamlar, Miflash üzerinden ikinci HyperOS rom yükleme yapacağım, başlıktaki romu kuracağım. Cihazın BL açık, imei direnç atılmamış. İlk yükleme yaptığımda ''flash_all_lock.bat'' seçeneği aktif yapıp flaşlayınca Miflash hata vermişti, telefon HyperOS yazısında açılıp kapanıyordu, bir şekilde recovery moda girip düzeltmiştim ve telefondan kurulumu bitirmiştim. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Şimdi tekrar yüklemeye başlarsam Miflashtan hangi seçeneği seçmem gerek?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
İyi akşamlar, Miflash üzerinden ikinci HyperOS rom yükleme yapacağım, başlıktaki romu kuracağım. Cihazın BL açık, imei direnç atılmamış. İlk yükleme yaptığımda ''flash_all_lock.bat'' seçeneği aktif yapıp flaşlayınca Miflash hata vermişti, telefon HyperOS yazısında açılıp kapanıyordu, bir şekilde recovery moda girip düzeltmiştim ve telefondan kurulumu bitirmiştim. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Şimdi tekrar yüklemeye başlarsam Miflashtan hangi seçeneği seçmem gerek?

Clean all

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
İlk kurulumda aldığım hatayı forumda sorarken, bir arkadaş "clean all seçtiysen geçmiş olsun, servis yolu gözüktü" demişti. Acaba böyle bir risk var mı? Tamamen yetkili servisin onarabileceği bir sorun meydana gelir mi acaba?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
İlk kurulumda aldığım hatayı forumda sorarken, bir arkadaş "clean all seçtiysen geçmiş olsun, servis yolu gözüktü" demişti. Acaba böyle bir risk var mı? Tamamen yetkili servisin onarabileceği bir sorun meydana gelir mi acaba?

Clean all seçin ve yükleyin hiç hir sey olmaz...

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
clean all en risksiz yoldur hocam keyfinize bakın

Üst Alt