HyperOS Redmi Note 11 Pro 4G (viva) – Global Kararlı OS1.0.2.0.TGDMIXM

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
bence gelmesini bekleyin bizim redmi note 11 serisi çok kırılgan en ufak hatada imei gidiyor nv data hatası veriyor unbrick oluyor ben bir sonraki telefonumu kesinlikle qualcom işlemcili tercihi yapacağım mtk işlemcili telefonun bana tek artısı beni yetkili servis yapması sayesinde direnç değişimini evde kendi çabalarımla 40 dk ter atarak hallettim yazılım imei yazma brick kurtarma hepsini öğrendim çok şükür bunlar hakkında bilgiye sahip değilseniz aman diyim update ile gelmesini bekleyin
Selamün aleyküm kardeşim hayırlı geceler benim telefona geldi kurdum ama kilit ekranı ozelstirme bölümünde çoğu şey yok dergi vs nedeni biliyor musun ne yapmam lazım

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Selamün aleyküm kardeşim hayırlı geceler benim telefona geldi kurdum ama kilit ekranı ozelstirme bölümünde çoğu şey yok dergi vs nedeni biliyor musun ne yapmam lazım
Ve aleyküm selam custom rom kurmanızı tavsiye ederim yada format data yani fabrika ayarına sıfırlayıp tekrar denemeniz gerekir bütün bunlar çözüm olmazsa custom rom bu sayfadaki konuda paylaşılan romu tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana halen gelmesi bu ne zaman gelecek az önce baktım gelecek diye ama ne zaman
Cihazın bootloader kilidi açıksa ve direnç değişimi ile IMEI repair yapıldıysa beklemenize gerek kalmadan hem global fastboot olarak hemde custom olarak twrp ile manuel olarak kurabilirsiniz

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
Ve aleyküm selam custom rom kurmanızı tavsiye ederim yada format data yani fabrika ayarına sıfırlayıp tekrar denemeniz gerekir bütün bunlar çözüm olmazsa custom rom bu sayfadaki konuda paylaşılan romu tavsiye ederim

Cihazın bootloader kilidi açıksa ve direnç değişimi ile IMEI repair yapıldıysa beklemenize gerek kalmadan hem global fastboot olarak hemde custom olarak twrp ile manuel olarak kurabilirsiniz
Allah razı olsun kardeşim olur olmadi öyle yaparım çok teşekkür ederim birşey olursa sana dm atabilir miyim müsaden varsa

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5

Viva icin calisan twrp var mi hocam?

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Allah razı olsun kardeşim olur olmadi öyle yaparım çok teşekkür ederim birşey olursa sana dm atabilir miyim müsaden varsa
Tabiki yardımcı olurum musaitim her zaman

Viva icin calisan twrp var mi hocam?
Var hocam twrp android sürümlerine göre yüklemeniz gerekiyor mesela android 11 kullanıyorsanız Android 11 destekli twrp kurmanız gerekir aksi takdirde bootlop sorunu yaşarsınız bana hangi sürüm ve rom kuruluysa yazın ona göre atarım gerekli dosyayı

asim03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
5
Tabiki yardımcı olurum musaitim her zaman

Var hocam twrp android sürümlerine göre yüklemeniz gerekiyor mesela android 11 kullanıyorsanız Android 11 destekli twrp kurmanız gerekir aksi takdirde bootlop sorunu yaşarsınız bana hangi sürüm ve rom kuruluysa yazın ona göre atarım gerekli dosyayı
Sürüm bu hocam ama bende hyper os a gecmeyi dusunuyorum.direnc islemi yok.imei yazilmadi suan tele.1 ayi var kapanmasina.hyper os a gecip imei attirmayi düşünüyordum. orange fox daha önce yükledim telefon bootloop oldu recovery olarak yuklememe ragmen telefon orangefoz da aciliyordu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-04-06-13-02-04-818_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-04-06-13-02-04-818_com.android.settings.jpg
    304 KB · Görüntüleme: 8

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Sürüm bu hocam ama bende hyper os a gecmeyi dusunuyorum.direnc islemi yok.imei yazilmadi suan tele.1 ayi var kapanmasina.hyper os a gecip imei attirmayi düşünüyordum. orange fox daha önce yükledim telefon bootloop oldu recovery olarak yuklememe ragmen telefon orangefoz da aciliyordu.
Mantıklı bencede hyperosa geçip direnç işlemli IMEI artırmaniz daha sonra IMEI yedekleyip istediginiz romu twrpyi atın hiç birsey olmaz ayrıca bu cihazlar çok basit bir şekilde brick, unbrick ,hardbrickden kurtarılabilir ücretsiz yazılımlar mevcut bende bu sorunu yasayanlar özelden mesaj atabilirler dosyaları paylaşırım videolu şekilde anlatımını yollarım boşuna para vermeyin

Samcomtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mtk6582
Konular
4
Mantıklı bencede hyperosa geçip direnç işlemli IMEI artırmaniz daha sonra IMEI yedekleyip istediginiz romu twrpyi atın hiç birsey olmaz ayrıca bu cihazlar çok basit bir şekilde brick, unbrick ,hardbrickden kurtarılabilir ücretsiz yazılımlar mevcut bende bu sorunu yasayanlar özelden mesaj atabilirler dosyaları paylaşırım videolu şekilde anlatımını yollarım boşuna para vermeyin
Miui 13 yüklü çift imei atılmış ayarlardan cihaz güncellemelerinden güncelleme yapsam gider mi imeiler

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Redmi Note 11 Pro 4Gviva Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlanma ile numaralar silinmez.
6K direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Yazılımsal mı, direnç işlemiyle mi onu öğrenin önce. Ondan sonra yukarıdaki bilgiye göre devam edersiniz.

Üst Alt