HyperOS Redmi Note 11 Pro 4G (viva) – Global Kararlı OS1.0.2.0.TGDMIXM

Samcomtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mtk6582
Konular
4
Redmi Note 11 Pro 4GvivaHelio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlanma ile numaralar silinmez.
6K direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Yazılımsal mı, direnç işlemiyle mi onu öğrenin önce. Ondan sonra yukarıdaki bilgiye göre devam edersiniz.
Çekirdek sürümünden test menüsünde hw felan yazmıyor nasıl anlıycam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 11 Pro 4GvivaHelio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlanma ile numaralar silinmez.
6K direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Yazılımsal mı, direnç işlemiyle mi onu öğrenin önce. Ondan sonra yukarıdaki bilgiye göre devam edersiniz.
Bu şekil çıkıyor yapılmış mı

Ekli dosyalar

• IMG_20240417_161315.jpg
    IMG_20240417_161315.jpg
    550,6 KB · Görüntüleme: 6

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
Miui 13 yüklü çift imei atılmış ayarlardan cihaz güncellemelerinden güncelleme yapsam gider mi imeiler
Kardeşim eğer direnç üzeri imei atılmış ise birşey olmaz ama yazılım üzerine atılmış ise telefon brick olur yani yazılımını ve imei gider bunu aldığın yere sor onlar bilir

Samcomtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mtk6582
Konular
4
Kardeşim eğer direnç üzeri imei atılmış ise birşey olmaz ama yazılım üzerine atılmış ise telefon brick olur yani yazılımını ve imei gider bunu aldığın yere sor onlar bilir
Ben sıfır alıp yaptırmadım kardeşim nerden bileyim kim nasıl attı imei atıldı dedi aldığım kişi ama hangi yöntemle olduğunu anlamaya çalışıyorum çünkü dirençsizde atılıyormuş ve güncelleyince sıfırlayınca gidiyormuş anlatabildim mi

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
3
Ben sıfır alıp yaptırmadım kardeşim nerden bileyim kim nasıl attı imei atıldı dedi aldığım kişi ama hangi yöntemle olduğunu anlamaya çalışıyorum çünkü dirençsizde atılıyormuş ve güncelleyince sıfırlayınca gidiyormuş anlatabildim mi
tamam bende onu diyorum eğer bilmiyor isen atma yoksa telefon gider imeide gider sıfır eğer kaçak ise imei gider yerli cihaz ise imei kaydı vardır gitmez

Samcomtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mtk6582
Konular
4
tamam bende onu diyorum eğer bilmiyor isen atma yoksa telefon gider imeide gider sıfır eğer kaçak ise imei gider yerli cihaz ise imei kaydı vardır gitmez
İyide ben güncelleme yapmak istiyorum kamerada uzağı bulanık çekiyor miui 13 yüklü yani dirençli olup olmadığını anlamanın yolu yok mu

ozturk75

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
öztürk
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
17
İyi Akşamlar viva cihazıma yükleyeceğim global 14.0.5.0 rom ve orangefox yüklü kurulum adımını anlatabilirseniz sevinirim wipe dalvik , cache , data , metadata ,intgral strorage bunları biçimlendirmem gerekiyor mu ? yoksa hiç birşey yapmadan direkt romu flashlamamız mı gerekiyor flash sonunda format data yapmamız gerekiyor mu ? yardımcı olursanız sevinirim
recovery nasıl kurdunuz yardım edebılırmısınız

Ve aleyküm selam custom rom kurmanızı tavsiye ederim yada format data yani fabrika ayarına sıfırlayıp tekrar denemeniz gerekir bütün bunlar çözüm olmazsa custom rom bu sayfadaki konuda paylaşılan romu tavsiye ederim

Cihazın bootloader kilidi açıksa ve direnç değişimi ile IMEI repair yapıldıysa beklemenize gerek kalmadan hem global fastboot olarak hemde custom olarak twrp ile manuel olarak kurabilirsiniz
twrp yukleyemedım yardımcı olursanız sevınırım

Olur kardeşim Allah razı olsun az önce dm attım bana yardımcı olursan mutlu olurum açıkladım herşeyi dm de
cıhazımın kılıdı acık recovery yukleyemedım yardımcı olursanız sevınırım

Üst Alt