HyperOS Redmi Note 11 Pro 4G (viva) – Global Kararlı OS1.0.2.0.TGDMIXM

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  2. Aynı romun bir önceki sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
  3. Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
  4. Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

[Sistem]
Android Güvenlik Yaması Ocak 2024'e güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.
[Canlı estetik]
Küresel estetik ilhamını hayattan alır ve cihazınızın görünüşünü ve hissini değiştirir
Yeni animasyon dili özelliği, cihazınızla olan etkileşimlerinizi sağlıklı ve sezgisel hale getirir
Doğal renkler cihazınızın her köşesine canlılık ve canlılık katar
Tamamen yeni sistem yazı tipimiz birden fazla yazı sistemini destekler
Yeniden tasarlanan Hava Durumu uygulaması size yalnızca önemli bilgiler vermekle kalmaz, aynı zamanda dışarıda olmanın nasıl bir his olduğunu da gösterir
Bildirimler, önemli bilgilere odaklanarak bunu size en verimli şekilde sunar
Her fotoğraf Kilit ekranınızda birden fazla efekt ve dinamik oluşturmayla geliştirilmiş bir sanat posteri gibi görünebilir
Yeni Ana ekran simgeleri, tanıdık öğeleri yeni şekil ve renklerle yeniler
Şirket içi çoklu görüntü oluşturma teknolojimiz, görsellerin tüm sistem genelinde hassas ve rahat olmasını sağlar
Yükseltilmiş çoklu pencere arayüzüyle, çoklu görev artık daha basit ve kullanışlı hale geldi

Bilgilendirme
Pilot sürümdür, ilk dağıtılan sürüm olduğu için hatalar görülmesi muhtemeldir, ilerleyen güncellemelerle bu hatalar giderilir. Bunu bilerek yükleme yapın.
Yükleme sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı
Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
İyi Akşamlar viva cihazıma yükleyeceğim global 14.0.5.0 rom ve orangefox yüklü kurulum adımını anlatabilirseniz sevinirim wipe dalvik , cache , data , metadata ,intgral strorage bunları biçimlendirmem gerekiyor mu ? yoksa hiç birşey yapmadan direkt romu flashlamamız mı gerekiyor flash sonunda format data yapmamız gerekiyor mu ? yardımcı olursanız sevinirim

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Bu tarz rom geçişlerinde temiz kurulumu her zaman tavsiye ederim. Anlattığınız kadarıyla adımları zaten biliyorsunuz, Twrp menüsünden 4 wipe ve format data yaparsınız temiz şekilde kurulmuş olur. Çoğu cihazda internal Storage (Dahili depolama) format gerekmez, size kalmış. Direkt romu flashlarsanız hatalar olur.

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  2. Aynı romun bir önceki sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
  3. Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
  4. Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

[Sistem]
Android Güvenlik Yaması Ocak 2024'e güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.
[Canlı estetik]
Küresel estetik ilhamını hayattan alır ve cihazınızın görünüşünü ve hissini değiştirir
Yeni animasyon dili özelliği, cihazınızla olan etkileşimlerinizi sağlıklı ve sezgisel hale getirir
Doğal renkler cihazınızın her köşesine canlılık ve canlılık katar
Tamamen yeni sistem yazı tipimiz birden fazla yazı sistemini destekler
Yeniden tasarlanan Hava Durumu uygulaması size yalnızca önemli bilgiler vermekle kalmaz, aynı zamanda dışarıda olmanın nasıl bir his olduğunu da gösterir
Bildirimler, önemli bilgilere odaklanarak bunu size en verimli şekilde sunar
Her fotoğraf Kilit ekranınızda birden fazla efekt ve dinamik oluşturmayla geliştirilmiş bir sanat posteri gibi görünebilir
Yeni Ana ekran simgeleri, tanıdık öğeleri yeni şekil ve renklerle yeniler
Şirket içi çoklu görüntü oluşturma teknolojimiz, görsellerin tüm sistem genelinde hassas ve rahat olmasını sağlar
Yükseltilmiş çoklu pencere arayüzüyle, çoklu görev artık daha basit ve kullanışlı hale geldi

Bilgilendirme
Pilot sürümdür, ilk dağıtılan sürüm olduğu için hatalar görülmesi muhtemeldir, ilerleyen güncellemelerle bu hatalar giderilir. Bunu bilerek yükleme yapın.
Yükleme sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı
Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
Benim telefona gelmedi ama bazılarına geldi nedeni nedir gelmesi için ne yapabilirim telefon çift hattı açık kendi imei de ikisi

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
bence gelmesini bekleyin bizim redmi note 11 serisi çok kırılgan en ufak hatada imei gidiyor nv data hatası veriyor unbrick oluyor ben bir sonraki telefonumu kesinlikle qualcom işlemcili tercihi yapacağım mtk işlemcili telefonun bana tek artısı beni yetkili servis yapması sayesinde direnç değişimini evde kendi çabalarımla 40 dk ter atarak hallettim yazılım imei yazma brick kurtarma hepsini öğrendim çok şükür bunlar hakkında bilgiye sahip değilseniz aman diyim update ile gelmesini bekleyin

bahattinbardak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahattin
Cihazım
GT-I9300
Konular
1
Bu güncelleme ne zamana gelir cihazım global ama güncelleme halen yok gözüküyor

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
4
bence gelmesini bekleyin bizim redmi note 11 serisi çok kırılgan en ufak hatada imei gidiyor nv data hatası veriyor unbrick oluyor ben bir sonraki telefonumu kesinlikle qualcom işlemcili tercihi yapacağım mtk işlemcili telefonun bana tek artısı beni yetkili servis yapması sayesinde direnç değişimini evde kendi çabalarımla 40 dk ter atarak hallettim yazılım imei yazma brick kurtarma hepsini öğrendim çok şükür bunlar hakkında bilgiye sahip değilseniz aman diyim update ile gelmesini bekleyin
Benimde bilgim var ama kararsız kaldım haklsiin kardeşim peki ne zaman gelecek bı bilgi var mı bazıları almış ben almadım neden onu anlamıyorum

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
£££bence gelmesini bekleyin bizim redmi note 11 serisi çok kırılgan en ufak hatada imei gidiyor nv data hatası veriyor unbrick oluyor ben bir sonraki telefonumu kesinlikle qualcom işlemcili tercihi yapacağım mtk işlemcili telefonun bana tek artısı beni yetkili servis yapması sayesinde direnç değişimini evde kendi çabalarımla 40 dk ter atarak hallettim yazılım imei yazma brick kurtarma hepsini öğrendim çok şükür bunlar hakkında bilgiye sahip değilseniz aman diyim update ile gelmesini bekleyin

Katılıyorum. Eğer bilgi sahibi ve el yatkın ise sorun olmuyor.. Aslında mtk bu tip açılardan daha basit ama sıkıntı oldumu ilAllah ettiriyor. Bende 6k direnç söktüm dün kayıt ettim. Elime bir tane geçti buz mavisi tarzında bi model çift hatta kayıtlı şuan.

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular