Rehber Redmi Note 10S Unbrick (Yetkili Hesap Box Olmadan) İlk MIUI Türkiyede

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar Selamlar excalabur hocam sayesinde kilitli mıuı ekranında takılı kalan redmi note 10s cihazımızı başarıyla açtık, bu süreçte gittiğimiz telefoncular bile bu işi beceremediler ama sağolsun excalabulur hocam sayesinde cihazı açmayı başardık kendisine teşekkür ediyorum. sağolsun beni kırmadı kendisi uzaktan bağlantı ile çöpe gidecek cihazı ayağa kaldırdı ne kadar teşekkür etsek azdır.

not: bu işlemleri yaptıktan sonra açılmamasının yani fastboot ekranında kalmasının sebebi ise bu telefonu satan satmadan içerisine imeil atan telefoncular kişiler tarafından dolayı resmen cihaza yama yapıyorlar box kullandıkları için ama normalde sorunsuz açılıyor bilginiz olsun.

not: burada anlatılan işlemleri doğru şekilde yaptığınızda sorun yaşamayacaksınız ama ilk aldığınız yer olan içerisinde box ile imeil çakanlar resmen cihaza yama yapılıyor

not: excalabur hocam kendisi beni kırmayıp mağdur durumda olduğumuzdan kendisi işlemlerini kendi para talep etmeden yardım amaçlı çözmüştür bunuda buradan belirtmek istedim.
Geçmiş olsun dostum cihazın düzeldiğine sevindim. bendeki de bütün işlemleri yapmama rağmen fastboota atıyor bl kilidim açıldığında öyle deneyeceğim birde.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Geçmiş olsun dostum cihazın düzeldiğine sevindim. bendeki de bütün işlemleri yapmama rağmen fastboota atıyor bl kilidim açıldığında öyle deneyeceğim birde.
Aynen hocam mutlaka deneyin ben halledebildim mutlaka sizinki de çözülecektir.

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
hocam benim cihazda sürekli fasboot moda alıyor kendini herseyi denedim kilit acık

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8

Cwenna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
ya nedense driver kurulmuyor. İkinci programdaki bypass a tıklayınca kurulmadı diye belirtiyor. Kuruyorum ama kurulmamış gibi gözüküyor ilk program.

Cwenna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
Hocam merhaba. Benim telefon döngüde kaldı. Redmi yazısı geliyor tekrar kapanıyor ve tekrar açılıyor. Tam olarak kapatamıyorum da. Sizin rehberinde waiting for brom noktasına kadar geldim ama hiç bir şey olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cwenna, Kime haber vermek istiyorsanız resimdeki kısmı kullanip mesaj yazın bu şekilde kendi kendinize yazar durursunuz...

Etiketledikten sonra boşluk bırakıp yazın...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam merhaba. Benim telefon döngüde kaldı. Redmi yazısı geliyor tekrar kapanıyor ve tekrar açılıyor. Tam olarak kapatamıyorum da. Sizin rehberinde waiting for brom noktasına kadar geldim ama hiç bir şey olmuyor. Yardımcı olabilir misiniz acaba?
1:Bypass Çalıştır 2:Sp_flash_Auth_Bypass_All_MTK Download Bas USB Kablosunu PC Tak 3:Elin volüm+ ve - Basılı Kalsın Proğram yüklemeye Başlayacak
Elini Artık Çekebilirsin Açılıp Tekrar Kapansada Çekme

Ahmet Bilgin

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Bilgin
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Muhasebeci
Konular
1
Teşekkürler hocam. Baya emek harcamışsınız. Eşime yeni aldım bu cihazdan. İnşallah sıkıntı çıkarsa buradan çözebiliriz. 👏

Üst Alt