Soru Redmi note 10S kullanan ?

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar merhaba cihazı alali bir saat oldu kamera kısmı çok ısınıyor yaşayan var mi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Emirbozat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir Bozat
Cihazım
Yok Alıcağız
Konular
12
Arkadaşlar 10S Kullananlar cevaplarsa sevinirim Cihazın üst Hoparloru (OOO) Şu hoparlo 2sinin içi boş sizde öylemi
Sürümünüz kaç benim sürümüm caldığımdan beri MIUI 12.5.4 Güncelleme gelmedi hiç TR Cihazı ama glabal yazıyor sizdede öylemi
kamera kötü yağlı boya gibi sizdede öylemi
recovery de pc suite girdiğimde pcsuite.mi.com diye bir site yazısı çıkıyor sizdede öylemi
arka kapağa bastırınca şarj girişi kısmı ve kamera yanı ilerisi biraz bastırınca içeri göçüyor çok fazla sizdede öylemi
cihazımda aldığımda mi community yüklü değildi sizdede öylemi
cevaplarsanız sevinirim

rodmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Note 10s
Konular
2
Arkadaşlar 10S Kullananlar cevaplarsa sevinirim Cihazın üst Hoparloru (OOO) Şu hoparlo 2sinin içi boş sizde öylemi
Sürümünüz kaç benim sürümüm caldığımdan beri MIUI 12.5.4 Güncelleme gelmedi hiç TR Cihazı ama glabal yazıyor sizdede öylemi
kamera kötü yağlı boya gibi sizdede öylemi
recovery de pc suite girdiğimde pcsuite.mi.com diye bir site yazısı çıkıyor sizdede öylemi
arka kapağa bastırınca şarj girişi kısmı ve kamera yanı ilerisi biraz bastırınca içeri göçüyor çok fazla sizdede öylemi
cihazımda aldığımda mi community yüklü değildi sizdede öylemi
cevaplarsanız sevinirim
dediklerinin hiç biri yok benşm ki letgo malı. geçmiş olsun. arızalı seriye denk gelmişsin.

Üst Alt