Soru Redmi note 10S kullanan ?

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Telefonu kasmadan seyrek de olsa bir ay kadar kullandım. Öncesinde Oneplus 8T şimdi de S20 FE Snapdragon 4G kullanıyorum, satmadan önce bugün tekrar geçtim. Parasına göre harika bir telefon. Ne pil süresi sorunu yaşadım ne de ısınma. 120Hz'e alışınca dönülmezmiş falan, ben 120Hz'den ikinci kez geçtim ve bu ekranı çok beğendim. Gündüz dışarıda S20 FE'den daha güzel görünüyor. MIUI sorunu da yaşamadım. 'MIUI'da bug var Allah bug var' nerede bug? Bir kez bile hata almadım, donma, kasma yaşamadım. S20 FE hem de güncellenmiş SD 865'li modeli bile sıkıntı dolu. AOD sıkıntısı, görüşme yaparken yakınlık sensörü sıkıntısı... Ben MIUI'ı OxygenOS'dan da ONE UI'dan da daha sevimli buluyorum ayrıca. MIUI telefon uygulaması çok güzel, arama kaydetme ve 4.5G şebeke üzerinden görüntülü görüşme var, destekleyen telefonları internet olmadan görüntülü arayabilirsiniz.
Ekleme: ayrıca benimkinde NFC var, 8GB+128GB, CE işaretli global. Endonezya'dan geldiği için (Endonezya rom yüklü) BL açmadan Imei attım. Bankacılık uygulamarı ve Netflix'te sıkıntı yaşamak istemedim.

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
1aydir kullaniyorum. Note 9s den 10s e geçtim. Malzeme kalitesi, hoparlör sesi, kamera olarak Note 9s daha iyi. Ekran, hız, hafiflik, kibarlık, elde tutuş olarak 10s daha iyi.
10s te kamera çıkıntısı yok o çok güzel ama kamera gündüz güneşli havalarda pöçür pöçür çekiyor. Gece çekimi idare eder. Hoparlör stereo ama yaramaz. 9s hoparlörü hem daha yüksek hem daha kaliteli.
Rom konusunda şunu söylemek istiyorum. 2 adt note10s aldik, biri 6-64 biri 8-128lik.
6-64lüğe Endonezya rom kurdum, ikisini hız testi yapiyorum Endonezya 6-64luk global 8-128likten daha hizli oldu!

cevadif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet erdem
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
10S telefonum var, yeni aldım. Uzaktan IMEI atacak olan var mı? Nasıl olur?

ozerotr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özer
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Eğer telefonda çok oyun oyanayan birisiysen sıkıntı yaşayabilirsin ve çok normal bir durum, fiyatı belli cihazın. Ben gün içinde 1 saate yakın clash royale oynuyorum. Netflix, YouTube Instagram vs. bolca vakit geçirmeme rağmen bir günü rahat çıkarıyor. Wifi 7/24 aktif. Bolca müzik dinliyorum, hoparlör sesini yükseltme rehberi sayesinde telefonun sesi 2-3 katına çıktı resmen. Şöyle diyeyim eski telefonumla kullandığım powerbank ve Bluetooth hoparlörümü bu telefonu aldığından beridir kullanmıyorum :) Ben de MTK için önyargılıydım fakat gayet akıcı ve sorunsuz görünüyor. Çevremde de 1-2 yıldır mtklı redmi kullanıp hala daha su gibi akan cihazlar olduğunu görünce aldım. Tek üzüldüğün NFC oldu. Her ne kadar peşini bırakmak istemesemde bunun için cihaz değiştirilir mi bilemedim. Sesinden pilinden ve ekranından memnunum. Sadece tek problem hafıza kısmında diğer kısmında 10 küsür gb hep bi doluluk var. Neleri sildiysem, temizlediysem bir türlü azaltamadım. Sinir bozucu biraz ama belki yazılım güncellemesi yel hallederler diye umuyorum.

rodmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Note 10s
Konular
2
Merhaba Hocam
Bence Her Yönüyle Redmi Note 10S Redmi Note 8 Prodan Çok Daha Üstün Liste Uzar Gider
Sadece 1.2 Özllik Farklı

Android 9.0 MIUI 11 Corning Gorilla Glass5+NFC
Kalın Üretim Tarihi 2019 Note 8 Pro-MediaTek Helio G90T MT6785 Lcd Ekran-Batarya 4500 mAh-Hızlı Şarj (18W)-Ağırlık 199 Gram-Tek Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi UFS 2.1-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX2

Android 11 MIUI 12.5 Corning Gorilla Glass3+NFC Yok Çoğu Kişi Bende Dahil Var Diye Almıştım O Kadarda Önemli Değil
İnce Üretim Tarihi 2021 Redmi Note 10S-Helio G95 MT6785 Amoled Ekran-Batarya 5000 mAh-Hızlı Şarj (33W)-178.8 Gram-Stereo Çift Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi UFS 2.2-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX3

Yurt Dışı IMEI Yüklü 1 Haftadır IMEI Yükleme İşlemlerini Araştırıyorum.Burda İstanbul Telefonculara Sordum.Mahallede 100TL pendikte sordum 75TL Kadıköyde 50TL Para Vererekte Açılır Ama O Kadar Bu işlerle Uğraşıyoruz Biraz Zaman Gerek ENG Rom BOX Olmadan Biraz Uğraştırıyor MauiMETA Çözülecek Gibi Bir yeri Aşamıyorum.İzindeyim 1 hafta Uğraşacağım
3 Aydır kullanıyorum Endonezya Romu Yüklü Yağ Gibi Akıyor
Batarya Çok İyi Gidiyor vs
Hocam son durum nedir? IMEI atabildin mi?

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Arkadaşlar bu modele güncelleme yapınca imei gidiyor diyenler var siz de nasıl?

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43

rodmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Note 10s
Konular
2
Evet
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloder falan açık şeklinde mi atıldı imei root lumu cihaz? Bootloder açmadan da IMEI atılıyormuş da ondan sordum.
BL açılmadan IMEI atıldı atılır atılmaz güncelleme geldi. bir sıkıntı yok şimdilik.

Üst Alt