Soru Redmi note 10S kullanan ?

Ozanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Oppo a5
Konular
6
Almayı düşünüyorum sizce nasıl? Bazıları ısınma sorununu o kadar çok söyledi ki telefon tutulmuyor o kadar çok ısınıyor MTK işlemci alınmaz falan dedi. Kullananlar yorum yapabilir mi

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Cihazı yurt dışından alıexpres aldım akrabam yurt dışından getirdi cihaz güzel kullanıyorum alalı 10 gün oldu gayet akıcı stabil ben kilidi açtım Endonezya rom yükledim mıuı arama mesaj var bu romda ısınma yaşamadım ekran güzel şu anda sıkıntı görmedim bundan önce mi 9 lıte vardı bu cihaz daha akıcı mtk işlemci olduğunu şu ana kadar hiç belli etmedi ilerde ne olur bilmem ama şu anda iyi

Ozanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Oppo a5
Konular
6
Cihazı yurt dışından alıexpres aldım akrabam yurt dışından getirdi cihaz güzel kullanıyorum alalı 10 gün oldu gayet akıcı stabil ben kilidi açtım Endonezya rom yükledim mıuı arama mesaj var bu romda ısınma yaşamadım ekran güzel şu anda sıkıntı görmedim bundan önce mi 9 lıte vardı bu cihaz daha akıcı mtk işlemci olduğunu şu ana kadar hiç belli etmedi ilerde ne olur bilmem ama şu anda iyi
Hocam rom değiştirmek akıcılığı pil performansını vs çok etkiliyor mu ? Yani globalde kullanmak yerine neden değiştirdiniz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ozanpy, Alacağınız tüm telefonların ana bölümlerinde kullanıcı yorumları mevcut, alacağınız telefona KARAR verdikten sonra o konuya sorularınızı sorun ki sizden sonra aynı cihazı almak isteyenlere rehber olsun...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
Mtk a karşı birisi olarak 8 / 128 kullanıyorum güzel sıkıntı yok

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bu havada sadece Mtk değil Snapdragon da ısınıyor. Bir el Cod mobile oynadığım zaman Hemen ısınıyor. Benim cihazım ısınmıyor diyen adam Ya Kuler Kullanıyordur yada Klimalı odadadır :)

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular
8
Hocam rom değiştirmek akıcılığı pil performansını vs çok etkiliyor mu ? Yani globalde kullanmak yerine neden değiştirdiniz
Ben mıuı mesaj ve arama için rom değiştirdim Endonezya rom daha iyi geldi bana

Skasakci1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
14
Almayı düşünüyorum sizce nasıl? Bazıları ısınma sorununu o kadar çok söyledi ki telefon tutulmuyor o kadar çok ısınıyor MTK işlemci alınmaz falan dedi. Kullananlar yorum yapabilir mi
Bende de var ikinci telefon olarak kullanıyorum note 8 pro kullanıyorum ana telefon olarak iyi bir telefon fakat bence Note 8 pro gibi olamaz

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bende de var ikinci telefon olarak kullanıyorum note 8 pro kullanıyorum ana telefon olarak iyi bir telefon fakat bence Note 8 pro gibi olamaz
Merhaba Hocam
Bence Her Yönüyle Redmi Note 10S Redmi Note 8 Prodan Çok Daha Üstün Liste Uzar Gider
Sadece 1.2 Özllik Farklı

Android 9.0 MIUI 11 Corning Gorilla Glass5+NFC
Kalın Üretim Tarihi 2019 Note 8 Pro-MediaTek Helio G90T MT6785 Lcd Ekran-Batarya 4500 mAh-Hızlı Şarj (18W)-Ağırlık 199 Gram-Tek Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi UFS 2.1-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX2

Android 11 MIUI 12.5 Corning Gorilla Glass3+NFC Yok Çoğu Kişi Bende Dahil Var Diye Almıştım O Kadarda Önemli Değil
İnce Üretim Tarihi 2021 Redmi Note 10S-Helio G95 MT6785 Amoled Ekran-Batarya 5000 mAh-Hızlı Şarj (33W)-178.8 Gram-Stereo Çift Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi UFS 2.2-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX3

Yurt Dışı IMEI Yüklü 1 Haftadır IMEI Yükleme İşlemlerini Araştırıyorum.Burda İstanbul Telefonculara Sordum.Mahallede 100TL pendikte sordum 75TL Kadıköyde 50TL Para Vererekte Açılır Ama O Kadar Bu işlerle Uğraşıyoruz Biraz Zaman Gerek ENG Rom BOX Olmadan Biraz Uğraştırıyor MauiMETA Çözülecek Gibi Bir yeri Aşamıyorum.İzindeyim 1 hafta Uğraşacağım
3 Aydır kullanıyorum Endonezya Romu Yüklü Yağ Gibi Akıyor
Batarya Çok İyi Gidiyor vs

Moderatör tarafında düzenlendi:

Skasakci1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
14
Merhaba Hocam
Bence Her Yönüyle Redmi Note 10S Redmi Note 8 Prodan Çok Daha Üstün Liste Uzar Gider
Sadece 1.2 Özllik Farklı

Kalın 2019 Note 8 Pro-MediaTek Helio G90T MT6785 Lcd Ekran-Batarya -Hızlı Şarj (18W)-Ağırlık 199 Gram-Tek H r
Dahili Depolama Biçimi 1-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX2

Android 11 MIUI 12.5 Corning Gorilla Glass3+NFC Yok Çoğu Kişi Bende Dahil Var Diye Almıştım O Kadarda Önemli Değil
İnce 2021 Redmi Note 10S-Helio G95 MT6785 Amoled Ekran-Batarya -Hızlı Şarj (33W)-178.8 Gram- Çift Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi
-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX3

Yurt Dışı IMEI Yüklü 1 Haftadır IMEI Yükleme İşlemlerini Araştırıyorum.Burda İstanbul Telefonculara Sordum.Mahallede 100TL pendikte sordum 75TL Kadıköyde 50TL Para Vererekte Açılır Ama O Kadar Bu işlerle Uğraşıyoruz Biraz Zaman Gerek ENG Rom BOX Olmadan Biraz Uğraştırıyor MauiMETA Çözülecek Gibi Bir yeri Aşamıyorum.İzindeyim 1 hafta Uğraşacağım
Hocam oraya bence yazmışım yani benim için note 8 pro altın yumurta sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz bide hocam g90t ile g95 aynı hata g90t daha uzun ömürlü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Hocam
Sadece 1.2 Özllik Farklı

Kalın Üretim Tarihi 2019 Note 8 Pro-MediaTek Helio G90T MT6785 Lcd Ekran-Batarya -Hızlı Şarj (18W)-Ağırlık 199 Gram-Tek H r
Dahili Depolama Biçimi 1-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX2

İnce Üretim Tarihi 2021 Redmi Note 10S-Helio G95 MT6785 Amoled Ekran-Batarya -Hızlı Şarj (33W)-178.8 Gram- Çift Hoparlör
Dahili Depolama Biçimi
-Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX3

İki cihazda bende var pubg mobil oynadığım zamanlarda 3-4 saat sonra note 8 pro da sıkıntı yokken note 10 s takılmalar başlıyor yani diyorum ki note 8 pro 3 yılık cihazkan yeni çıkan cihazları tokatlıyor hata piyasada note 8 pro almak için sıraya giriyorsunuz yani tam bir fp ürünü

Üst Alt