MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Seszzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ser ki an
Cihazım
S10
Konular
0
Arkadaşlar MIUI 13 ü kurup deneyenler kararlılık pil ve performans olarak buraya geri dönüş bilgileri yazarlarsa iyi olur. Yüklemek için erkenmi yoksa iyi durumda mı rom. Kamera performansında iyileşme varmı en çok merak ettiğim şeylerden biride bu. Bildiğiniz gibi Mediatek G95 işlemcili bir telefon ve Mediatek chipsetli telefonlar güncellemelerin ardından bazı ciddi sıkıntılar yaşayabiliyor.
Wasap sesli konuşma unut gerisi iyi şimdilik

ExMath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
3
Bir arkadaş Whatsapp sıkıntısını geri bildirimle bildirmiş ve gelen cevap

"Değerli müşterilerimiz, Redmi Note 10S-V13.0.6.0.SKLMIXM'de bazı kullanıcıların "Ses kesiliyor/diğer taraf Whatsapp/diğer uygulamalar çağrısında sesi duyamıyor" sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu fark ettik. Sorunu çözmek için bir Beta sürümü yapın.Bu yüzden, ilk olarak sürüm efektini yükseltmek ve test etmek için bazı özel kullanıcılar bulmak istiyoruz. Ve endişelenmenize gerek yok. Beta sürümü orijinal kullanımı ve sonraki yükseltmeyi etkilemez. Almak istiyorsanız Beta sürümü için lütfen Whatsapp'tan +8615652618387 numaralı telefondan iletişime geçin ve WhatsApp'ta Beta sürümünü kabul edin (Whatsapp'ın işlevi bilgi alışverişi kolaydır.) gibi bir yanıt verin. (Her zamanki gibi OTA güncellemesi gibi sistem güncelleme merkezinde Beta sürümünü alacaksınız.) Beta sürümünü yükselttikten sonra lütfen bize nasıl hissettiğinizi söyleyin."

Bu şekilde. Yani isterseniz telefon numarasıyla iletişime geçip sorunun düzeltildiği Beta sürümü alıp deneyebilirsiniz.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Benim telefon da bu güncelleme geldiğinden bu yana Youtube ve crom da donmalar oluyor telefon kafayı yedi bu şekilde sorun yaşayan varmı

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Benim telefon da bu güncelleme geldiğinden bu yana Youtube ve crom da donmalar oluyor telefon kafayı yedi bu şekilde sorun yaşayan varmı
Evet hocam aynı sorunlar bizdede var. Opera kullanarak devam ediyorum. YouTube hem orjinalde hem YouTube proda sorun devam ediyor. Bilgisayar tamirde olduğu için sürümde düşüremiyorum. Mecbur çekiyoruz

emrecanzincir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 S
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
1
EEA MIUI 13 sürümünü yükledim. Whatsapp vs sorunsuz. Bilginiz olsun.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Telefon silinmeden IMEI numarası na zarar vermeden miua 12 ye dönmek mümkün müdür

fatihcndmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM​

Önemli!! Bu Romu Kurmadan Önce Burayı Okuyunuz

Gördüğüm Kadarıyla MIUI 13 Romunu İlk Defa Yükleyecek Arkadaşlar

Ya Endonezya V12.5.8.0 Yada Türkiye V12.5.8.0 Romu Yüklü İken MIUI 13 Geçmeye Çalışıyor
Sonra Manuel MIUI 13 Romunu İndirip Kurmaya Çalışıyor Ve Kurulmuyor

Bu Romu Kuracak Arkadaşların Ya Bu Romda
Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM Olmaları
Yada Bu Romun Fastboot Romunu İndirip
Rom - Redmi Note 10S – Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM
Kurmaları Gerekiyor Bu İşlemlerde Bütün Verileriniz Silinecektir Yedekleriniz Varsa Alınız

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı
selam hocam bende global mıuı 12.5.13 yuklü bootloder kilidi acık mi flash tool ile tgz uzantılı miui 13.0.9.0 romunu yükleye bilir miyim yoksa tgz uzantılı romu yuklemek içinde miui 12.5.16.0 sürümüne gectikten sonramı yüklemeliyim ????

Üst Alt