MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM İndirme Bağlantıları

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Bence Fazla Birşey beklemeyin.Sorunsuz Çalışsın Yeter.MIUI Enhanced Edition verdiler o kadar reklamını yaptılar hiçbir extra yok
Bütün uygulamalar eski değişklik 1 tane bellek uzantısı 1 GB Ram Özelliği geldi başkada birşey yok
Malesef bu telefona custom romda yapılmadığından hiçbir özellik yok
Anca ben resmi romları özelleştirip extra MIUI Vermediği özellikleri ekliyorum.en basidi dikey power menü .AOD Display Galeri .Dosya Yöneticisi vs
Custom rom olsa bütün nimetlerden faydalanırdık
Xiaomi markasına son zamanlarda yeni cihazlara custom rom çıkarmadılar. Bir getirisi olmadığı için mi çıkarmıyorlar?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Xiaomi markasına son zamanlarda yeni cihazlara custom rom çıkarmadılar. Bir getirisi olmadığı için mi çıkarmıyorlar?
Xiaomi Markası ile alakalı değil Sadece MTK Modeli olan Telefonlara bilinçli olarak Yapılmıyor
Bahaneleride MTK Cihaz Custom Romda Brick oluyormuş.O Zaman Normal stock Romda Niye Olmuyor Bundan 5 Sene Öncede
En Az 3.4 Model MTK Olan General Mobil Telefonlara Rom Yapıp (Portylayıp) Veriyordum Snapdragon Telefonlarada Pek Yapılmıyordu.

hakaneli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan öztürk
Cihazım
redminote3-4
Konular
6
Xiaomi Markası ile alakalı değil Sadece MTK Modeli olan Telefonlara bilinçli olarak Yapılmıyor
Bahaneleride MTK Cihaz Custom Romda Brick oluyormuş.O Zaman Normal stock Romda Niye Olmuyor Bundan 5 Sene Öncede
En Az 3.4 Model MTK Olan General Mobil Telefonlara Rom Yapıp (Portylayıp) Veriyordum Snapdragon Telefonlarada Pek Yapılmıyordu.
Bu konu çok kapsamlı ve karmaşık ticaret sorununun teknoloji piyasasında ki etkileri aslında. Çin ve Amerikanın piyasa çatışmasında yazılım ve donanım teknolojileri üstünlüğünü elinde bulunduran Amerikan şirketlerini ve hükümetini kışkırtmamak için arka planda kalmayı terçih ediyor Çinliler. Android OS Google ve Qualcom altyapısında sorunsuz işleyen ve birlikte geliştirilen bir ortaklık sayılır aslında. Şimdiye kadar bütün Android işletim sistemleri Qualcom platformlar üzerine tasarlandı ve dünya piyasasına çıktı. Bu nedenle gelişimin iplerini her zaman Amerikalılar elinde tuttu. Öne geçebilecek bir şirket olursa da Huawei gibi baskı uygulandı. Huawei eğer Hisilicon Kirin işlemciler yerine Qualcom Snapdragonlar ve diğer Amerikan donanımlarını kullansaydı büyük ihtimalle bunlar başına gelmezdi. Çinli Koreli ve diğer uzak doğulu teknoloji şirketleri maalesef Amerikan baskısına boyun eğmek zorunda kalıyorlar. Durumu idare ediyorlar. Lg Sony Samsung Huawei Zte çok büyük şirketler aslında düşünebiliyor musunuz hiç. Lg gibi bir şirket elindeki bütün imkanlara tecrübesine rağmen veya Sony teknolojik donanım ve yazılım konusunda herşeyi geriden izliyor. Bu onların beceremediğinden değil kesinlikle. Mediatek konusuna dönecek olursak kaynak kodlarını paylaşmakta nazlanan ve bir nedenle paylaşmakta soğuk davranan bir şirket. Geliştiriciler için hiçte heyecan verici değiller. Ben yinede herşeye rağmen dünyanın Amerikan baskısından kurtulması gerektiğine inanıyorum ve Mediatek işlemcileri destekliyorum. Alternatifler olmak zorunda son iki yıldır LG webos işletim sistemini yaymaya başladı. Samsung ve Xiaomi donanım üretmek için ortaklıklar kurdu kamera sensörü konusunda özellikle. Bunlar artık birşeylerin yavaş yavaş değişmeye başladığının göstergesi. Kimse dünyayı parasal askeri ve popülarite gücüyle tehdit etmemeli. Bu konu için biraz fazlaca tuhaf bir mesaj oldu ama kusura bakmayın. İyi geceler herkese.

hakaneli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan öztürk
Cihazım
redminote3-4
Konular
6
Bunlara devam etmeliler.😉
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tanju6734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huweai
Konular
10
bence hic gerek yok ben pilot olarak kullandim hicbir fark yok aksine sarji az gibi geldi yazılımdan memnun olanlar yüklemesin bence

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

excalabur Redmi Note 10S Global Fastboot​

Merhaba
Teşekkürler Şimdi İndirip Kuracağım Birde Romun İçinde Süper.img Varmı Diye Bakıcam
Ben Sabah Baktım Fastboot Romu Çıktımı Diye Yoktu.Öğlenden Beri Girmeye Çalışıyorum Arada Kontrol Ediyorum Ama Açılmıyor MIUI 13 Linklerini Hala Erişilmiyor Kapatmışlar
Siz Nerde İndirdiniz Başka Sitelerde 4.5 Gündür Fastboot Romu Diye Vermişler Biliyorum İndirdim Kurdum MIUI 13 Kuruluyor Ama
Romun İçinde Süper.img Olması Lazım Yok Yerine Recovery Romundaki Sistem.img Koymuşlar.Zaten Bunları Bende Yapardım

Ben xiaomifirmwareupdater.com'da Resmi Yayınlnmayan Romların Konusu Vermiyorum
Kurup Dönüş Yaparım.

Redmi Note 10S GlobalStable BetaRecoveryV13.0.6.0.SKLMIXM12.03.1 GB2022-06-06

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba
Teşekkürler Şimdi İndirip Kuracağım Birde Romun İçinde Süper.img Varmı Diye Bakıcam
Ben Sabah Baktım Fastboot Romu Çıktımı Diye Yoktu.Öğlenden Beri Girmeye Çalışıyorum Arada Kontrol Ediyorum Ama Açılmıyor MIUI 13 Linklerini Hala Erişilmiyor Kapatmışlar
Siz Nerde İndirdiniz Başka Sitelerde 4.5 Gündür Fastboot Romu Diye Vermişler Biliyorum İndirdim Kurdum MIUI 13 Kuruluyor Ama
Romun İçinde Süper.img Olması Lazım Yok Yerine Recovery Romundaki Sistem.img Koymuşlar.Zaten Bunları Bende Yapardım

Ben xiaomifirmwareupdater.com'da Resmi Yayınlnmayan Romların Konusu Vermiyorum
Kurup Dönüş Yaparım.

Redmi Note 10S GlobalStable BetaRecoveryV13.0.6.0.SKLMIXM12.03.1 GB2022-06-06

Sonuç Başarılı Herşey Orjinal

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fastboot Romu Konuya Eklenmiştir.Herkese Hayırlı Olsun

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
india cihaz india rom 12.5 den global 13 e gecsem pisman olur muyum?
pil suresi ve stabillik olarak
su an 22-23 saat pil suresinde 4-5 saat ekran acik kalma suresi aliyorum oyunsuz.

M2101K7BI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
india cihaz india rom 12.5 den global 13 e gecsem pisman olur muyum?
pil suresi ve stabillik olarak
su an 22-23 saat pil suresinde 4-5 saat ekran acik kalma suresi aliyorum oyunsuz.

M2101K7BI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam pil olarak pek bi değişiklik yok' 12.5 te Android sistem çok pil tüketiyordu 13 te sanki isim değişikliği olmuş gibi yani ben pil süresini aynı aldım. 39 saatte 9- 9.5 saat almışım. Tabi yinede yenilik yeniliktir. Excalabur hocam android 12 ye twrp çıkarır Endonezya romunu özelleştirip sunarsa miui 13 te kalınır diye düşünüyorum

Üst Alt