MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM​

Önemli!! Bu Romu Kurmadan Önce Burayı Okuyunuz

Gördüğüm Kadarıyla MIUI 13 Romunu İlk Defa Yükleyecek Arkadaşlar

Ya Endonezya V12.5.8.0 Yada Türkiye V12.5.8.0 Romu Yüklü İken MIUI 13 Geçmeye Çalışıyor
Sonra Manuel MIUI 13 Romunu İndirip Kurmaya Çalışıyor Ve Kurulmuyor

Bu Romu Kuracak Arkadaşların Ya Bu Romda
Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM Olmaları
Yada Bu Romun Fastboot Romunu İndirip
Rom - Redmi Note 10S – Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM
Kurmaları Gerekiyor Bu İşlemlerde Bütün Verileriniz Silinecektir Yedekleriniz Varsa Alınız

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Son düzenleme:

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Hayırlı olsun kullanıcılara ellerine sağlık ustam

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Hayirli olsun annemin telede bugun gelmisti otadan.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Sağol Teşekkürler
Nihayet MiPilot Olmayan Çalışanı Verdiler Sonunda Birde Fastbootu verirlerse tam olacak.
Evet dört gözle bekliyorum şu an mi pilot kurulu bende hata falan yok memnunum ama fastboot olarak gelse bunu kuracağım yada endonezya romun çıksa

hakaneli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan öztürk
Cihazım
redminote3-4
Konular
6
Arkadaşlar MIUI 13 ü kurup deneyenler kararlılık pil ve performans olarak buraya geri dönüş bilgileri yazarlarsa iyi olur. Yüklemek için erkenmi yoksa iyi durumda mı rom. Kamera performansında iyileşme varmı en çok merak ettiğim şeylerden biride bu. Bildiğiniz gibi Mediatek G95 işlemcili bir telefon ve Mediatek chipsetli telefonlar güncellemelerin ardından bazı ciddi sıkıntılar yaşayabiliyor.

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12

Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM​

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı Çıkınca Konuya Eklenecektir
Otadan güncelleme gelince cihazı sıfırlamak lazım mi hocam

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Arkadaşlar MIUI 13 ü kurup deneyenler kararlılık pil ve performans olarak buraya geri dönüş bilgileri yazarlarsa iyi olur. Yüklemek için erkenmi yoksa iyi durumda mı rom. Kamera performansında iyileşme varmı en çok merak ettiğim şeylerden biride bu. Bildiğiniz gibi Mediatek G95 işlemcili bir telefon ve Mediatek chipsetli telefonlar güncellemelerin ardından bazı ciddi sıkıntılar yaşayabiliyor.
Kamera olayı cözülmüş çekmeden görüntü çamur gibi görünüyordu artık düzelmiş . Sarj olayına gelecek olursam bi bozulma yok eskisi gibi gidiyor hatta bi tık iyileşme var gibi geldi bana .

hakaneli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan öztürk
Cihazım
redminote3-4
Konular
6
Kamera olayı cözülmüş çekmeden görüntü çamur gibi görünüyordu artık düzelmiş . Sarj olayına gelecek olursam bi bozulma yok eskisi gibi gidiyor hatta bi tık iyileşme var gibi geldi bana .
Pil açısından iyi görünüyor. Beklemede pil sarfiyatı "ekran kapalı" oldukça düşük. Ayrıca Android sistem güç sarfiyatı listenin ilk sırasında görünmüyor. 12.5.16 global rom da bende %32-38 dolaylarındaydı. Dün YouTube da yayınlanan MIUI 13 videolarının altındaki yorumları inceledim. Bazıları ısınma sorunun çözüldüğü ki benim kullanımımda ısınma olmadı oyun oynamıyorum. Yalnızca kamera kullanımında ısıya rastladım eski romda. Ana kameranın düzelmesinden mi bahsettiğiniz bilmiyorum fakat bence ana kamera çok daha iyi çekim yapabilir özellikle düşük ışıkta. Çünkü G95 işlemcinin düşük ışık da daha iyi görüntü işlemek için ek özellikleri var. Fotograflar çok kumlanıyor ve detaylar kayboluyor. Omnivision sensör büyük ebatlı ve yetenekli. Hakkını verdiğini düşünmüyorum. Bunu GoogleCam la arasında ki detay farkından anlamak mümkün.

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Pil açısından iyi görünüyor. Beklemede pil sarfiyatı "ekran kapalı" oldukça düşük. Ayrıca Android sistem güç sarfiyatı listenin ilk sırasında görünmüyor. 12.5.16 global rom da bende %32-38 dolaylarındaydı. Dün YouTube da yayınlanan MIUI 13 videolarının altındaki yorumları inceledim. Bazıları ısınma sorunun çözüldüğü ki benim kullanımımda ısınma olmadı oyun oynamıyorum. Yalnızca kamera kullanımında ısıya rastladım eski romda. Ana kameranın düzelmesinden mi bahsettiğiniz bilmiyorum fakat bence ana kamera çok daha iyi çekim yapabilir özellikle düşük ışıkta. Çünkü G95 işlemcinin düşük ışık da daha iyi görüntü işlemek için ek özellikleri var. Fotograflar çok kumlanıyor ve detaylar kayboluyor. Omnivision sensör büyük ebatlı ve yetenekli. Hakkını verdiğini düşünmüyorum. Bunu GoogleCam la arasında ki detay farkından anlamak mümkün.
Kamera olayı derken belirtmemişim ön kamerasında olan sorun çözülmüş . Dedigin gibi gece çekimi Google kamera ile kendi kamerası arasında çok fark ediyor . Gcam gece çekimi efsane istese Xiaomi de kamera tarafını iyileştirir demekki sonuçta donanım desteği var yazılımı da iyileştirmek lazım.

Üst Alt