MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM İndirme Bağlantıları

Mehmetyahya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet yahya
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.6.0.SKLMIXM​

Önemli!! Bu Romu Kurmadan Önce Burayı Okuyunuz

Gördüğüm Kadarıyla MIUI 13 Romunu İlk Defa Yükleyecek Arkadaşlar

Ya Endonezya V12.5.8.0 Yada Türkiye V12.5.8.0 Romu Yüklü İken MIUI 13 Geçmeye Çalışıyor
Sonra Manuel MIUI 13 Romunu İndirip Kurmaya Çalışıyor Ve Kurulmuyor

Bu Romu Kuracak Arkadaşların Ya Bu Romda
Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM Olmaları
Yada Bu Romun Fastboot Romunu İndirip
Rom - Redmi Note 10S – Global Kararlı V12.5.16.0.RKLMIXM
Kurmaları Gerekiyor Bu İşlemlerde Bütün Verileriniz Silinecektir Yedekleriniz Varsa Alınız

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı Çıkınca Konuya Eklenecektir
sistem guncelleyici uzerinden nasil kurucam acaba

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
sistem guncelleyici uzerinden nasil kurucam acaba
Merhaba

Ek Güncellme Ayarını Açma
Telefon Hakkında Girin MIUI 12 Sürümü Resmine Basınca Güncelleme Kısmına Girecek MIUI 12.5 Resmine 4.5 Hızlı Şekilde Basın Ek Güncelleme
Ayarı Açılacak Sağdaki 3 Noktaya Basın Güncelleme Paketini Seçine Basın Dosya Yöneticisinden Attığınız Zipli Rom Dosyasını Seçin

Muratileri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murst
Cihazım
Xioami Redmi No
Konular
0
Yurtiçi Global verisiyon olan telefonuma miui 13'ü kurdum, lakin görünür yeni özelliklerden hemen hemen hiç biri yok. Genel formlarda okuduğum yöntemlerden "Uygulama kasası" ve Activity Launcher yöntemini denedim ama maalesef yeni widget ekranı gelse de masaüstüne taşınmıyor. Global versiyonları sunulan yenilikleri almayacak mı?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Yurtiçi Global verisiyon olan telefonuma miui 13'ü kurdum, lakin görünür yeni özelliklerden hemen hemen hiç biri yok. Genel formlarda okuduğum yöntemlerden "Uygulama kasası" ve Activity Launcher yöntemini denedim ama maalesef yeni widget ekranı gelse de masaüstüne taşınmıyor. Global versiyonları sunulan yenilikleri almayacak mı?
Bence Fazla Birşey beklemeyin.Sorunsuz Çalışsın Yeter.MIUI Enhanced Edition verdiler o kadar reklamını yaptılar hiçbir extra yok
Bütün uygulamalar eski değişklik 1 tane bellek uzantısı 1 GB Ram Özelliği geldi başkada birşey yok
Malesef bu telefona custom romda yapılmadığından hiçbir özellik yok
Anca ben resmi romları özelleştirip extra MIUI Vermediği özellikleri ekliyorum.en basidi dikey power menü .AOD Display Galeri .Dosya Yöneticisi vs
Custom rom olsa bütün nimetlerden faydalanırdık

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Bence Fazla Birşey beklemeyin.Sorunsuz Çalışsın Yeter.MIUI Enhanced Edition verdiler o kadar reklamını yaptılar hiçbir extra yok
Bütün uygulamalar eski değişklik 1 tane bellek uzantısı 1 GB Ram Özelliği geldi başkada birşey yok
Anca ben resmi romları özelleştirip extra MIUI Vermediği özellikleri ekliyorum.en basidi dikey power menü .AOD Display Galeri .Dosya Yöneticisi vs

Katılıyorum.

Muratileri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murst
Cihazım
Xioami Redmi No
Konular
0
Yenilik olarak sundukları ve göze ilk çarpan görsel iyileştirme olduğu için yüklendikten sonra baktığım ilk özellikler onlardı. Sorunsuz kısma gelince halen saçma sapan hataların devam ettiğini görüyorum, Karanlık mod da da saçmalıkların bir kısmı düzelmişken halen otomatik karanlık mod da gün doğumu batım saatleri takvim uygulaması saatine göre yapıyor hava durumu saati ile 1 saat farklılık var o hata düzetilmemiş. Daha karanlık mod seçenek ekranınd halen uygulamalar görülmüyor. Hataları saymaya kalkarsak konu dışına çıkılmış olacak ve yazı bayağı uzayacak. Temel bazı hatalar giderilmiş olsada gördüğüm sorunların ancak yarısı giderilmiş. Yeni sürüm için beklenen süreyi göz önüne alacak olursak, beklenti konusunda hayel kırıklığı yaşamamak elde değil. Keşke tek sorun widget olsaydı. Bu durum herkesde aynı mı diye merak ettim sadece.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular