MIUI 12.5 Redmi Note 10S - Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

bmelih34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 10S
Konular
2
arkadaşlar merhaba, forumda dikkatimi çekti de Redmi Note 10S (NFCli) cihazım eu rom kullanıyor ve memnunum. herhangi bir sıkıntısı yok cihaz gayet akıcı. Ancak forumu inceleyince endonezya romunun bir takım artıları olduğunu gördüm ama yeterince açıklayıcı bir yanıt göremedim.

Endonezya romunda tam olarak ne gibi artılar var, arayüz diğerlerinden farklı mı, pil tüketimi nasıl, tek şarjda ne kadar ekran süresi veriyor, performans nasıl vb. bu tarz soruları cevaplayacak ve arayüzde fark varsa birkaç SS'le farkları gösterebilecek biri var mı?

ve sizce yüklemeye değer mi? yardımcı olursanız sevinirim :)

(forumu ilk kez kullanıyorum. hatam olduysa kusuruma bakmayın)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
arkadaşlar merhaba, forumda dikkatimi çekti de Redmi Note 10S (NFCli) cihazım eu rom kullanıyor ve memnunum. herhangi bir sıkıntısı yok cihaz gayet akıcı. Ancak forumu inceleyince endonezya romunun bir takım artıları olduğunu gördüm ama yeterince açıklayıcı bir yanıt göremedim.

Endonezya romunda tam olarak ne gibi artılar var, arayüz diğerlerinden farklı mı, pil tüketimi nasıl, tek şarjda ne kadar ekran süresi veriyor, performans nasıl vb. bu tarz soruları cevaplayacak ve arayüzde fark varsa birkaç SS'le farkları gösterebilecek biri var mı?

ve sizce yüklemeye değer mi? yardımcı olursanız sevinirim :)

(forumu ilk kez kullanıyorum. hatam olduysa kusuruma bakmayın)
Merhaba Her Hangi Bi Hatanız yok Endonezya Romunun Tek Farkı.Benimde Kullandığım Google Kişiler.Telefon Kayıt ve Mesajlar Mıuı Kendi Uygulamalarını Kullanması Bunun Dışında Resmi Romların Pek Farkını Görmedim.Diğer Resmi Romlarda Google Uygulamaları Doldurması ve Çoğunun Kaldırılamaması
Umarım Yardımcı Olmuştur.angel~~

acarjudge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Konular
5
Arama kaydı hata veriyor, sizde oluyor mu

ayhancetin1969

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
4
Arama kaydı hata veriyor, sizde oluyor mu
Geçen hafta çağrı kaydına güncelleme geldi. Güncelleme öncesi kayıt dosyası oluşturuyor, ama bazen ses kaydı olmuyordu. Programın önbelleğini temizlemek belki faydalı olabilir..

Üst Alt