Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Tekrardan ellerine emeklerine sağlık ustam.Android 12-mıu 13 de açıldı

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
slm arkadaslar mi 13.0.8 guncelledim bu yontemle bootloder acilirmi ayrica en stabil hangi twrp kurmaliyim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
slm arkadaslar mi 13.0.8 guncelledim bu yontemle bootloder acilirmi ayrica en stabil hangi twrp kurmaliyim
Merhaba
Bütün romlarda açılır.ancak MIUI 13 Yeni Çıktığından Açma Açarsan Kilit Açılır Ama Her Telefonu Açarken Kilit Açıldığına Dair Yazılar Çıkar
Telefon Stabil Açılmaz.İlla Açmak İstiyorsan MIUI 12 İstediğin Romu Kur Kildi Aç SonraTekrar MIUI 13 Geçersen Sorun Olmaz
Stabil Hiçbir Çalışan Twrp Yok Bu Telefona Şuan En Yenisi Bunu Kurabilirsin Android 12 MIUI 13 Çalışan Twrp Var

Recovery - Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Merhaba
Bütün romlarda açılır.ancak MIUI 13 Yeni Çıktığından Açma Açarsan Kilit Açılır Ama Her Telefonu Açarken Kilit Açıldığına Dair Yazılar Çıkar
Telefon Stabil Açılmaz.İlla Açmak İstiyorsan MIUI 12 İstediğin Romu Kur Kildi Aç SonraTekrar MIUI 13 Geçersen Sorun Olmaz
Stabil Hiçbir Çalışan Twrp Yok Bu Telefona Şuan En Yenisi Bunu Kurabilirsin Android 12 MIUI 13 Çalışan Twrp Var

Recovery - Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı
hocam normal standart 7 gun basvurulumu acim teli yeni aldim riske atmayim ozaman geri 12 nasil doneyim bl acik degil

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam normal standart 7 gun basvurulumu acim teli yeni aldim riske atmayim ozaman geri 12 nasil doneyim bl acik degil
Bak Zaten Yazdım.Ama MIUI 13 Geçmişsin Riske Girme Bekle
Ama Snapdragon Olan İşlemcide Başvuruda Bulunmadan Açamıyorsun.
2 Sindede MTK Snapdragon Başvuruda Bulunup Açabilirsin.Ayrıca Bu İşlem Sadece 1 kereye Mahsustur Günün Dolup Açtığında Açılır
İstersen Hemen Miflashla rom yüklerken Tekrar Kapatırsın.Tekrar Açmak İçin Başvurduğunda 1 Hafta Beklemeden Hemen Açılır
Seçim Sana Kalmış Sadece Android 12 MIUI 13 Açma

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Bak Zaten Yazdım.Ama MIUI 13 Geçmişsin Riske Girme Bekle
Ama Snapdragon Olan İşlemcide Başvuruda Bulunmadan Açamıyorsun.
2 Sindede MTK Snapdragon Başvuruda Bulunup Açabilirsin.Ayrıca Bu İşlem Sadece 1 kereye Mahsustur Günün Dolup Açtığında Açılır
İstersen Hemen Miflashla rom yüklerken Tekrar Kapatırsın.Tekrar Açmak İçin Başvurduğunda 1 Hafta Beklemeden Hemen Açılır
Seçim Sana Kalmış Sadece Android 12 MIUI 13 Açma
hocam basvurdum 7 gun sure verdi beklicem acelesi yok cmd den note 10 pro var endonezya rom kuruyorum bu mtk cihazlarda sorun olurmu endonezya rom kuracam

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
hocam basvurdum 7 gun sure verdi beklicem acelesi yok cmd den note 10 pro var endonezya rom kuruyorum bu mtk cihazlarda sorun olurmu endonezya rom kuracam

Hayır, sorun olmaz cmd den kurabilirsiniz.

hisamzengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hişam
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım

Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.

MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!
Bu Proğram Android 11 MIUI 12 Denenmiştir
Android 12 MIUI 13 Denenmedi Sonra Hata Veriyor Çalışmıyor Demeyiniz.
ercan_korulu Arkadaşımız Android 12 MIUI 13 Açmış

Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez

Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gereksinimler
Windows Bilgisayar
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

• UnlockBootloader.bat Çalıştırınız
  • Telefon Kapalı Durumda İken Sesi Açma Ve Kısma Düğmesini Basılı Tutarak Telefonu Bir Kablo ile Bilgisayara Bağlayın.
  • “Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

• Önyükleyicinizin Kilidi Açılacaktır.
  • Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece LockBootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.
Herkese Hayırlı Olsun :)

Duyuru!!

Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

Bilgilendirme
Bende Çalışan Bir Şey Sizde Çalışmayabilir.Bu Çalışmıyor Anlamına Gelmez Test Yapılırken Lock Unlock İşlemi Birçok Kez Yükleme Yapılmış Test Edilmiştir.
Konuda Yer Alan Tüm Anlatımları Doğru Ve Eksiksiz Uygulamak Sizin Sorumluluğunuzdadır, Yukarıda Açıkca Belirtilen Özelliklerin Sizdeki Eksikliğinden Dolayı Herhangi Bir Sorun Yaşamanız Durumunda Bundan Kendiniz Sorumlu Olursunuz.Konu Tüm MIUI Türkiye Üyelerine Aittir, Düzenleme Paylaşım Hakkı İse Bana Aittir.
Merhabalar, cihazım Mi11T mediatek dimensity 1200 işlemcili cihaz. Bootloader kilidini açmak istiyorum bu yöntem güvenilir mi? Unlock tool ile açmanın daha güvenli olduğunu söylüyorlar.

Üst Alt