Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

erdiburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
Note 10S
Meslek
Desinatör
Konular
0
Elinize sağlık teşekkür ederim

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Güle Güle Kullan Çalıştığını Biliyorum Zaten Onun İçin Verdim.
Hocam anlatım için teşekkürler. Miui 13 sürümünde iken bununla BL kilidini açtım fakat cihaz açılırken ekranda sürekli corrupt tarzı hata veriyordu ve power tuşuna tekrar basınca açılıyordu. Diğer konunuz olan endonezya sürümüne (miui 12) olana düşürdüm. Şuan o yazı yok fakat bl kilidi açık. Bl kilidini kapatmak için miui 12 sürümünde iken denesem sonuç alırmıyım, cihazı annem kullanacak çünkü.Teşekkürler

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Elinize sağlık teşekkür ederim
Güle Güle Kullan
Hocam anlatım için teşekkürler. Miui 13 sürümünde iken bununla BL kilidini açtım fakat cihaz açılırken ekranda sürekli corrupt tarzı hata veriyordu ve power tuşuna tekrar basınca açılıyordu. Diğer konunuz olan endonezya sürümüne (miui 12) olana düşürdüm. Şuan o yazı yok fakat bl kilidi açık. Bl kilidini kapatmak için miui 12 sürümünde iken denesem sonuç alırmıyım, cihazı annem kullanacak çünkü.Teşekkürler
Merhaba
Android 12 MIUI 13 İşlem Yapılınca corrupt tarzı hata Verir Powerle Çözmüşsün.MIUI 12 Yaparsan Sorun Olmaz Ben Bir çok kez Denedim
Bu Tool Varken Android 12 MIUI 13 Yoktu Sorunlar Ondan Sonra Çıktı.Tabiki Çözümüde Var.Android 12 Fastboot Romu Kurarken Miflashla
Bootloader Kilitle Ve Kuru Seçseydin BL Bootloader Kilidin Kapanırdı.Bu Seçenekde Var Bilgine

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Güle Güle Kullan

Merhaba
Android 12 MIUI 13 İşlem Yapılınca corrupt tarzı hata Verir Powerle Çözmüşsün.MIUI 12 Yaparsan Sorun Olmaz Ben Bir çok kez Denedeim
Bu Tool Varken Android 12 MIUI 13 Yoktu Sorunlar Ondan Sonra Çıktı.Tabiki Çözümüde Var.
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Cihaz geldiğinde plakalıydı, güncellemeden yada clean data yaptığımdan dolayı plaka gitti ( sebebi hangisi bilmiyorum) plaka için mecbur 12 ye düşürüp onu hallettim. Bl kilidini şuan endonezya 12 sürümünde iken kapasam sorun olurmu ? Ve endonezya sürümünü otadan güncellesem 13 e. Yada fastboot 13 sürümünü mi tool ile yükleyip bl kilidini kapatabilirsem kapamak istiyorum çünkü plaka varken 13 sürümünde bl açmama rağmen kapatamadım. Uzun oldu kusura bakmayın

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Cihaz geldiğinde plakalıydı, güncellemeden yada clean data yaptığımdan dolayı plaka gitti ( sebebi hangisi bilmiyorum) plaka için mecbur 12 ye düşürüp onu hallettim. Bl kilidini şuan endonezya 12 sürümünde iken kapasam sorun olurmu ? Ve endonezya sürümünü otadan güncellesem 13 e. Yada fastboot 13 sürümünü mi tool ile yükleyip bl kilidini kapatabilirsem kapamak istiyorum çünkü plaka varken 13 sürümünde bl açmama rağmen kapatamadım. Uzun oldu kusura bakmayın
Hayır Sorun Olmaz BOX'La Yazılan Plakalar Güncellemede veya Fastboot Romunda Gidebiliyor.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

İsmaillusul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi 11T
Konular
8
Selamlar 11T cihazımda kilit açılmadı. Ve açılışta (dm-verity corruption Your device is corrupt. İt can't be trusted and may not work properly. Press power button to contine. Or, device will power off in 5s) Yazısı ile karşılaşıyorum. Bunu nasıl çözerim. Vbmeta nasıl yüklerim? ve auth baypass nedir. Bilgilendirirmisiniz ?

emregltkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
REDMİ NOTE8
Konular
0
biraz uğraştırsada en sonunda kilidi açmayı becerebildik.teşekkürler. cihaz note10s miui13 Yes~~Yes~~Yes~~Yes~~

kadircik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abidin
Cihazım
xioami
Konular
0
slm doysa silinmiş tekrar yükleyebilirmisiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır Sorun Olmaz BOX'La Yazılan Plakalar Güncellemede veya Fastboot Romunda Gidebiliyor.
slm doysa silinmiş tekrar yükleyebilirmisiniz.

Üst Alt