Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Son iki sayfayı okudum baya karışmış 😁 yada bana öyle geldi 2 haftaya sürem doluyor repair yapacağım
Cihaz India 64 megapiksel olan cihaz
Elite Rom Lite kullanıyorum aghisna kernel yüklü o nedenle zaten bende, ( gayette güzel ve detaylı ayarlanmış bir kernel, neden kullanmak istenmiyor onu anlamadım.)
Hangi modem dosyası problemsiz MIUI 14 android 13 de ?
Elite Rom sevdiğim için bu rom ile devam etmek istiyorum açıkçası rom değiştirmeden kamera problemi yaratmayan modem dosyası lazım ama dostlar.😁

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Önceki sayfada var hocam India rom için hazırladığım modem

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
V14.0.1.0.TKFINXM romu modemini kullanarak fixledim, test edilmesi gerekiyor indiacı arkadaşlar :)

Teşekkür ederim hocam skşam mutlaka denerim

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Teşekkür ederim hocam skşam mutlaka denerim
Miui 14 sweetin cihazima india rom yükledim ve Can Yılmaz hocanın modemi ile sorunsuz çalıştırdım. Allah razı olsun. Sizin sayenizde bunişin ustası olmaya başladım

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
burda hem modem dosyası ve kernel dosyaları mevcut canyılmaz hocanın dosyasını twrpden flashlanabilir şekilde ekledim o dosyada aynı şekilde kendisinin .

Hocam selamlar. Cihazım global, Endonezya 14.0.2.0 sürümüne yükseltince paylaşıtığınız modem dosyasını sorunsuz kullanabiliyorum değil mi?

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Hocam selamlar. Cihazım global, Endonezya 14.0.2.0 sürümüne yükseltince paylaşıtığınız modem dosyasını sorunsuz kullanabiliyorum değil mi?

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet halen kullaniyorum sorunusuz hata yok cok sukur

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Evet halen kullaniyorum sorunusuz hata yok cok sukur
Cihaziniz india sweetin cihaz mi 64bmegapixeli? Ben india rom kurdum hata yok ama geceleri özellikle 4 ile 6 arası inanılmaz pil yiyor. Gece yatarken 56 di sabah 19 olmuş. Bende endonezya roma mi geçsem diyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önceki sayfada var hocam India rom için hazırladığım modem
Endonezya 14.0.2.0 V14.0.2.0.TKFIDXM içinde modem dosyası mümkün mü? Cihaz india 64 mgpixelli sweetin cihaz. İndia rom çok pil yiyor

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Cihaziniz india sweetin cihaz mi 64bmegapixeli? Ben india rom kurdum hata yok ama geceleri özellikle 4 ile 6 arası inanılmaz pil yiyor. Gece yatarken 56 di sabah 19 olmuş. Bende endonezya roma mi geçsem diyorum

Endonezya 14.0.2.0 V14.0.2.0.TKFIDXM içinde modem dosyası mümkün mü? Cihaz india 64 mgpixelli sweetin cihaz. İndia rom çok pil yiyor
Elite Rom Lite MIUI 14 tavsiye ederim.
Modem dosyasında da problem yok . Ama mutlaka performans ve batarya performansı için temiz kurulum yapınız.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

Endonezya cihazı ile Hindistan aynı değil hocam, orijinal romu baz alarak yapıyorum o yüzden sorun yaşamanız muhtemel.
Zaten telefon pasif durumdayken yüksek şarj yemesi yazılım uyumsuzluğu sebebi ile oluyor.

Üst Alt