Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam ben modem dosyasını pro max diye indirdim ama arkadaş eu modemi olduğunu söyledi. Pro max in yazılımı hangisi ise onu indirmemiz gerek.
sweetin rom u indirir modem dosyasını sıkıştırıp upload edip bana pm atarsanız veya buradan paylaşırsanız ben yine modem dosyası hazırarım. evde hala bilgisayarımla sorunlarım devam ettiği için okulda boş vaktimde düzenliyorum dosyayı, hızımız düşük olduğu için tüm romları indiremiyorum.

Hakan5637

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
Bu durumda Android 13 Geçiş yapamıyacaksınız gibi :( bende kurmadım daha musaıt olmadıgımdan deneyemedım
evet ne yazık ki modem dosyası ile yapana kadar güncelleme yapmayacağım modem dosyası ile olursa olur yoksa endonezya v13 son sürümde şimdilik duracağım kendi adıma boyle yapacağım cihazı karıştırdıkça daha çok sorun çıkıyor başıma geldiği için biliyorum

avon111

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Avon
Cihazım
Redmi K50 Pro
Konular
2
Hocam ben modem dosyasını pro max diye indirdim ama arkadaş eu modemi olduğunu söyledi. Pro max in yazılımı hangisi ise onu indirmemiz gerek.
sweetin rom u indirir modem dosyasını sıkıştırıp upload edip bana pm atarsanız veya buradan paylaşırsanız ben yine modem dosyası hazırarım. evde hala bilgisayarımla sorunlarım devam ettiği için okulda boş vaktimde düzenliyorum dosyayı, hızımız düşük olduğu için tüm romları indiremiyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam telefona indirdiğim güncelleme Global 14.0.1 dosyası burada mevcut. Lakin benim BL kilidim açık değil ne yazık ki Oluru var mıdır ?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam telefona indirdiğim güncelleme Global 14.0.1 dosyası burada mevcut. Lakin benim BL kilidim açık değil ne yazık ki Oluru var mıdır ?
yetkili hesapla açtırmanız gerekir, ücretli onarım kısmından yardım alabilirsiniz. Dediğim gibi internet sorunlarım olduğu için tüm romu indiremiyorum.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
V14.0.1.0.TKFINXM romu modemini kullanarak fixledim, test edilmesi gerekiyor indiacı arkadaşlar :)

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Ben redmi note 10 pro max sweetin cihaz ama 108 megapixel kamerali olan model sweetin diye geciyor attiginiz miui14 promax modemi kurdum kullandigim rom endonezya 14.0.2+agnisha kernel cihaz super oldu yani sweet veya sweetin farketmiyor modemi kuramiyorlar cogu ben bildigimden bu isleri yapiyorum tesekkur ederim vaktinizi ayirip modemi hazirliyorsunuz ve ucretsiz yapiyorsunuz .
Kernel ile zaten oluyor, amaç kernel atmadan kurmak

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Kernel ile zaten oluyor, amaç kernel atmadan kurmak
ben şuan sıkıntısız kullanıyorum diyorsunuz ki herseyim dört dörtlük olsun öylede zor işte kardeşim .Ben burda deneyimlerimi paylaşıyorum halen aynı sıkıntılar amac kernel kurmadan diyorsunuzda normalde cihaz 6 6.5 saat sot alırken kernel ile şuan 8.30 saatlere cıktı ve cok akıcı oldu .

Hakan5637

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
V14.0.1.0.TKFINXM romu modemini kullanarak fixledim, test edilmesi gerekiyor indiacı arkadaşlar :)

hocam hindistan rom çalışıyor cihaz açıldı recovey moda artık düşmüyor teşekkür ederim ama şu endonezya romada bir el atarsanız çok sevinirim denemelerde hala reset atıp recovery moda düşüyor

Hakan5637

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
repair işlemi de sorusuz yapıldı teşekkürler

Üst Alt