Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Arkadaslar imei atınca bu modem dosyasını mı yüklemek lazım illa. Yoksa imei atılmadan önceki modem dosyasını yedekleyip onu atsak olurmu? İmei mi gider ?
illa bu modem dosyalarından biri yüklenecek yoksa efs sıfırlandıgı zaman cihaz recovery moda geçip nv hatası verecektir bu dosyayı atınca nv hatasını geçip açılır ve şebekeyi verir

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Arkadaslar imei atınca bu modem dosyasını mı yüklemek lazım illa. Yoksa imei atılmadan önceki modem dosyasını yedekleyip onu atsak olurmu? İmei mi gider ?
İmei atıldıktan sonra son güncelleme yüklerseniz modem dosyasını yüklemek zorundasınız.yoksa telefon reset atıyor yada kamera sorunları oluyor.şebeke gelmiyor.Güncelleme yapmayacaksanız modem dosyası ile işiniz yok

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
Selamünaleyküm acilen redmi note 10 pro global cihazım için MIUI 13.0.15.0.SKFMIXM sürümü için orjinal modem dosyasını paylaşabilir mi bir yardımsever lütfen acil.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

illa bu modem dosyalarından biri yüklenecek yoksa efs sıfırlandıgı zaman cihaz recovery moda geçip nv hatası verecektir bu dosyayı atınca nv hatasını geçip açılır ve şebekeyi verir
Selamünaleyküm acilen redmi note 10 pro global cihazım için MIUI 13.0.15.0.SKFMIXM sürümü için orjinal modem dosyasını paylaşabilirmisiniz burhan bey siz usta üyesiniz sizde vardır yoksa da kolaylıkla bulursunuz lütfen acil.

arizali14

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıza
Cihazım
10pro
Konular
0
Selamünaleyküm acilen redmi note 10 pro global cihazım için MIUI 13.0.15.0.SKFMIXM sürümü için orjinal modem dosyasını paylaşabilir mi bir yardımsever lütfen acil.

Selamünaleyküm acilen redmi note 10 pro global cihazım için MIUI 13.0.15.0.SKFMIXM sürümü için orjinal modem dosyasını paylaşabilirmisiniz burhan bey siz usta üyesiniz sizde vardır yoksa da kolaylıkla bulursunuz lütfen acil.
burada var

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
Cok teşekkürler Allah razı olsun peki cok onemli bir sorum var ben miui 13.0.8.0 in modem dosyasini yuklemistim simdi yukaridaki linkte yer alan 13.0.14.0 icin olan modemi yuklesem bi sıkıntı olur mu acaba? cunku zaten su an telefonumda modem dosyasi var? kesinlikle sikinti olmayacak ise yukleyecegim ama telefona zarar verme ihtimali var ise tabiki yuklemeyecegim?

işin ehli bilen kimseler cevap yazabilir mi acilen lütfen

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Cok teşekkürler Allah razı olsun peki cok onemli bir sorum var ben miui 13.0.8.0 in modem dosyasini yuklemistim simdi yukaridaki linkte yer alan 13.0.14.0 icin olan modemi yuklesem bi sıkıntı olur mu acaba? cunku zaten su an telefonumda modem dosyasi var? kesinlikle sikinti olmayacak ise yukleyecegim ama telefona zarar verme ihtimali var ise tabiki yuklemeyecegim?

işin ehli bilen kimseler cevap yazabilir mi acilen lütfen
yükleyin hocam sorun olmaz, 13.0.15 için olanı paylaşmadım fark yok diye zaten

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
yani can bey sizin kurulum aciklamasindaki gibi sadece çift tiklayinca anladigim kadariyla eski modem dosyasinin uzerine yenisini yazacak demi?

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
Dönüş yapmadınız?

kzlln.furkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi10 pro max
Konular
0
İyi günler hocam Xiaomi redmi note 10 pro Max cihaza 13.0.7 india rom ve ona uygun modem dosyasında yükledim VoLte yide aktif ettim fakat bildirim çubuğunda VoLte simgesi gözükmüyor bunun için ne yapabilirim

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
yani can bey sizin kurulum aciklamasindaki gibi sadece çift tiklayinca anladigim kadariyla eski modem dosyasinin uzerine yenisini yazacak demi?
Evet üzerine yazacak bir problem olmaz yapın

Üst Alt