Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
çok teşekkürler yaptım bir sıkıntı olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler yaptim sorun olmadi uzerine yazdi demek ki. ama benim bu yeni modemi yuklememin sebebi menülere girerken cikarken yazilarda bir titreme oluyor gozumu rahatsiz ediyor acaba bu durum duzelir mi diye yeni modemi yukledim gene düzelmedi. miui 13 guncellemesinden sonra bu iki modemi yukledim fastboot modunda mecburen tabiki telefon acilabilmesi için ,sonra bu sorun başladı ,çözebilen var mı ? yardimci olursa cok sevinirim

Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
İyi günler hocam Xiaomi redmi note 10 pro Max cihaza 13.0.7 india rom ve ona uygun modem dosyasında yükledim VoLte yide aktif ettim fakat bildirim çubuğunda VoLte simgesi gözükmüyor bunun için ne yapabilirim
bu cihazlarda 4g var ama 4.5g olmadığı için volte olmaması gerekiyor.
çok teşekkürler yaptım bir sıkıntı olmadı

teşekkürler yaptim sorun olmadi uzerine yazdi demek ki. ama benim bu yeni modemi yuklememin sebebi menülere girerken cikarken yazilarda bir titreme oluyor gozumu rahatsiz ediyor acaba bu durum duzelir mi diye yeni modemi yukledim gene düzelmedi. miui 13 guncellemesinden sonra bu iki modemi yukledim fastboot modunda mecburen tabiki telefon acilabilmesi için ,sonra bu sorun başladı ,çözebilen var mı ? yardimci olursa cok sevinirim
daha önce böyle bir sorun yaşamadım da duymadım da hocam

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
bu cihazlarda 4g var ama 4.5g olmadığı için volte olmaması gerekiyor.

daha önce böyle bir sorun yaşamadım da duymadım da hocam
geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon ölçeğini standart 1x den 0.5x e değiştirdim düzeldi hatta normal eskisinden daha hızlı oldu. Titreme sıfır ama acaba ekran amoled olduğu için vb. telefona zarar verir mi bu biraz daha hızlı geçişler ?

geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon ölçeğini standart 1x den 0.5x e değiştirdim düzeldi hatta normal eskisinden daha hızlı oldu. Titreme sıfır ama acaba ekran amoled olduğu için vb. telefona zarar verir mi bu biraz daha hızlı geçişler ?
telefona en ufak bir zararı bile hic yoksa,bu sekilde cok guzel ama küçük de olsa zarar ihtimali varsa standart haline 1x e alacağım titreme oluyor ama ne yapayim

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
geliştirici seçeneklerinden geçiş animasyon ölçeğini standart 1x den 0.5x e değiştirdim düzeldi hatta normal standart olan eskisinden daha hızlı oldu. Titreme sıfır ama acaba ekran amoled olduğu için veya baska sebeplerden telefona zarar verir mi bu biraz daha hızlı geçişler ? zarar verme ihtimali var mı uzun vadede? eger hic

egeren küçük hic bir zarar ihtimali yoksa o zaman bu ayarda kullanacagim bundan anlayan iyi bilen birileri lutfen cevap yazabilirmi?

eğer küçük de olsa hic bir zarar ihtimali yoksa o zaman bu ayarda kullanacagim, bundan anlayan iyi bilen birileri lütfen cevap yazabilirmi?

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39
Miui 13 te artık gece modu ve ai çalışıyor,hem redmi note 10 pro da hem de redmi note 10 pro max ta sorunsuz kullanabilirsiniz. Can Yılmaz hocam bu sorunu çözdü ve bugün sitesinde linkini paylaştı hayırlı olsun buyrun.

oldu çok teşekkür ederim

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
eğer küçük de olsa hic bir zarar ihtimali yoksa o zaman bu ayarda kullanacagim, bundan anlayan iyi bilen birileri lütfen cevap yazabilirmi?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
animasyonu düşürüyorsunuz zararı degil yararı var öyle diyim

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
animasyon düşüyor ne demek bilmiyorum ama animasyon hızlanıyor yani . bu durumun uzun vadede telefona zarar verme ihtimali olur mu ki?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
animasyon düşüyor ne demek bilmiyorum ama animasyon hızlanıyor yani . bu durumun uzun vadede telefona zarar verme ihtimali olur mu ki?
yok hocam telefon hızlanmıyor cihaz animasyon süresini düşürüyor yani gpu daha az kullanılıyor bataryaya yararlı bile olabilir sorun olmaz

ali072

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi note 10
Konular
33
CanYILMAZ hocam global endonezya 12.5.3 yüklü endonezya 12.5.5 yüklersem sıkınıtı olur mu?

Üst Alt