Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6
Arkadaşlar sweetin cihazlar için modem dosyası gerekiyor ama bir süredir müsait değildim, bilgisayarımda da anakart arızası oldu. Yeni bilgisayar geldi ama buna da linux yükleme şansım olmadı, hala özel işler için kullandığım program ve yedekleri taşıma aşamasındayım. Bir aksilik olmazsa bu hafta sonu ancak fırsat bulurum.
acelemiz yok üstat sen işleri rayına sok yeter ;)

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Arkadaşlar sweetin cihazlar için modem dosyası gerekiyor ama bir süredir müsait değildim, bilgisayarımda da anakart arızası oldu. Yeni bilgisayar geldi ama buna da linux yükleme şansım olmadı, hala özel işler için kullandığım program ve yedekleri taşıma aşamasındayım. Bir aksilik olmazsa bu hafta sonu ancak fırsat bulurum.
Xiaomi redmi note 10 pro max india için V14.0.1.0.TKFINXM çikmış. Modem dosyaı bulunul mu? Sweetin cihaz

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6
Xiaomi redmi note 10 pro max india için V14.0.1.0.TKFINXM çikmış. Modem dosyaı bulunul mu? Sweetin cihaz
Sorunun cevabı (soruyu yanlış anlamadıysam) alıntı yaptığınız mesajda gizli

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Hocam şimdi bootloader kilidi açtım twrp yükledim elite rom yükleyeceğim yükleme nasıl olacak wipe yaparken neleri seçeneğim aynı diğer modeller gibimi diğer modellerde tecrübeliyim bunu yeni aldım size zahmet sırası ile anlatırmısınız nasıl yükleme yapmam neleri yüklemem lazım twrp kalıcı olsun diye root yapmam gereklimi cihaz hafızası kilitlenmesin diye format data yapmam gereklimi yüklemeden önce efs modem yedeği almam lazımmı 8 gb ram 256 gb 108 megapixsel olan model

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Hocam şimdi bootloader kilidi açtım twrp yükledim elite rom yükleyeceğim yükleme nasıl olacak wipe yaparken neleri seçeneğim aynı diğer modeller gibimi diğer modellerde tecrübeliyim bunu yeni aldım size zahmet sırası ile anlatırmısınız nasıl yükleme yapmam neleri yüklemem lazım twrp kalıcı olsun diye root yapmam gereklimi cihaz hafızası kilitlenmesin diye format data yapmam gereklimi yüklemeden önce efs modem yedeği almam lazımmı 8 gb ram 256 gb 108 megapixsel olan model
Hem MIUI sürümü hemde android sürüm değişeceği zamanlarda ki elite rom kuracaksaniz değişecek, format data gerekir .
Klâsik 3 wipe yapacaksınız system,data, cache . Root kalıcı olsun istiyorsaniz magisk kurun mutlaka.
Sıralama:
1- 3 wipe
2- elite rom install, magisk install
3- format data
4- kernel kurulumu (herhangi biri olabilir, eğer kernel kurulmaz ise sistem açılmayacaktır)

alem2727

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alem
Cihazım
Xiaomi mi max 2
Konular
57
Hem MIUI sürümü hemde android sürüm değişeceği zamanlarda ki elite rom kuracaksaniz değişecek, format data gerekir .
Klâsik 3 wipe yapacaksınız system,data, cache . Root kalıcı olsun istiyorsaniz magisk kurun mutlaka.
Sıralama:
1- 3 wipe
2- elite rom install, magisk install
3- format data
4- kernel kurulumu (herhangi biri olabilir, eğer kernel kurulmaz ise sistem açılmayacaktır)
Cihaz hafızası silmeye gerek varmı rom yüklerken resimler felan dosyalar gidermi yani

canyash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürkan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar cihazım red mi note 10 pro..miui 14 yükledim sıkıntı yok ama az önce kamera uygulamasına güncelleme gelmiş diye haber okudum merak ettim apk yı indirip yükledim uyumsuz diye kamera uygulaması açılmıyor ve eski sürüme de geçmiyor nasıl yapabilirim tekrar rom mu atmam gerekecek

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Arkadaşlar cihazım red mi note 10 pro..miui 14 yükledim sıkıntı yok ama az önce kamera uygulamasına güncelleme gelmiş diye haber okudum merak ettim apk yı indirip yükledim uyumsuz diye kamera uygulaması açılmıyor ve eski sürüme de geçmiyor nasıl yapabilirim tekrar rom mu atmam gerekecek
Uygulamalari yönet gir kamera uygulaması bul listeden güncellemeleri kaldır de telefonu yeniden başlat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz hafızası silmeye gerek varmı rom yüklerken resimler felan dosyalar gidermi yani
Format data da herşey gider temiz kurulum dediğimiz bu zaten .
Temiz kurulum olmaz ise saçma sapan hatalar alırsın tam performans ve iyi deneyim için ana MIUI sürümü ve android sürümü değişimi varsa mutlaka format data ile kurulum yapılmalıdır

canyash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürkan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Uygulamalari yönet gir kamera uygulaması bul listeden güncellemeleri kaldır de telefonu yeniden başlat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data da herşey gider temiz kurulum dediğimiz bu zaten .
Temiz kurulum olmaz ise saçma sapan hatalar alırsın tam performans ve iyi deneyim için ana MIUI sürümü ve android sürümü değişimi varsa mutlaka format data ile kurulum yapılmalıdır
Teşekkür ederim oldu

sparceal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sparceal
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
5
Global MIUI 14.0.2.0 (TKFMIXM) sürümünde modem dosyası sorunsuz şekilde çalışıyor, 14.0.1.0 (TKFMIXM) sürümü Mi Flash ile kurulup, üstüne OTA dosyası indirilip yapılan güncelleme sonrası hiç bir sıkıntı olmadan cihaz açıldı ve herhangi bir sorunla karşılaşılmadı.

Söz konusu modem dosyası Endonezya (TKFIDXM) ve Taiwan (TKFTWXM), EEA (TKFEUXM) (MIUI 14) ROM'ları dahil bütün dağıtımlara kuruldu ve test edildi tarafımca. Hiç bir sorunla karşılaşılmadı. Aynı zamanda EU, Elite ROM ve aklınıza gelen bilimum AOSP ROM'larda da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Cihaz Global 8/128, 108MP Sweet kod adlı cihaz. Elinize kolunuza tekrardan sağlık. Sadece güncelleme sonrası Fastboot moduna alarak çift tıkla yüklensini çalıştırmak yeterlidir.

Üst Alt