Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
az once redmi note 10 pro cihazima miui 14 guncellemesi yaptim tabi modem dosyasi gitti miui 13 ün hocamizin paylaştığı modem dosyasini attim elhamdülillah telefon açıldı ve şebeke var, miui 14 romunu indirip klasöre cikartip icinden bin uzantili modem dosyasini cikarip onu fastboot modunda telefona attim ama onu kendi orjinali olmasina ragmen kabul etmedi bayagi telaslanmistim sonra aklima miui 13 unkini Cenab-ı Hakk getirdi bir de bunu bi deneyim bakayim dedim ve oldu cok sukurler olsun
Sweetin cihaz mi?
India mi?

bambam61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ErciKali
Cihazım
Mi note 5a p
Konular
0
Redmi Note 10 Pro Sweet V14.0.1.0.TKFMIXM için modem dosyası hazırlayabilir misiniz?
Teşekkürler

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

Hakan5637

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
Hem android hem de miui sürümü değiştiği için wipe yaptıktan sonra veri biçimlendirme kısmına yes yazıp Temiz kurulum yapın daha sağlam olur. Miui 14 için v13 olan modem de uyumlu. Herhangi bir sorun da yok. Ne kamera ne şebeke, ne de şarj hiçbir şekilde sorun yok.
dediğiniz gibi yaptım twrp üzerinden sıfırladım nv hatası vermedi ama gene recory mode açıldı bende v13 modem dosyasını yükledim ama sonuç gene aynı recory mode açıldı mi14 yazısı çıkıyor yeniden başlatılıyor açılınca recory mode açılıyor mi13 de bir sorun yaşamıyorum tekrar mi13 e dönüş yaptığımda telefon olması gerektiği gibi çalışıyor

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6
Note 10 Pro max V14 cıktımı ? çıktıysa hangi repair dosyası oluyor

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
dediğiniz gibi yaptım twrp üzerinden sıfırladım nv hatası vermedi ama gene recory mode açıldı bende v13 modem dosyasını yükledim ama sonuç gene aynı recory mode açıldı mi14 yazısı çıkıyor yeniden başlatılıyor açılınca recory mode açılıyor mi13 de bir sorun yaşamıyorum tekrar mi13 e dönüş yaptığımda telefon olması gerektiği gibi çalışıyor
Mi flash ile denediniz mi?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Arkadaşlar sweetin cihazlar için modem dosyası gerekiyor ama bir süredir müsait değildim, bilgisayarımda da anakart arızası oldu. Yeni bilgisayar geldi ama buna da linux yükleme şansım olmadı, hala özel işler için kullandığım program ve yedekleri taşıma aşamasındayım. Bir aksilik olmazsa bu hafta sonu ancak fırsat bulurum.

Üst Alt