Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
redmi note 10 pro max e miui 14 eu kurdum,açılıyor,sonra yeniden başlatıp recoverye atıyor,nv compurred hatası vermiyor,yani galiba bu cihaz için miui 14 olmuyor
Aynı hatayı ben de alıyorum sweetin mi

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
redmi note 10 pro max e miui 14 eu kurdum,açılıyor,sonra yeniden başlatıp recoverye atıyor,nv compurred hatası vermiyor,yani galiba bu cihaz için miui 14 olmuyor
Kullandığınız romdaki orijinal non-hlos.bin dosyasınj paylaşır mısınız hocam

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Kullandığınız romdaki orijinal non-hlos.bin dosyasınj paylaşır mısınız hocam
buyrun hocam,ayrıca belirteyim,farklı kernel kullandığım vakit telefon açılıyor,ama mesela,eu sürüme,eea nın kernelini kurunca yine yeniden başlatıyor ve açılmıyor,yani illa 3.parti farklı birinin yaptığı kernelde çalışıyor,ve farklı kernellerde aod açık iken,çift tıklama çalışmıyor

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
buyrun hocam,ayrıca belirteyim,farklı kernel kullandığım vakit telefon açılıyor,ama mesela,eu sürüme,eea nın kernelini kurunca yine yeniden başlatıyor ve açılmıyor,yani illa 3.parti farklı birinin yaptığı kernelde çalışıyor,ve farklı kernellerde aod açık iken,çift tıklama çalışmıyor
Benim de belirtmem gerekirse modem dosyası 13.0.18 eu da bile çalışıyor ama 14 e geçince çalışmıyor. EEA ve EU da denedim. Globale çıkmadığı için denemedim.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
ilk fırsatta düzenleme yapacam hocam

Balus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, telefon işlerinden 1 gram anlamam. Polonyadan redmi note 10 pro getirttim. 3 Ay sonra telefoncuya verdim hayali imei attı fakat asla güncelleme yapmamam gerektiğini söyledi. Şuanda kameram eskisi gibi iyi değil ve güncelleme yapmam gerekiyor sanırım. Bana tek tek ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Arkadaşlar merhaba, telefon işlerinden 1 gram anlamam. Polonyadan redmi note 10 pro getirttim. 3 Ay sonra telefoncuya verdim hayali imei attı fakat asla güncelleme yapmamam gerektiğini söyledi. Şuanda kameram eskisi gibi iyi değil ve güncelleme yapmam gerekiyor sanırım. Bana tek tek ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz
Endonezya rom flashladıktan sonra telefon açılınca Fastboot mod da Endonezya v13 modem dosyası flashlamak. ve sistemin otomatik güncellemesini kapatmak.
Endonezya romu tavsiye etmemin nedeni Miui telefon ve mesajlaşma uygulamaları var. Miui arama telefon uygulamasında görüşme kaydı var. Bunlar önemli degilse Global olanı da flashlayabilirniz.
Telefon yedeklemesi yapmayı unutmayınız.

bambam61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ErciKali
Cihazım
Mi note 5a p
Konular
0
Miui 14 için gelişme var mı?

Test edip kulanabilen varmı yoksa güncellemesinimi bekleyelim?

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı