Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Bu modem dosyaları ne için kullanılıyor acaba? Ne işe yarıyor? Note 10 Pro'ya daha yeni geçtim, öneki telefonumda hiç modem dosyası görmemiştim.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eu yükledim sıkıntı yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu modem dosyaları ne için kullanılıyor acaba? Ne işe yarıyor? Note 10 Pro'ya daha yeni geçtim, öneki telefonumda hiç modem dosyası görmemiştim.
Konu başlığında yazıyor.imei atılan cihazlara son güncelleme yüklenince bazı sıkıntılar çıkıyor.Bu dosya onun için

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam yeminle birden fazla atıyor kuramıyorum. Sürekli kuruluma geliyor birkaç saniye sonra twrp ye atıyor. Eu 13.0.18 kurdum onda bir sorun olmadı. Modemi kurduğuma eminim.
Hocam modem kurulduğunda atmaz, imei de sıkıntılı olsa atmaz, başka bir şey de sıkıntılı olsa atmaz, mutlaka açar, modem dosyasını düzenleme sebebim buydu zaten. siz fastboot üzerinden yazdırın modemi, ekran görüntüsü atın bir bakalım hata veriyor mu

yunus özyürek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
s9
Konular
0
Hocam modem kurulduğunda atmaz, imei de sıkıntılı olsa atmaz, başka bir şey de sıkıntılı olsa atmaz, mutlaka açar, modem dosyasını düzenleme sebebim buydu zaten. siz fastboot üzerinden yazdırın modemi, ekran görüntüsü atın bir bakalım hata veriyor mu
Hocam bende de modemi yukledigim halde miui14 kurunca yeniden baslatip twrp ye atiyor. Farklı kernel kurunca sorunsuz calisiyor. Farklı romlar denedim. Ama hep kerneli degsitirmek zorunda kaliyorum. Stock kernel kullanamiyorum. Nedendir acaba

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam bende de modemi yukledigim halde miui14 kurunca yeniden baslatip twrp ye atiyor. Farklı kernel kurunca sorunsuz calisiyor. Farklı romlar denedim. Ama hep kerneli degsitirmek zorunda kaliyorum. Stock kernel kullanamiyorum. Nedendir acaba
Bilemedim hocam, bana hala güncelleme gelmediği için net sorunu tespit etmem zor

Darga42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Hocam aynı hata bende de var kernel denemedim ama denemediğim modem kalmadı cihazınız hindistan modeli midir ? çünkü global cihazlarda problem yaşamadım

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Ona göre de hazırlarım o halde

Okolyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oz
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eu yükledim sıkıntı yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu başlığında yazıyor.imei atılan cihazlara son güncelleme yüklenince bazı sıkıntılar çıkıyor.Bu dosya onun için
Hangi modem dosyasını kurdunuz?

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
13.0.14 modemi uygun

13.0.14 modemi uygun

içindeki non-hlos.bin dosyasını değiştirmek yeterli hocam
Hocam Non-hlos.bin değiştirip fastboot rom atim modemde arada yuklensin dedim ama miflash hata verdi.Bende geri orjinal non hlos ile yukleyip sonradan modem flashladim sorun yok suan icin.

2.Olarak hocam indirdigimiz modem zipleri i acip klasore ayiklarken 2 dosya ckiyor .bin olan modem dosyasi ve .bat yukleyici dosyasi ama zipin icin3 bakiyorum baska dosyalar var..dll vb bunlari neden zipden cikarirken klasorde gormuyorum.Gormek icin ne yapmak gerek.

Üst Alt