Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Test ettim dosya uyumlu, hiç bir aksaklık olmadığı için yeni dosya paylaşmadım
Eğer,sweetin cihaza,eu veya eea,global kurarsanız uyumsuz,kernel kurmak gerekiyor aksi takdirde yeniden başlatıyor ve belirteyim cihazda,root ,magisk, modül falan yok.Şuan elite romdayım bir sorun yok, bugün de sweetin için orijinal Hint miui 14 versiyonu geldi,onda sıkıntı olur mu denemedim.

kulinx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi4
Konular
1
Merhaba 10 pro telefonumu miui14 e guncelledim surekli reset atiyor ne yapmalıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer,sweetin cihaza,eu veya eea,global kurarsanız uyumsuz,kernel kurmak gerekiyor aksi takdirde yeniden başlatıyor ve belirteyim cihazda,root ,magisk, modül falan yok.Şuan elite romdayım bir sorun yok, bugün de sweetin için orijinal Hint miui 14 versiyonu geldi,onda sıkıntı olur mu denemedim.
Evet benim telefon surekli reset atip isiniyor duZeltemedim cildircam

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Merhaba 10 pro telefonumu miui14 e guncelledim surekli reset atiyor ne yapmalıyım

Evet benim telefon surekli reset atip isiniyor duZeltemedim cildircam
Eğer ki kernel yüklemeyi biliyorsanız,bu telefon için bir kernel indirip kurmanız gerekiyor,eğer kernel bilmiyorum ama rom kurmayı biliyorum derseniz,elite rom kurmanızı tavsiye ederim

kulinx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi4
Konular
1
Eğer ki kernel yüklemeyi biliyorsanız,bu telefon için bir kernel indirip kurmanız gerekiyor,eğer kernel bilmiyorum ama rom kurmayı biliyorum derseniz,elite rom kurmanızı tavsiye ederim
Merhaba öncelikle teşekkürler.
Karnel yukleyebilirim amacim telefonun sifirlanmasi ama daha once yapmafigim bir islem siz yazinca biraz baktim gayet basit fakat ilgili karneli nereden bulabilirim ?

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
merhaba hangi kerneli yükleyelim hangisi uyumlu? birde eliterom şarj suresi nasıl?

sleepy kernel miui versiyon yükledim sorun devam ediyor yeniden başlatma sweetin

Son düzenleme:

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Sweet vesiyon ce li global cihaz için kernele falan ihtiyacınız yok arkadaşlar
can hocamın en son dosyasını indirin tek tuşla flaşlayın yeterli

arkadaş hint versiyon cihaz için anlatıyor kernel konusunu

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
dostum sanırım kernelin ne olduğunu bilmediğinden dolayı modem dosyası ile ilgili sayfayı paylaştın neyse farklı custom aosp romlara yönelelim tekrar

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
Aosp adamdır. Bu modem sweetin cihazlarda çalışmıyor. Çalışan versiyonu yayınlanırsa miui 14 geçeriz artık

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Elite rom şarj süresi çok çok iyi, akıcılık on numara,ben beta olandayım,beta da tek problem Dolby çalışmıyor o da ,1,2 güne düzeltirler,ama stabilde çalışıyor diye biliyorum, elite rom kurarsanız kernel içinde hazır,eğer ben orijinal miui 14 üme kernel kuracağım derseniz, telegrama girin,redmi note 10 pro updates kanalına girin,mor logolu,daha sonra yukarıdan arama kısmına,kernel yazın ve çıkan kernelleri deneyebilirsiniz

Aosp adamdır. Bu modem sweetin cihazlarda çalışmıyor. Çalışan versiyonu yayınlanırsa miui 14 geçeriz artık
Aosp güzel de,biraz fazla boş gibi geldi,elite romdaki miui baya hızlı,tabi bir aosp değildir ama hızlı,bir de 8 dolara elitenin paralı versiyonu var,onda hem aosp gibi bol özelleştirme var,hem de bir kaç ek özellik daha açık

Elite rom şarj süresi çok çok iyi, akıcılık on numara,ben beta olandayım,beta da tek problem Dolby çalışmıyor o da ,1,2 güne düzeltirler,ama stabilde çalışıyor diye biliyorum, elite rom kurarsanız kernel içinde hazır,eğer ben orijinal miui 14 üme kernel kuracağım derseniz, telegrama girin,redmi note 10 pro updates kanalına girin,mor logolu,daha sonra yukarıdan arama kısmına,kernel yazın ve çıkan kernelleri deneyebilirsiniz

Aosp güzel de,biraz fazla boş gibi geldi,elite romdaki miui baya hızlı,tabi bir aosp değildir ama hızlı,bir de 8 dolara elitenin paralı versiyonu var,onda hem aosp gibi bol özelleştirme var,hem de bir kaç ek özellik daha açık
Ve tabi bu romlarda aod sürekli açık kalabiliyor fakat bizim cihaz maalesef 6 saatte %10 yiyor.xiaomi kaliteli panel koymamış,bunun içinde bir uygulama buldum onu deneyeceğim,aod devreye girince ekranın 60 Hz sini 30 a veya daha aşağı indiriyor

Son düzenleme:

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Hocam 64mbit kamera için özel modem dosyası hazırlamıştım onu kullanmanız gerekiyor. ona rağmen olmuyorsa kamerada çizik, toz gibi etkenler vardır mutlaka
Yoz falan yok. Bende de var. Eskiden yoktu. Yakın çekimde bulanıklık var ama uzak çekimde süper çekiyor

Üst Alt