Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

lasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özcan
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Elinizde twrpden alınmış yedek varsa ilk günkü haline dönebilirsiniz..
Yoksa mümkün değil. Yurtdışı cihazlarda ilk yapılması gereken bl açmak, twrp yükleyip orjinal efs, modem,persist yedeğini mutlaka alıp pcde saklamak .
bl açmayı tarif ettiler açtım, devamında uzaktan bağlanıp hallettiler. bir sürü dosya program falan indirdiler, işlemleri çok hızlı yaptılar ki ne yaptıklarını çözememiştim bile. bittiğinde de herşeyi silip bağlantıyı kopardılar:( yani bir yedek aldıklarını ya da bıraktıklarını sanmıyorum...

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
bl açmayı tarif ettiler açtım, devamında uzaktan bağlanıp hallettiler. bir sürü dosya program falan indirdiler, işlemleri çok hızlı yaptılar ki ne yaptıklarını çözememiştim bile. bittiğinde de herşeyi silip bağlantıyı kopardılar:( yani bir yedek aldıklarını ya da bıraktıklarını sanmıyorum...
Bende sanmıyorum açıkçası.
Ben sırf bu gibi nedenlerle kendi cihazımın işlemlerini öğrenip hepsini kendim yaptım. Eğer genelde yurtdışı cihaz kullanacaksanız sizede tavsiye ederim..
Eğer azıcık merak ederseniz gerçekten çok fazla sayıda kaynak var ve her işlemi öğrenebilirsiniz. Gerçekten çok zor olmayan işlemler açıkçası.

lasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özcan
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
hocam ilk modem de benimdi zaten ama onu 12.5.1 yani ilk rom için hazırlamıştım. sonrasında çok modem oluşturdum. siz miui13 için hazırladığım modemi kullanın tüm sorununuzu çözecektir. ben bir tane modem hazırlamadım, siz yanlışı indirmiş olabilrisiniz belki. 13.0.14te gözle görünen bir sorun olmasa da, şarj süremi ciddi anlamda azalttı, fırsat bulabilirsem şarj sorunu için de 13.0.14 için bir modem daha hazırlayacam.
siz bunu deneyin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.
üstadım haber servisi uzun süredir takip ediyorum, ilk yayınladığınızda indirenlerdenim zaten. 12.5.1 i de v13 ü de indirip denemiştim. kurtuldum diye sevinirken vallaha daha kötü oldu telefon, yorumlar artar başka sıkıntı yaşayan çıkarsa çözümlenir diye olumsuz yorum yazmadım oraya.. ama hem orda hem de burda kötü oldu yazan yok maalesef bende teli sıfırlayıp düzeltebilir miyim diye yazmaya karar vermiştim ama o da olmuyormuş :( sabaha işe gidicem o yüzden yarın akşam tekrar dener ve duruma göre çare aramaya devam ederim.. iyi geceler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende sanmıyorum açıkçası.
Ben sırf bu gibi nedenlerle kendi cihazımın işlemlerini öğrenip hepsini kendim yaptım. Eğer genelde yurtdışı cihaz kullanacaksanız sizede tavsiye ederim..
Eğer azıcık merak ederseniz gerçekten çok fazla sayıda kaynak var ve her işlemi öğrenebilirsiniz. Gerçekten çok zor olmayan işlemler açıkçası.
lenovo a806 vaktinde çinden satın alıp imei işlemlerini halletmiştim. MTK lar kolay oluyor bilirsiniz. note 10 pro almaya karar verdiğimde IMEI atılamıyordu. bi 6 ay kadar da onun için beklemiştim. ilk atılıyor dendiğinde facebook tan güncelleme alabilirmiyim diye sordum evet demişlerdi. ama patladı, adamlarda bilmiyordu modemin silineceğini. 2 defa yine uzaktan hallettiler, sonrası bende:) kontrollü güncelleme yapıyorum artık...

Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam hint cihazı olabilir mi sizdeki?

Cihaz sweetin romda sweetin için olan rom

dener misiniz hocam şifre haberservis.com

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Hocam hint cihazı olabilir mi sizdeki?

dener misiniz hocam şifre haberservis.com
13.0.7 için India 64 MP cihazımda problemsiz görünüyor.. gece modu al hdr tüm çekimleri denedim. Takılma donma vs görünmüyor kamera uygulamasında.

burock34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
merhaba hocam benimkisi hint cihazı bunun modem dosyası varmı kamera sorununu nasıl çözerim

13.0.7 için India 64 MP cihazımda problemsiz görünüyor.. gece modu al hdr tüm çekimleri denedim. Takılma donma vs görünmüyor kamera uygulamasında.
merhaba hocam benimkisi hint cihazı bunun modem dosyası bu değilmi indirip yüklüyorum şimdi inşallah düzelir

denedim ama düzelmedi hocam benim versiyonmu yanlış ben neyi yanlış yaptığımı anlamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-11-13-23-54-41-950_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-11-13-23-54-41-950_com.android.settings.jpg
    241,2 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
merhaba hocam benimkisi hint cihazı bunun modem dosyası varmı kamera sorununu nasıl çözerim

merhaba hocam benimkisi hint cihazı bunun modem dosyası bu değilmi indirip yüklüyorum şimdi inşallah düzelir

denedim ama düzelmedi hocam benim versiyonmu yanlış ben neyi yanlış yaptığımı anlamadım
Sizin rom 12.5.1 ama ben son modemi 13.0.7 için hazırladım hocam. Ve bir de romunuz global, o da sebep olur

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Sizin rom 12.5.1 ama ben son modemi 13.0.7 için hazırladım hocam. Ve bir de romunuz global, o da sebep olur
hocam merhaba ben cihazı sorunsuz kullanıyordum endonezya mi13 rom yüklüydü biraz önce sürüm düşürüyüm dedm mi flash üzerinde endonezya romda hata error veriyor global yüklerken sorun olmuyor nedendir acaba

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hata nedir peki hocam

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Merhabalar, redmi note 10 pro max 8+3ram 128gb hafıza telefon aldım. android 12.8 küsür bişeydi. bende en son sürüme güncelledim. İmei silindi. güncellemeden önce qcn yedeğini almıştım. Lakin şimdi yüklediğimde 4.5g çalışmıyor. Hatta internet neredeyse hiç çalışmıyor. SMS ler çok nadir geliyor yada hiç gelmiyor. aramalarda ya ulaşıyor ya ulaşmıyor. Cihaza eski rom u atmadan bu şebeke sorunu çözmenin yolu varmıdır acaba?

Üst Alt