Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Sorun yaşayan arkadaşlar yeni qcn dosyasıyla tekrar imei repair yapıp denesin
Seyranli hocamın yaptığı dosyalarında sorun yok hocam burda sorun ya IMEI işleminde ya Rom yuklemelerinde yada kullandığı oyun veya uygulamalarla alakalı bunun haricinde bugün size özelden de paylaştım şarj tüketim görsellerini yani olsaydı bendede olurdu.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Farklı cihazlarda da imeden sonra şarj sorunlara rastladım. Bu kesinlikle modem dosyasından, çünkü cihaz orj qcn yedekleyip atmıştım, farklı bir işlem olmadığından dolayı modem diyorum. Kamera sorunu düzeldi, şarj için Yeni modem dosyalarına inşallah diyelim
kesinlikle değil.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Seyranli hocamın yaptığı dosyalarında sorun yok hocam burda sorun ya IMEI işleminde ya Rom yuklemelerinde yada kullandığı oyun veya uygulamalarla alakalı bunun haricinde bugün size özelden de paylaştım şarj tüketim görsellerini yani olsaydı bendede olurdu.
Seyranli hocadan yana sıkıntı olduğunu bende düşünmüyorum zaten. Kullanım şekli ya da qcn ile ilgili sorun olmalı. Ondan zaten yeni qcn dosyasını kurun dedim hocam

Son düzenleme:

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Seyrani hocadan yana sıkıntı olduğunu bende düşünmüyorum zaten. Kullanım şekli ya da qcn ile ilgili sorun olmalı. Ondan zaten yeni qcn dosyasını kurun dedim hocam
Peki şu kendi sitesinde imei düzeltme tamir işlemini gördüm halen benimki imei konusunda problem yaşatmadı olası bir tamir gerektirme durumunda o yöntemi kullanırsam dediğiniz yeni qcn olayı ne oluyor onu anlamadım direk siteden paylaşımda mı?

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Peki şu kendi sitesinde imei düzeltme tamir işlemini gördüm halen benimki imei konusunda problem yaşatmadı olası bir tamir gerektirme durumunda o yöntemi kullanırsam dediğiniz yeni qcn olayı ne oluyor onu anlamadım direk siteden paylaşımda mı?
QCN dediğim şey repair yaparken kullanılan dosya. Bu yüzden tekrardan yeni QCN ile repair işlemi yapılması gerektiğini vurguladım yukarıda

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Her cihazda bu sorun oluyor mu? Korkuyorum imei artırmaya

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Her cihazda bu sorun oluyor mu? Korkuyorum imei artırmaya
Bu sorun IMEI atmadan önce de olan bir sorun. Resmi note 10 pro battery drain yazarsanız ilgili çok içerik görebilirsiniz

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bu sorun IMEI atmadan önce de olan bir sorun. Resmi note 10 pro battery drain yazarsanız ilgili çok içerik görebilirsiniz
Bu arada hocam galiba bu durum biraz şansa dayalı bir durum ya da zamanla olan bir şey. Cihazla ilgili kronik bir problem mi emin değilim. Bana kalırsa büyük oranda kullanım alışkanlığına bağlı olarak kullanılan rom, hızlı batarya boşalma sorununu tetikliyor ve etkiliyor

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Ben de redmi note 10 pro max versiyonu var ve sizin modem kurulu,ekran süresi 8.30 saat veya 9 saat alıyorum bir problem yok,orijinal Hint romunu kullanıyorum,wifi açık bir şekilde,Google, YouTube, WhatsApp gibi şeyleri kullanıyorum,ama bu şarj çok hızlı bitiyor diyenler telefonu 120 HZ modunda kullanıyorlarsa baya hızlı tüketiyor , yukarıda bahsettiğim veriler 60 Hz modunda ve parlaklık ortalama %35 civarında iken olan sonuçlar.

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
şu an 120hz'de gün boyu telefonumu kullanıyorum ve bataryası gayet normal düşüyor. Hızlı bir düşüş yok. Normalde olması gerektiği gibi doluyor ve boşalıyor. Bu durumun bozulmasından korkuyorum. Her imei atma yöntemi aynı sorunu oluşturuyor mu yoksa daha güvenli bir imei atma yöntemi var mı? Ona göre artıracağım yere o yöntemi soracağım

Üst Alt