Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam miui13 için hazırladığım modem dosyası redmi note 10 pro ve pro max modelleri ile uyumlu ancak kamerası 64mbit olan bir versiyonu vardı bu telefonların, onların yazılımları farklıdır diye tahmin ediyorum. ikisinde aynı modem dosyasını kullanmayın eğer kullanıyorsanız. endonezya romu için ayrı, mi13 global için ayrı modem dosyası hazırlamıştım.

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Hocam miui13 için hazırladığım modem dosyası redmi note 10 pro ve pro max modelleri ile uyumlu ancak kamerası 64mbit olan bir versiyonu vardı bu telefonların, onların yazılımları farklıdır diye tahmin ediyorum. ikisinde aynı modem dosyasını kullanmayın eğer kullanıyorsanız. endonezya romu için ayrı, mi13 global için ayrı modem dosyası hazırlamıştım.
Miui 13 Endonezya için olan modemi paylaşırmısınız

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam onun için hazırlamadım sanırım dosyasını bulamadım. Yarın müsait olabilirsem hazırlayıp paylaşayım

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12

utkubrs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi S2
Konular
14
Hindistan sürümü 64mp kameraya sahip note 10 pro cihazım var. Endonezya rom ve imei repair ile kullanıyorum. Tahmin edeceğiniz üzere mor kamera sorunu bende de mevcut. Bu romdan vazgeçemediğim için (12.5.4) uzun uğraşlar sonucu bir magisk modülü buldum. Bu modül ile kemarayı sorunsuz kullanabiliyorum isteyenler için link bırakıyorum. AI ve HDR hariç tüm fonksiyonlar aktiftir.

Endonezya 13 sürümüne geçmek istiyorum. Şu lanet kemara sorunu için modem dosyası ile kalıcı çözüm bulabilecek biri var ise ne lazımsa upload edip gönderebilirim.

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
seyranli
Hocam elinize sağlık.
Modem fix dosyanızın twrp den de flashlanabilir şekilde yaparsanız çok makbule geçer. Pc her zaman yanımızda olmayabiliyor.
Arkadaşımın telefonu na Twrpden Eu rom yükledim. Pc yanımızda olmadığı için bir süre telefonu kullanamadı:)))

hera67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Hindistan sürümü 64mp kameraya sahip note 10 pro cihazım var. Endonezya rom ve imei repair ile kullanıyorum. Tahmin edeceğiniz üzere mor kamera sorunu bende de mevcut. Bu romdan vazgeçemediğim için (12.5.4) uzun uğraşlar sonucu bir magisk modülü buldum. Bu modül ile kemarayı sorunsuz kullanabiliyorum isteyenler için link bırakıyorum. AI ve HDR hariç tüm fonksiyonlar aktiftir.

Endonezya 13 sürümüne geçmek istiyorum. Şu lanet kemara sorunu için modem dosyası ile kalıcı çözüm bulabilecek biri var ise ne lazımsa upload edip gönderebilirim.
bu modülü nasıl kurucaz onuda söylersen sevinirim

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
seyranli
Hocam elinize sağlık.
Modem fix dosyanızın twrp den de flashlanabilir şekilde yaparsanız çok makbule geçer. Pc her zaman yanımızda olmayabiliyor.
Arkadaşımın telefonu na Twrpden Eu rom yükledim. Pc yanımızda olmadığı için bir süre telefonu kullanamadı:)))
Hocam aynı şekilde oradan da yükleyebilirsiniz zaten. Adb komutunda di kısmına SD kartınızın yolunu yazmanız yeterli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam iki romun da modem dosyalarını indirip yollarsanız ben gereken çalışmayı yaparım

Üst Alt