Rom Redmi Note 10 Pro (sweet) Endonezya MIUI 14 A13

Hakan5637

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
arkadaşlar ben bu güne kadar hiç custom rom kullanmadım 4 tane mi cihaz kullandım şu anda da redmi note 10 pro max kullanıyorum Endonezya stock romu her cihazıma yükledim ve kullandım diğer romları da test etim bana göre şarj konusunda stock romda en iyi endonezya rom diye bilirim tabi arama uygulaması ve diğer mi uygulamaları da bu romu kullanmam için gerekçe oldu. ama v14 ile şöyle bir durum oldu endonezya rom için çalışan bir modem dosyası şu anada yok (pro max modeli için) cihaz reboot menüsünde kalıyor ve durmadan reset atıyor bu yuzden v13 de kalmanız modem dosyası çıkana kadar en mantıklısı kernel yükleyerek yapıldığı söyleniyor ama kernel yüklemeside biraz riskli (işi bilenler hariç) bence bu nedenle stock rom kullananlar için can hoca bir çalışan modem dosyası yapana kadar v13 de beklemek yada başka bir stock rom yüklemek daha mantıklı.

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
arkadaşlar ben bu güne kadar hiç custom rom kullanmadım 4 tane mi cihaz kullandım şu anda da redmi note 10 pro max kullanıyorum Endonezya stock romu her cihazıma yükledim ve kullandım diğer romları da test etim bana göre şarj konusunda stock romda en iyi endonezya rom diye bilirim tabi arama uygulaması ve diğer mi uygulamaları da bu romu kullanmam için gerekçe oldu. ama v14 ile şöyle bir durum oldu endonezya rom için çalışan bir modem dosyası şu anada yok (pro max modeli için) cihaz reboot menüsünde kalıyor ve durmadan reset atıyor bu yuzden v13 de kalmanız modem dosyası çıkana kadar en mantıklısı kernel yükleyerek yapıldığı söyleniyor ama kernel yüklemeside biraz riskli (işi bilenler hariç) bence bu nedenle stock rom kullananlar için can hoca bir çalışan modem dosyası yapana kadar v13 de beklemek yada başka bir stock rom yüklemek daha mantıklı.
Benim cihazım redmi note 10 pro Max ve sıkıntısız kullanıyorum modem dosyası çalışıyor agnisha kernel ile kullanıyorum ve memnunum ama aospa canım cekiyor sıkıntısız bir aospa bulursam hemen geçiş yapicam.sistemde şuan 1 tane bile hata yok işi bilmek gerekiyor sizin tabirle .

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Benim cihazım redmi note 10 pro Max ve sıkıntısız kullanıyorum modem dosyası çalışıyor agnisha kernel ile kullanıyorum ve memnunum ama aospa canım cekiyor sıkıntısız bir aospa bulursam hemen geçiş yapicam.sistemde şuan 1 tane bile hata yok işi bilmek gerekiyor sizin tabirle .
Agnisha kernel ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? Bende endonezya rom kullanıyordum ama cok düşük ekran süresi aldığım icin global roma geçtim hiç custom kernel yüklemedim

Neoxis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Cihaz: Redmi Note 10 Pro Endonezya
Sürüm: V14.0.2.0.TKFIDXM | 13.0
Endonezya Kararlı Rom
Fastboot Rom :
Bu romun modem dosyasını nereden bulabilirim

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
merhabalar konu eski gibi ama yazmak istedim ,
yurtdışı 8-256 note 10 pro kullanıyorum alalı 8 ay oldu Türkiye ,global,eaa ,custom rom çeşitleri,aosp rom hepsini kurdum 15 gün 1 ay 3 ay kullandım ama bu endenozya rom gibisi yok tavsiye ederim ayrıca önceden poco x3 pro için de aynı şekilde endenozya rom kullanıyordum onda da çok iyiydi.
iyi forumlar

Hergeleyim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
4
merhabalar konu eski gibi ama yazmak istedim ,
yurtdışı 8-256 note 10 pro kullanıyorum alalı 8 ay oldu Türkiye ,global,eaa ,custom rom çeşitleri,aosp rom hepsini kurdum 15 gün 1 ay 3 ay kullandım ama bu endenozya rom gibisi yok tavsiye ederim ayrıca önceden poco x3 pro için de aynı şekilde endenozya rom kullanıyordum onda da çok iyiydi.
iyi forumlar
Endonezya hangi sürümü kullanıyorsunuz acaba

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
3
Endonezya 14.0.4 kullanıyorum şu an ben son sürüm bu. Global ve EEA için son sürüm 14.0.9.
Bende de en son 14.0.2 vardı sonradan sonraya rom kasmaya başladı değiştirdim eu yükledim daha berbat oldu kamera hatası aldım sürekli 14.04 den memnun muyuz ?

Üst Alt