Rom Redmi Note 10 Pro (sweet) Endonezya MIUI 14 A13

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6

bnam34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
0
5 yıldır note 4X kullanıyordum. Yenileme sonrası bu cihazı aldım. Cihazın TR garantili. ben de arama-kişiler uygulamasından şikayetçiyim. bu işlemi yapmak istiyorum. isim değiştirerek yapan videolar izledim. şimdiki durumda miui 14 var.

* Kullananlar memnun mu?
* Bu iki uygulama için rom değişimi mantıklı mı?
* Garantisi gider diye biliyorum.

İnanın telefondan soğuttu bu uygulamalar. Ne arama bildirimi geliyor ne bir şey. Son aramalara bakınca görüyorum arayanı. Bidirim ışığı zaten kaldırılmış. Telefonu satmak bile istiyorum.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
5 yıldır note 4X kullanıyordum. Yenileme sonrası bu cihazı aldım. Cihazın TR garantili. ben de arama-kişiler uygulamasından şikayetçiyim. bu işlemi yapmak istiyorum. isim değiştirerek yapan videolar izledim. şimdiki durumda miui 14 var.

* Kullananlar memnun mu?

İnanın telefondan soğuttu bu uygulamalar. Ne arama bildirimi geliyor ne bir şey. Son aramalara bakınca görüyorum arayanı. Bidirim ışığı zaten kaldırılmış. Telefonu satmak bile istiyorum.
Şuan isim değiştirerek kandırma yöntemi MIUI13 ve sonrasında kısıtlanmış durumda

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6

* Kullananlar memnun mu?

Sorun ne anlamadım ben daha detaylı yazarmısın canını bu kadar sıkan sey ne

cngz27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CUMA
Cihazım
REDMİ NOTE 10 P
Konular
1
Merhaba dün mıuı 14 güncellemesi sonrasında telefon sürekli yeniden başlayıp recovery ekranına dönüyor. Modem dosyasını attım yine düzelmedi yardımcı olur musunuz ?

bnam34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
0
Sorun ne anlamadım ben daha detaylı yazarmısın canını bu kadar sıkan sey ne
Artık cihazda google arama ve kişiler uygulaması var. yıllardır xiaomi yi kullanna için alışmak zor. özellikle aramaların ekrana düşmemesi. örneğin sabah beni arayan kişinin çağrısını arama ikonu olarak üstte göremiyorum. Tüm bildirimleri açmama rağmen. telefonun ana amacı zaten arama/aranma. Samsung arama uygulamasını da yüklemek istedim. ancak paket çakışması hatası verdi. yoksa telefon çok güzel.

delibozuk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Sizce tr cihazıma ( note 10 pro ) 14 ü bu şekilde yüklemelimiyim yoksa beklemelimiyim ?

Joingle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi k60
Konular
0
Merhaba dün mıuı 14 güncellemesi sonrasında telefon sürekli yeniden başlayıp recovery ekranına dönüyor. Modem dosyasını attım yine düzelmedi yardımcı olur musunuz ?
Hocam romda sorun var anlık çözümü kilit ekranı bölümünde yer alan animasyon seçeneğini yok olarak seçmeniz olabilir bende aynı sorundan romdan ayrıldım birkaç forumda çözümün bu şekilde olacağına dair bilgi paylaşılmış umarım sorununuz çözüme kavuşur

aseyhmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şeyhmus
Cihazım
Aydin
Konular
9
Hocam romda sorun var anlık çözümü kilit ekranı bölümünde yer alan animasyon seçeneğini yok olarak seçmeniz olabilir bende aynı sorundan romdan ayrıldım birkaç forumda çözümün bu şekilde olacağına dair bilgi paylaşılmış umarım sorununuz çözüme kavuşur
Hocam ben redmi note 10 pro telefonumda bu sürümü kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım hiç bır takılma falanda görmedim pubg mobil oyunu oynuyorum takılma falan görmedim kısaca sorunsuz bir sürüm herkese tavsiye ederim

TTASCI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay Taşcı
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
0
Ben de bu Endonezya romunu yüklemek istiyorum, çok defa denedim ama yükleyemedim.
Basit bir anlatımı var mıdır acaba?
Şu an yüklü olan global 14.0.1.0 TKFMIXM
(Not 10 Pro TR)

Üst Alt