Yardım Redmi Note 10 Pro sorunlarım çözüm arıyorum

selim_09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
mi5
Konular
1
çözüm yok değil mi bıktım artık
özellikle 2. seçenek olan şarj kesme bataryada arıza varsa yapabilir, ilk olarak şarj cihazı kablosunu değiştirerek deneme yapmanız, şarj bordu, kablo veya şarj cihazında sıkıntı yoksa bataryanız arızalı değişmesi gerekir. Donma takılma hızla tükenme problemleri batarya arızasından kaynaklanabilir. Şarj kesme yazılım kaynaklı değildir..

minik77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muharrem
Cihazım
redmi note10pro
Konular
1
çözüm yok değil mi bıktım artık
çözüm bulamadım son kez garantiye yollayacağım çözmezlerse tüketici hakem heyetine vereceğim tek çözüm bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

özellikle 2. seçenek olan şarj kesme bataryada arıza varsa yapabilir, ilk olarak şarj cihazı kablosunu değiştirerek deneme yapmanız, şarj bordu, kablo veya şarj cihazında sıkıntı yoksa bataryanız arızalı değişmesi gerekir. Donma takılma hızla tükenme problemleri batarya arızasından kaynaklanabilir. Şarj kesme yazılım kaynaklı değildir..
şarj kesme bende 12.5.6 güncellemesi ile geldi öncesinde yoktu

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Yanlış yönlendirme yapmayın hocam, bende bu cihazı kullanıyorum. Önceki sürümlerde bu sorun yoktu sonradan başladı ara ara yapıyor ve yabancı forumlarda da yer alıyor. Muhtemelen yazılımsal bir sorun var, cihaz şarjı kesip yeniden şarj etmeye devam ediyor kendiliğinden

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
çözüm bulamadım son kez garantiye yollayacağım çözmezlerse tüketici hakem heyetine vereceğim tek çözüm bu

şarj kesme bende 12.5.6 güncellemesi ile geldi öncesinde yoktu
bende hakem heyetine gidicem pazartesi yeter artık 1 aydır telefonsuzum serviste 2 kez gitti

sezerkoc28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Mix 2
Konular
21
1. sorun yakınlık sensörü her 10 aramanın 4-5inde bu sorun baş gösteriyor hatta bazen ekran arama yapar yapmaz kapanıyor karşı taraf görüşmeyi kapamadan hiçbir işlem yapamıyorum çok sinir bozucu bir durum
2. telefon şarj olurken durduk yere şarj kesip devam ediyor
3. sorun özelikle twitter uygulamasında ekranı aşağı veya yukarı kaydırdığımda takılıyor (diğer uygulamalarda daha az yapıyor nerdeyse yok gibi) , arayüzde çok hafif takılıyor 120hz de 60 hz e göre daha fazla oluyor
4. sorun arka planda açık hiçbirşey açık olmamasına rağmen nadirde olsa arada sanki arkada birşeyler çalışıyormuş gibi telefonun şarjı gidiyor ve telefonu yeniden başlatmadan asla düzelmiyor
cihazımı alalı 4 ay oldu kaç güncelleme bekledim ama düzelen eden yok garantiyede gönderdim bir sorun yok deyip geri gönderdiler. bu sorunları başka yaşayan var mı ? çözüm bulabilen oldu mu ? bana neler önerirsiniz
1. sorun bendede var arama yaparken ve whatsapptan sesli mesaj dinlerken sanki kulağıma götürmüşüm gibi ekran kararıyor. şuan için benim bulduğum geçici çözüm telefonu yatay tutmak arama yapmadan veya sesli mesaj dinlemeden önce

minik77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muharrem
Cihazım
redmi note10pro
Konular
1
teyubesk Bojack üstadlar çözüm bulabilen oldu mu ?

malum doların artması sebebiyle yeni cihaz alamayacağım için cihazı garantiye gönderdim şarj cihazı bozuk deyip ücretli değişim yaptılar sorunların hepsi aynen devam ediyor oynatmaya az kaldı doktorum nerde ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21

malum doların artması sebebiyle yeni cihaz alamayacağım için cihazı garantiye gönderdim şarj cihazı bozuk deyip ücretli değişim yaptılar sorunların hepsi aynen devam ediyor oynatmaya az kaldı doktorum nerde ?
Tüketici haklarını araştırın ve tüketici haklarına şikayet edin sorunun devam ettiği için tekrar garantiye gönderip ücret iadesi almaya çalışın yada değişim yaptırmaya en azından. Ortada ayıplı bi ürün var işin peşini bırakmayın yoksa bu cihaz elinizde patlar böyle kullanmak zorunda kalırsınız yada ikinci elde zararla satarsınız son olarak garantili xiaomi almayın kesinlikle. ister yurtdışı cihaz alın isterseniz farklı markalara yönelin.

Dmlaksoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Damla
Cihazım
Xiaomi vacuum m
Konular
4
Şu şarj olayını bende yaşıyorum servise yolladım yine bana yolladılar aynı şekilde geldi yarın bende gidip göstericem kendim iadesini isticem
Bende iade etmwyw calisiyorum. Edebildiniz mi

1. sorun yakınlık sensörü her 10 aramanın 4-5inde bu sorun baş gösteriyor hatta bazen ekran arama yapar yapmaz kapanıyor karşı taraf görüşmeyi kapamadan hiçbir işlem yapamıyorum çok sinir bozucu bir durum
2. telefon şarj olurken durduk yere şarj kesip devam ediyor
3. sorun özelikle twitter uygulamasında ekranı aşağı veya yukarı kaydırdığımda takılıyor (diğer uygulamalarda daha az yapıyor nerdeyse yok gibi) , arayüzde çok hafif takılıyor 120hz de 60 hz e göre daha fazla oluyor
4. sorun arka planda açık hiçbirşey açık olmamasına rağmen nadirde olsa arada sanki arkada birşeyler çalışıyormuş gibi telefonun şarjı gidiyor ve telefonu yeniden başlatmadan asla düzelmiyor
cihazımı alalı 4 ay oldu kaç güncelleme bekledim ama düzelen eden yok garantiyede gönderdim bir sorun yok deyip geri gönderdiler. bu sorunları başka yaşayan var mı ? çözüm bulabilen oldu mu ? bana neler önerirsiniz
Bu sorunlari bende yasiyorum. Cihaz cok yeni servose gonderdik ama red ettiler. Buyuk skinti icindeyim napicami bilmiyorum

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
endonezya rom kurdum kafam rahat hic bir sorun yok oyunsuz sarji 1.5 gunu geciyor

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70

benim muhabbetler çok değişik yerlere gitti iphone 11 aldım çözümü yok xiaomi gözümde bitti hep kronik sorunlar ne alsak sorun yaşattı cihaz değişimi verdiler o kutuyu acmadım sattım ustune iphone 11 aldım bak işin aslı 10 pro iyidi hoştu ama bu sorun yüzünden aşırı soğudum ne yaşadığımı bir ben birde Allah bilir

bu şarj problemi çözülmedi sanırım hala güncelleme falan ile ?

Üst Alt