Yardım Redmi Note 10 Pro sorunlarım çözüm arıyorum

minik77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muharrem
Cihazım
redmi note10pro
Konular
1
1. sorun yakınlık sensörü her 10 aramanın 4-5inde bu sorun baş gösteriyor hatta bazen ekran arama yapar yapmaz kapanıyor karşı taraf görüşmeyi kapamadan hiçbir işlem yapamıyorum çok sinir bozucu bir durum
2. telefon şarj olurken durduk yere şarj kesip devam ediyor
3. sorun özelikle twitter uygulamasında ekranı aşağı veya yukarı kaydırdığımda takılıyor (diğer uygulamalarda daha az yapıyor nerdeyse yok gibi) , arayüzde çok hafif takılıyor 120hz de 60 hz e göre daha fazla oluyor
4. sorun arka planda açık hiçbirşey açık olmamasına rağmen nadirde olsa arada sanki arkada birşeyler çalışıyormuş gibi telefonun şarjı gidiyor ve telefonu yeniden başlatmadan asla düzelmiyor
cihazımı alalı 4 ay oldu kaç güncelleme bekledim ama düzelen eden yok garantiyede gönderdim bir sorun yok deyip geri gönderdiler. bu sorunları başka yaşayan var mı ? çözüm bulabilen oldu mu ? bana neler önerirsiniz

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaomi yazılım konusunda çok vasat sadece donanım satıyor bilgisi olan kimse orjinal rom kullanmıyor bu markayı hintli geliştiriciler ayakta tutuyor zaten garantili xiaomi alınmaz yurtdisi cihaz alınır bootloader kilidi açılır custom rom deneye deneye kendinize uygun bişey bulur kullanırsınız cihazınız garantili olduğu için yapacak bişey yok bootloader kilidini açmak garanti dışı bırakıyor.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba. Cihaza Hard reset atmayı denediniz mi güncellemelerden sonra Eğer yapmadıysanız Yedeklerinizi alarak yapmanızı tavsiye ederim. Garantiniz olduğu için başka bir çözüm maalesef şimdilik yok. Cihazınız garantisiz olsaydı farklı romlar deneyebilirdiniz Geçmiş olsun.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
1. sorun yakınlık sensörü her 10 aramanın 4-5inde bu sorun baş gösteriyor hatta bazen ekran arama yapar yapmaz kapanıyor karşı taraf görüşmeyi kapamadan hiçbir işlem yapamıyorum çok sinir bozucu bir durum
3. sorun özelikle twitter uygulamasında ekranı aşağı veya yukarı kaydırdığımda takılıyor (diğer uygulamalarda daha az yapıyor nerdeyse yok gibi) , arayüzde çok hafif takılıyor 120hz de 60 hz e göre daha fazla oluyor
4. sorun arka planda açık hiçbirşey açık olmamasına rağmen nadirde olsa arada sanki arkada birşeyler çalışıyormuş gibi telefonun şarjı gidiyor ve telefonu yeniden başlatmadan asla düzelmiyor
cihazımı alalı 4 ay oldu kaç güncelleme bekledim ama düzelen eden yok garantiyede gönderdim bir sorun yok deyip geri gönderdiler. bu sorunları başka yaşayan var mı ? çözüm bulabilen oldu mu ? bana neler önerirsiniz
Kendi yaşadığım sorunların birebir karşılığı resmen hatta biran kendim mi konuyu açtım diye tereddütde kaldım :D

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Şu şarj olayını bende yaşıyorum servise yolladım yine bana yolladılar aynı şekilde geldi yarın bende gidip göstericem kendim iadesini isticem

alacity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
xiaomi redmi7
Meslek
Kaptan
Konular
18
Merhaba. Cihaza Hard reset atmayı denediniz mi güncellemelerden sonra Eğer yapmadıysanız Yedeklerinizi alarak yapmanızı tavsiye ederim. Garantiniz olduğu için başka bir çözüm maalesef şimdilik yok. Cihazınız garantisiz olsaydı farklı romlar deneyebilirdiniz Geçmiş olsun.
Hocam bende de aynı sorun var. Stock romdayim harf reset nasıl atacağız

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam bende de aynı sorun var. Stock romdayim harf reset nasıl atacağız
Cihazı kapatın Sonra Güş tuşu ve Ses açma tuşuna basılı tutarak Main recovery menuye girin Orda Wipe Data var onu seçin tmmdır Hocam.

alacity

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
xiaomi redmi7
Meslek
Kaptan
Konular
18

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
çözüm yok değil mi bıktım artık

Son düzenleme:
Üst Alt