Soru Redmi note 10 pro miui 14

zetec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
melih
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Normalde ben de sadece modem kuruyordum,ama miui 14 ile birlikte,yeniden başlatma sorunu çıktı,fakat bir kaç kişi sweet için sorun olmaz demişti,siz deneyin, eğer açılmazsa kernel de kurmanız gerekir,en azından uyumlu modem dosyası çıkana kadar, çıkınca orijinalini tekrar kurabilirsiniz,fakat kernel kurmadan,direkt açılsın derseniz,benim de size tavsiyem elite rom kurmanız, haftalık beta alan versiyonu var,stable versiyonu da var,size kalmış,onda hem süper simge gibi, tüm miui 14 özellikleri var,hem always on display her zaman açık kalabiliyor,tek bir sıkıntısı var,Dolby hep açık gözüküyor,kapatamıyoruz,onu da bu hafta düzeltirler,bir de aod da parlaklık, düşük modda iken, ekranı açınca o da düşükte açılıyor,2 hatası var,haftaya düzeltirler, ayrıca rom eea tabanlı ve pil, performans olarak baya iyi
sadece modem kurdum açıldı sweetler kurabilir arkadaşlar
custom rom işlerini 4.4 kitkat zamanlarında bıraktım hocam mutlaka bi sorun oluyor hangisi olursa olsun güvenli mi değil mi hep kafada bi soru işareti
tavsiyeler için teşekkürler sağolun

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
EEA son çıkan MIUI 14 sürümünü yükledim dün akşam, bayağı iyi gidiyor şimdilik. Normalde stock rom kullanan biri değilim ancak Global versiyona göre daha bi akıcı ve atik gibi.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Pixor eklentisi sebebiyle sorun yaşamışım, onu kaldırınca her şey düzeldi

EkO_37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Red note 10 pro
Konular
0
Ya kuzenimde 9 pro var ona Yeni sürüm bugün geldi biz 10 pro ya halen gelmedi anlamadım gitti .

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Ya kuzenimde 9 pro var ona Yeni sürüm bugün geldi biz 10 pro ya halen gelmedi anlamadım gitti .
Bölge farkındandır o. Sizin cihaz tr rom ise daha var gelmesine. 9 pro içinde global çıktı yakın zamanda

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
EEA son çıkan MIUI 14 sürümünü yükledim dün akşam, bayağı iyi gidiyor şimdilik. Normalde stock rom kullanan biri değilim ancak Global versiyona göre daha bi akıcı ve atik gibi.
Eliteromlite EEA v14 sürümü var hocam. Bildiğiniz EEA roma MIUI arama ve SMS eklenmiş, özelleştirmeler vs var. Ben bayağı memnun kaldım, tavsiye ederim.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eliteromlite EEA v14 sürümü var hocam. Bildiğiniz EEA roma MIUI arama ve SMS eklenmiş, özelleştirmeler vs var. Ben bayağı memnun kaldım, tavsiye ederim.

Deneyebilirim hocam, tesekkur ederim tavsiyeniz icin. Akicilik olarak ayni mi yoksa fark var mi?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Deneyebilirim hocam, tesekkur ederim tavsiyeniz icin. Akicilik olarak ayni mi yoksa fark var mi?
Stock EEA v14 denemedim hocam ama global v14 sürümleri kullanıyordum. Onlara göre bariz fark var. Twrp ile yükleyin mutlaka.

gsli_falc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hnsl
Cihazım
Note 10s
Konular
21
EEA Global degilmi .?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Stock EEA v14 denemedim hocam ama global v14 sürümleri kullanıyordum. Onlara göre bariz fark var. Twrp ile yükleyin mutlaka.
Kurdum bu sabah hocam, stock eea ile hemen hemen ayni gibi ama biraz daha kullanmak gerekiyor muhtemelen. Şarj sorunu yasamasam pe tek gecerim. :)

Üst Alt