Yardım Redmi note 10 pro kayıt

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
slm arkadaşlar note 10 pro aldım nerden aldım bilmem pişman oldum imei atıldı sakın güncelleme yapma dendi ama enabıza dahi girmiyor root lu olduğu için root kaldırırsam bişey olmaz dediler dogrumudur yanı banka enabız gibi yerlerde kullanabilirmiyim root kaldırsak tekrar yüklenirmi ve güncelleme hiç mi yapamayacağız tavsiyem orjınal alın ben telefondan anlamam ucuz diye al dediler aldım şimdi pişmanım
Güncelleme yapabilirsin bir sorun olmaz, ayrıca root kaldırabilirsin yine sorun olmaz

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
slm arkadaşlar note 10 pro aldım nerden aldım bilmem pişman oldum imei atıldı sakın güncelleme yapma dendi ama enabıza dahi girmiyor root lu olduğu için root kaldırırsam bişey olmaz dediler dogrumudur yanı banka enabız gibi yerlerde kullanabilirmiyim root kaldırsak tekrar yüklenirmi ve güncelleme hiç mi yapamayacağız tavsiyem orjınal alın ben telefondan anlamam ucuz diye al dediler aldım şimdi pişmanım
Root ile ilgili bir uygulama vardı.onu yüklerseniz cihaz rootsuz görünür.ayrıca rootu kaldırsanız da sıkıntı olmaz.güncelleme konusunda gelecek olursak twrp den gelen gümcelemeyi yükleyebilirsiniz.sıkıntı olursa da modem dosyasını yüklerseniz.cihaz güzel sıkıntı yapmayın.

samicakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
note 10 pro
Konular
0
Root ile ilgili bir uygulama vardı.onu yüklerseniz cihaz rootsuz görünür.ayrıca rootu kaldırsanız da sıkıntı olmaz.güncelleme konusunda gelecek olursak twrp den gelen gümcelemeyi yükleyebilirsiniz.sıkıntı olursa da modem dosyasını yüklerseniz.cihaz güzel sıkıntı yapmayın.
güncelleme yaptık lakin güncelleme yapınca kamera problem çıkarıyor sadece kamera arızası var root falan kalktı eski sürümüne nasıl döneceğim formlarda okudum eski sürümüne dönünce kamerada düzelmiş root da yok bana uzaktan yardım edecek biri lazım ücretli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme yapabilirsin bir sorun olmaz, ayrıca root kaldırabilirsin yine sorun olmaz
güncelleme yaptık lakin güncelleme yapınca kamera problem çıkarıyor sadece kamera arızası var root falan kalktı eski sürümüne nasıl döneceğim formlarda okudum eski sürümüne dönünce kamerada düzelmiş root da yok bana uzaktan yardım edecek biri lazım ücretli

İster 12.5 te iken,ister 13 te iken IMEI atın bir sorun olmaz ama uyarımı geçeyim IMEI atmak ülkemizde yasal değil
BEN attım sakın 13 atmayın kamera bozuluyor mavi foto çekiyor ayrıca kamera donuyor telefonu aç kapa bi hal oldum 12 ye geri dönmesini bilsem hemen döneceğim

13 atınca kamera gitti 12 ye geri nasıl döneceğim yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35

BEN attım sakın 13 atmayın kamera bozuluyor mavi foto çekiyor ayrıca kamera donuyor telefonu aç kapa bi hal oldum 12 ye geri dönmesini bilsem hemen döneceğim

13 atınca kamera gitti 12 ye geri nasıl döneceğim yardımcı olurmusunuz
MİUİ 12,4 ya da daha alt sürümlerde bir sorun yok ama,miui 12.5.10.0, veya miui 13 te kamera da AI çalışmaz,ayrıca gece modu mor çeker

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Bu sorun eurom'da da mevcut mu?
Eu global ise bilmiyorum.Diğer eu romda sıkıntı olacağını sanmıyorum.

12.5 e geri dönmek isteyen arkadaşlar öncelikle mi flash pro indirip PC ye kursunlar.12.5 sürümünün fastboot olanını bilgisayara indirip winzip ile rardan çıkarsınlar.akşam iftardan sonra herkese yardımcı olabilirim.ama dediğim gibi rom ve program insin...
Özel mesaj atarsınız.ücret falan istemiyorum.

Son düzenleme:

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Evet onda olmuyor,ama sadece redmi Note 10 Pro için,Max modelinde yine oluyor
Eu rom miui13 12.5 sistemi üzerinde modifiye edilmiş.. imei atanlar yükleme yapabilir hem güncel hemde sorunsuz.ben denemedim.ama muhtemelen yüzde yüz 13 sorunları yoktur.
Ben deneseydim konu açabilirdim.

Link budur.repair sonrası bu romu kuracak olan arkadaşlar zip dosyasını klasöre çıkarıp telefonu fastboot moduna aldıktan sonra dosya içerisindeki windows_fastboot_first_install_with_data_format komutuna tıklayarak otomatik kurulum yapacaktır.teşekkürler ömerbulum
Telefonunda imei sonrası sıkıntı yaşayan bunu yükleyip sonucu söyleyebilir

Son düzenleme:
Üst Alt