Yardım Redmi note 10 pro kayıt

omerbulum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 12Pro Plus
Konular
8
Eu rom miui13 12.5 sistemi üzerinde modifiye edilmiş.. imei atanlar yükleme yapabilir hem güncel hemde sorunsuz.ben denemedim.ama muhtemelen yüzde yüz 13 sorunları yoktur.
Ben deneseydim konu açabilirdim.

Link budur. Fastboot linki mi flash ile yükleme yapılacaktır..
Telefonunda imei sonrası sıkıntı yaşayan bunu yükleyip sonucu söyleyebilir

repair sonrası bu romu kuracak olan arkadaşlar zip dosyasını klasöre çıkarıp telefonu fastboot moduna aldıktan sonra dosya içerisindeki windows_fastboot_first_install_with_data_format komutuna tıklayarak otomatik kurulum yapacaktır. Bu dosya mi flash ile yüklenmiyor

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
repair sonrası bu romu kuracak olan arkadaşlar zip dosyasını klasöre çıkarıp telefonu fastboot moduna aldıktan sonra dosya içerisindeki windows_fastboot_first_install_with_data_format komutuna tıklayarak otomatik kurulum yapacaktır. Bu dosya mi flash ile yüklenmiyor
Teşekkürler gözümden kaçmış yükleme dediğiniz gibidir.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
güncelleme yaptık lakin güncelleme yapınca kamera problem çıkarıyor sadece kamera arızası var root falan kalktı eski sürümüne nasıl döneceğim formlarda okudum eski sürümüne dönünce kamerada düzelmiş root da yok bana uzaktan yardım edecek biri lazım ücretli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncelleme yaptık lakin güncelleme yapınca kamera problem çıkarıyor sadece kamera arızası var root falan kalktı eski sürümüne nasıl döneceğim formlarda okudum eski sürümüne dönünce kamerada düzelmiş root da yok bana uzaktan yardım edecek biri lazım ücretli

BEN attım sakın 13 atmayın kamera bozuluyor mavi foto çekiyor ayrıca kamera donuyor telefonu aç kapa bi hal oldum 12 ye geri dönmesini bilsem hemen döneceğim

13 atınca kamera gitti 12 ye geri nasıl döneceğim yardımcı olurmusunuz
Bu kamera sorunlarını hindistan cihazı note 10 pro da mi yasiyorsunuz global note 10 pro da aynı sorunlar oluyor mu

Arkadaşlar kamera sorunlari sadece Hindistan note 10 pro ya mi özel yoksa global de de mi ayni sorunlar oluyor ben bilmiyorum bilen var mı

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
zorlanan var ise imei değişiminde yazsın özelden yardımcı olayım
ben redmi note 10 pro cihazima android 12 ve miui 13 guncellemesi yapacagim ama ime siliniyormus modem dosyasi atmak gerekiyormus bana yardimci olurmusunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt