Yardım Redmi Note 10 Pro IMEI atma

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Bu sensör sorunu ile imei nin alakası yok yalnız. O çoğunda var. Garantili/garantisiz.
Malesef modemle alakalı sensör yok cihazda zaten mesela bende yurtdışı note 10 pro var kayıtsız sıkıntı yok kayıt yapıyorum modem yükleyip cihaz yakınlık sensör sapıtıyor orj haline alıyorum sıkıntı olmuyor .Orj tr var arkadaşta onda hiçbi sorun yok

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
arkadaşlar an itibari ile gece modunda morlanma olmayan ve sensör sapıtmasıda olmayan modem dosyasını buldum kullandığım romunda linkini bırakıyorum

Rar şifresi: GsmGezgini.Com
kullandığım romda bu

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
arkadaşlar kullandığım rom linkini yanlış verdim telefondaki rom bu ve indirirken gapps dosyasınıda linkten çekmeyi unutmayın

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
arkadaşlar an itibari ile gece modunda morlanma olmayan ve sensör sapıtmasıda olmayan modem dosyasını buldum kullandığım romunda linkini bırakıyorum

Rar şifresi: GsmGezgini.Com
kullandığım romda bu
hocam custom rom nasıl yüklenecek

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
arkadaşlar kullandığım rom linkini yanlış verdim telefondaki rom bu ve indirirken gapps dosyasınıda linkten çekmeyi unutmayın

hocam sensör sorunu yaşamadınız mı yani kendi kendine açma gibi

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
şuan sensör sorunu görmedim artı olarak gece modundada resim çektim ve morlanma önceki modem dosyasında varken bunda yok önceki 158 mb tı bu 320 mb birde bu romu yine twrp den flash layıp twrp den çıkmadan peşine gapps dosyasını flash layıp yine romu açmadan imei silineceği için fastboota alıp bu modemide yazdıkmı iş tamam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

öncesinde mıuı 13 0.3.0 vardı şarjı köpek gibi götürüyodu bu romada onun için geçtim çok da iyi oldu

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
şuan sensör sorunu görmedim artı olarak gece modundada resim çektim ve morlanma önceki modem dosyasında varken bunda yok önceki 158 mb tı bu 320 mb birde bu romu yine twrp den flash layıp twrp den çıkmadan peşine gapps dosyasını flash layıp yine romu açmadan imei silineceği için fastboota alıp bu modemide yazdıkmı iş tamam

öncesinde mıuı 13 0.3.0 vardı şarjı köpek gibi götürüyodu bu romada onun için geçtim çok da iyi oldu
deneyecegim hocam hemen inşallah olur yaa bıktım çünkü

hocam zipli indi rom ama gapps dosya yoktu nasıl olacak

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
romun gapps dosyasıdasitedeki indir butonunun altında mavi logo var gapps yazıyor zaten onu yüklemezsen google play gelmez herşey eksik kalır

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
romun gapps dosyasıdasitedeki indir butonunun altında mavi logo var gapps yazıyor zaten onu yüklemezsen google play gelmez herşey eksik kalır
hocam gapps doyasını bulamadım da zip dosya var sadece .nerede oluyor acaba o dosya

tm dır buldum hocam teşekkür ederim zahmet verdim deniyorum

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
hocam custom rom nasıl yüklenecek
Hocam varya allah senden razı olsun denedim aramalarda sensör açmadı bakalım uzun solukta da açmazsa cihaz sorunsuz şuan kamerada morlanma yok ai mod aktif ki en önemlisi sensör sapıtmıyor valla çok iyi oldu

Üst Alt