Yardım Redmi Note 10 Pro IMEI atma

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Merhaba hocam bynihat arkadışın paylaştıgı modem dosya sıkıntısızdır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tavsiye ederim sorunsuz modem dosyasıdır kullanın rahat edin
Allah Allah,biz mi yapamıyoruz şuan endonezya 12.4 sürümünde düştüm ve dediğiniz modemi flashladım fastboot üzerinden yine de kamera da ai açınca kamera çöküyor ve telefonu yeniden başlatmak gerekiyor size zahmet ai açarak çekim yapmayı dener misiniz bu arada cihazım redmi note 10 pro max

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Allah Allah,biz mi yapamıyoruz şuan endonezya 12.4 sürümünde düştüm ve dediğiniz modemi flashladım fastboot üzerinden yine de kamera da ai açınca kamera çöküyor ve telefonu yeniden başlatmak gerekiyor size zahmet ai açarak çekim yapmayı dener misiniz bu arada cihazım redmi note 10 pro max
Bendeki rom 12.5.4 endonezya ,ve modem dosya arkadaşın verdigi modem sorunsuz sıkıntısız

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Bendeki rom 12.5.4 endonezya ,ve modem dosya arkadaşın verdigi modem sorunsuz sıkıntısız
tamam hocam aynı romu kullanıyoruz ve o modemi kullanıyorum ama ai açıp çekim yapınca kamera çöküyor niye böyle oldu anlamadım

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
tamam hocam aynı romu kullanıyoruz ve o modemi kullanıyorum ama ai açıp çekim yapınca kamera çöküyor niye böyle oldu anlamadım
Hocam ozaman şöyle yapın 12.0.12 di sanırsam yada daha da düşürün sürümü öyle deneyin

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam ozaman şöyle yapın 12.0.12 di sanırsam yada daha da düşürün sürümü öyle deneyin
alt sürümlere de inmek istemiyorum sanırım ai kapalı olarak kullanacağız :/ bu arada siz de bir problem çıktı mı ai açıkken

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Merhaba hocam bynihat arkadışın paylaştıgı modem dosya sıkıntısızdır

Tavsiye ederim sorunsuz modem dosyasıdır kullanın rahat edin

alt sürümlere de inmek istemiyorum sanırım ai kapalı olarak kullanacağız :/ bu arada siz de bir problem çıktı mı ai açıkken
Yok hocam hiçbi sorun yok sıfır sıkıntı yada 12.5.3 yapın yada 12.5.1 yapın

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Yok hocam hiçbi sorun yok sıfır sıkıntı yada 12.5.3 yapın yada 12.5.1 yapın
çok ilginç aynı telefon ama ben de hata veriyor 12.5.10.0 dan 12.5.4.0 a düştüm olmadığına göre daha alt sürümlerde de olacağını pek zannetmem sizin ekstra yaptığınız bir şey var mı ön kamerada ai açıkken çekiyorum sonra ai kapatıp arka kameraya geçmeye çalıştığımda çöküyor

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
çok ilginç aynı telefon ama ben de hata veriyor 12.5.10.0 dan 12.5.4.0 a düştüm olmadığına göre daha alt sürümlerde de olacağını pek zannetmem sizin ekstra yaptığınız bir şey var mı
Bendeki cihaz global versiyon hocam hint pro max degil yanlız ,birde şöyle söyliyim mesela farklı modem yüklüyorum kamera morlanma va ai mod hata yapıyor bu yükledigim modem le birlikte 4 tane dosya yaptım en son bu dosyada sorunsuz oldu

çok ilginç aynı telefon ama ben de hata veriyor 12.5.10.0 dan 12.5.4.0 a düştüm olmadığına göre daha alt sürümlerde de olacağını pek zannetmem sizin ekstra yaptığınız bir şey var mı ön kamerada ai açıkken çekiyorum sonra ai kapatıp arka kameraya geçmeye çalıştığımda çöküyor
Yani bence pro max diye olabilir bence düşürün daha sürümü

ilter88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilter
Cihazım
MI 9 LITE 128GB
Konular
1
arkadaşlar an itibari ile gece modunda morlanma olmayan ve sensör sapıtmasıda olmayan modem dosyasını buldum kullandığım romunda linkini bırakıyorum

Rar şifresi: GsmGezgini.Com
kullandığım romda bu
Hocam elinize sağlık. Global Note 10 pro da sorunsuz çalışır mı?

Üst Alt