Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

delibozuk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
aynı yaptık ayarları..

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Dolby sesi azaltır benim bildiğim. Tv de de Dolby özelliği var, onu açınca ses azalıyor. Sanırım kendi özelliği öyle dolby in.

SpectrumWolf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rafi
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
16
Bugün global cihaz satın aldım bakalım. Telefonu normal olarak kullanan biri değilim illaki sağını solunu kurcalarım romdan roma geçerim. Umarım üzmez. :)

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Redmi note 6 prodan sonra bi daha redmi cihaz almam diyodum ama bu model baya içime sindi mükemmel cihaz olmuş eksik bulamadım 279 dolar fiyatada işlemciye laf edilmez bence.
Beni tav etti bu cihaz geldiği gibi alabilirim.
sene 2023 redmi note 10 pro aldım 2 güne elimde olacakk bende note 6 pro dan sonra olmaz diyordum ama aldım

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
sene 2023 redmi note 10 pro aldım 2 güne elimde olacakk bende note 6 pro dan sonra olmaz diyordum ama aldım
Forumu hala arada takip ediyordum ve xiaomi güncel cihazlarında bile yazılımsal sorunlarını ve kamera yazılımını düzeltmemiş ne yazikki.
Xiaomi marka cihaz asla almam artık 1-2 hafta içinde yeni telefon alacağım aklımdaki modeller realme gt2 - galaxy a54 - honor 70 bu 3 arasında bir seçim yapacağım.

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Forumu hala arada takip ediyordum ve xiaomi güncel cihazlarında bile yazılımsal sorunlarını ve kamera yazılımını düzeltmemiş ne yazikki.
Xiaomi marka cihaz asla almam artık 1-2 hafta içinde yeni telefon alacağım aklımdaki modeller realme gt2 - galaxy a54 - honor 70 bu 3 arasında bir seçim yapacağım.
Hocam sizin gibi düşünüyorum. Redmi note 6 pro'dan buna geçtim 2 sene önce. Tamam iyi hoş ama xiaomi bir süre sonra yapılan güncelleme, malzeme kalitesinden vb sebeplerden kendinden soğutuyor resmen. Güzel bir cihaz ama artık xiaomi ve redmi f/p cihazları değil. Hatta verilen paraya yazık dedirten cihazlar yapıyor. Samsung veya iphone harici cihaz alınmaz artık.

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Hocam sizin gibi düşünüyorum. Redmi note 6 pro'dan buna geçtim 2 sene önce. Tamam iyi hoş ama xiaomi bir süre sonra yapılan güncelleme, malzeme kalitesinden vb sebeplerden kendinden soğutuyor resmen. Güzel bir cihaz ama artık xiaomi ve redmi f/p cihazları değil. Hatta verilen paraya yazık dedirten cihazlar yapıyor. Samsung veya iphone harici cihaz alınmaz artık.
Kayıtsız alırsanız hala f/p

Üst Alt