Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yanlışlıkla hint cihazı almışım, custom rom yüklemelerde sürekli sweet sweeti hatası alıyorum. Ne yapmak gerekiyor. Örneğin Eu rom yükleyemiyorum.
Zipin içindeki propu değiştirmeniz lazım swwet yazan yeri sweetin yapmanız lazım

Muharrem3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
K20Pro
Konular
0
Zipin içindeki propu değiştirmeniz lazım swwet yazan yeri sweetin yapmanız lazım
Şimdi öyle yapmayı planladım çince bi videoda gördüm ama tam anlayamadım. Teşekkürler

M2101K6P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Bu telefondan almak üzere bugün vatan bilgisyar a gittim ve bunun yerine bana note 10 S önerdiler. Ben zaten yaklaşık 10 gündür note 10 S i aktif olarak kullanıyorum. Bu telefonun üretimi bitti artık gelmeyecek vs. gibi şeyler söylediler. Aslı astarı var mı hocalarım? Eşime almayı düşünüyordum telefonu. Daha doğrusu eşime kendi telefonumu verip kendime bunu almayı düşünüyordum...

Pulsar3475

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Merhaba dostlar. Yaklaşık 2 haftadır cihazı kullanmaktayım. İphone 11 den geçtim. Alışmak zor oluyor ama alışacağız :) telefonu N11 XiaomiTürkiye mağazasından satın aldım. Telefonda donanımsal sorunla karşılaşmadım. Ama yazılımsal olarak telefonun stabil olduğunu düşünmüyorum. Örnek verecek olursam; Bildirimlerle başlayabiliriz. Uygulamaların tamamında bildirimlerin açık olmasına rağmen kafasına göre bildirim ekrana düşüyor düşmüyor :) 2- Sim kart etkinleştirme hatası. Bunu bir türlü çözemedim abicim. Yurt dışına açık hattım bizzat emin olmak için MH aradım açık olduğunu teyit ettim fakat hiç bir şekilde sim kartı aktifleştiremedim. Hattım Turkcell, slot değiştirip denedim yine olmadı. Başka hatta denedim Örn. Vodafone bunda sorun çıkarmadı. Ama bu sorun devam ediyor. En son bildirimini gizledim şuanda sorun yok. Ama hattı tanımaması kötü. 3- Görüşme esnasında ahizeden gelen sesin net olmaması. Dedim ya iphone11 kullanıyordum diye. Onun asla kıyaslayamam Apple markası benim için her açıdan kusursuz tek eleştirim fiyatı olur. Hemen linç etmeyin dediğim gibi bu benim görüşüm :) Ha diyeceksiniz madem çok memnundun niye geçti orası biraz karışık. Neyse konuyu dağıtmayayım ses konusu net değil! boğuk geliyor. Volte ve VoWifi aktif bazen netleşebiliyor. Ama genel anlamda memnun değilim bu konuda. 4- Beni ennn çok rahatsız ve uyuz eden meseleye geliyorum sıkı durun! Telefon Globalde Mi arayüzünde kısıtlamaya gitmiş.. Yani Rehber, Aramalar ve Mesajlarda bildiğin google uygulaması kullanıyor. Bu telefonun premium havasının resmen içine ediyor. Çünkü bunlar bildiğin bir pop-up gibi bir uygulama, arayüzdeki orjinal hissiyatı vermiyor. İşin enteresan tarafı araştırdığım kadarıyla Hindistan ve Endonezya miui ROM' larında Mİ arayüzü kullanılıyor. Onun dışında cihazdaki diğer tüm ülke ROM'ları Google'dan destek alıyor. Google'ı doyasıya yaşamak istesem herhangi bir markada GO edition alırım, daha sı param varsa Pixel satın alırım. Kullanıcıları bu şekilde ikiye ayırıp "sen bunu kullanacaksın, sende bunu" demek çok saçma! ve Xiaomi' nin arayüz konusunda Redmi' ye üvey evlat muamelesi yapması üzücü. Hele ki firmanın piayasada adının bu kadar duyulmasına sebep olan bir evladına bu muamelesine ben şahsım adına anlam veremiyorum. Bu sorunuda BootLoader kilidini açarak aştık. Hindistan ROM' u indirdim fakat onda da Google ile olan sorunumuz devam etti. Hemen peşinden bi Endonezya yuvarladım ve istediğime kavuştum. Mi arayüzü olan Rehber, Aramalar ve Mesajlar. Hemen akabinde güncelleme geldi. Merak edenler için mevcut Endonezya ROM sürümüm 12.5.4 Kararlı. Şimdilik sorun yok. Genel olarak toparlayacak olursak; orta segmentin bir tık üstü olduğunu düşünüyorum ve yine kendi düşüncem Android OS' un, Samsung telefonlarda daha stabil çalıştığını düşünüyorum. Telefonun fiyatı Türkiye' deki ekonomik yorgunluk, kriz vs. adını siz koyun.. Her geçen gün artmakta.. 4.000 bandında alınacak en mantıklı cihaz olduğunu düşünüyorum. Umarım açıklayıcı olmuştur. Sorusu ve sorunu olana elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi forumlar dilerim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Sonunda Oxygen OS rom geldi Kimler bekledi bu romu

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Sonunda Oxygen OS rom geldi Kimler bekledi bu romu
Bu telefondan almak üzere bugün vatan bilgisyar a gittim ve bunun yerine bana note 10 S önerdiler. Ben zaten yaklaşık 10 gündür note 10 S i aktif olarak kullanıyorum. Bu telefonun üretimi bitti artık gelmeyecek vs. gibi şeyler söylediler. Aslı astarı var mı hocalarım? Eşime almayı düşünüyordum telefonu. Daha doğrusu eşime kendi telefonumu verip kendime bunu almayı düşünüyordum...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihazı iyice araştırıp öyle alın hocam. Çoğu kullanıcı memnun değil. Çoğu memnun. Şahsen ben Cihazdan Memnun Yazılımdan Memnun değilim.

aonurr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Onur
Cihazım
Red Mi Note 10S
Konular
11
Telefonun üretimi bitti demeleri bana çok garip geldi. Daha çıkalı kaç gün oldu da üretimi bitti bu telefonun?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Telefonun üretimi bitti demeleri bana çok garip geldi. Daha çıkalı kaç gün oldu da üretimi bitti bu telefonun?
Fabrikada bitmiştir 9 ay oldu çıkalı ve Note 11 serisi çıktı. Cihzın üretilmesinin bitiminde bir sorun yok önemli olan yazılım desteği kesilmesin 2 sene rahat güncelleme alacaktır.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
cihaz satmak için yalan söylemişler.

Üst Alt