MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
yazılımsal yenilikler var evet uygulama geçişlerinde çok güzel bir hissiyat katmışlar kamera konusunda ben pek bi yenilik göremedim şarj konusunda iyileştirmeler mevcut sabah %40 iken teli elime aldım instada falan takıldım şu an 32 :) geliştirmişler sistem görünümünde yenilikler var
Eyvallah kardeşim. İnşallah bize de gelir bir an önce cihaz mi note 10 3 Aydır sistem güncellemesi bile vermediler.

The_Lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARMOR_PRO
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim Mühendisi
Konular
0
sistem gayet düzgün çalışıyor eksik olanlar
* canlı duvar kağıtları :)
güncellemeyi orange fox üzerinden güncelledim twrp yüklüydü dosyayı görmedi orange fox yükledim indirilen güncellemeyi direkt olarak kurdum sistem harika çalıyor uygulama geçişlerinde çok güzel bir hissiyat katmışlar iphone misali sistem ses görselinde yeni görsel eklenmiş eu romda olan şu an bunlara dikkat ettim başka bir şey bulursam burda olurum :)
Gelen güncellemeyi orangefox ile kirli flaş mı yaptınız nasıl yapılıyor ki kirli flaş

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Gelen güncellemeyi orangefox ile kirli flaş mı yaptınız nasıl yapılıyor ki kirli flaş
ilk önce normal ota üzerinden 788 mblik dosya geldi yanlışlık oldu herhalde indirdim ben yine de twrp üzerinden yüklemeye çalıştım dosyayı kabul etmedi etmeyeceğini de biliyordum custom Recoverylerde sadece recovery zipini yükleyebilirsin onun da boyutu cihaza göre değişir bana gelen zip 3gb lik işimi sağlama aldım orange fox kurdum inen zipi doğrudan yüklü olan romun üstüne kurdum

oguuzysr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Poco X3
Meslek
Jandarma
Konular
5
An itibari ile bana 12.5 güncellemesi geldi su an indiriyor bakalım nasıl olmuş.

paylent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramo
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-19-22-05-48-720_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-05-19-22-05-48-720_com.android.updater.jpg
    212,4 KB · Görüntüleme: 27

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
V12.0.15.0.RKFMIXM global sürümde olanlar OTA dosyasını yükleyebilir beklemeden.

emrhtik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah tik
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
1
an itibarı ile geldi :)
Recovery Dosyası :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam bana bu güncelleme geldi ancak öyle internette gösterilen bir çok özellik yok süper duvar kağıdı bildirim paneli vs. Sadece biraz hızlandı

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Hocam bana bu güncelleme geldi ancak öyle internette gösterilen bir çok özellik yok süper duvar kağıdı bildirim paneli vs. Sadece biraz hızlandı
Hocam bildirim paneli vardır miui12 ile birlikte geldi o cihazlara cihaz ayarlarından bildirim ayarlarından moden tarzı seçersen yeni tarz bildirim paneli ekranın olur

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Süper duvar kağıdı manuel olarak yükleyip kullanabilirsiniz ancak o sadece Snapdragon 780 üstü işlemciler için gelir.

Üst Alt