Soru Redmi Note 10 Pro Aosp rom önerisi

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
2 günden beri CrDroid 7.10 kullanıyorum gayet güzel hoşuma gitti. Ses seviyesi beni tatmin etti ama size yeter mi bilmiyorum.

Hibozsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 10
Konular
3
Biraz geç oldu belki ama magisk uygulaması içinde reddetmeye zorla diye bir seçenek var, onu açıp root uyarısı veren uygulamayı seçip altındaki tüm şeyleri işaretleyip telefonu yeniden başlatınca robot uyarısı falan vermiyor yani seçilen uygulama için root u görünmez hale getiriyor safety fix ile falan uğraşmak istemez iseniz diye belirtmek istedim.
Hocam uygulamaları zaten listeye ekliyorum.
Bu modül aynı zamanda cihazı sertifikalı olarak gösteriyor onun için kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 günden beri CrDroid 7.10 kullanıyorum gayet güzel hoşuma gitti. Ses seviyesi beni tatmin etti ama size yeter mi bilmiyorum.
Hocam şuan Endonezya MIUI 14 kullanıyorum bakalım güzel gidiyor şuan eğer olmazsa onu da bir denerim.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Hocam bir tek SafetyNet fix modülünü kullanıyorum banka uygulamalarında root hatası vermemesi için. Umarım Hyperos stabil bir android olurda en azından stabil bir cihaz kullanırız. :) Aosp romlar cihazın sunduğu özellikleri tam anlamıyla kullanamıyor malesef. Yoksa aosp kullanırdım. Crdroid kullandım 9.9 sürümünü 10 saat ekran süresi aldım rahat bir şekilde.
Crdroid 9.7 sürümünü kullandım. Boşta çok şarj yiyordu. Son sürümdeki şarj performansı nasıl tam anlamıyla?

Hibozsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 10
Konular
3
Crdroid 9.7 sürümünü kullandım. Boşta çok şarj yiyordu. Son sürümdeki şarj performansı nasıl tam anlamıyla?
Yaklaşık 3 hafta önce kullanıyordum romu hocam o zaman iyiydi boşta şarj yemiyordu. Eğer denemek isterseniz temiz kurulum yaparak yükleyin. Güncelleme yoluyla problem çıkabiliyor bazen.

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Yaklaşık 3 hafta önce kullanıyordum romu hocam o zaman iyiydi boşta şarj yemiyordu. Eğer denemek isterseniz temiz kurulum yaparak yükleyin. Güncelleme yoluyla problem çıkabiliyor bazen.
Crdroid sonrası neredeyse bütün aosp romları denedim hiçbirinde call recording ile google asistanı aynı anda çalıştıramadım ona sinir olup miui eu rom kullandım bir süre o da akıcı gelmedi. Şimdi tekrar aosp deniyorum aynı sorun devam ediyor. Bu sorun sadece crdroid'de olmadı.

Üst Alt