Sohbet Redmi Note 10 Genel Özellikler Hakkında Sohbet

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bakış

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
P smart
Konular
0
Aslında güzel cihaz ama kafama takılan şu amoled ekranlarda problem olması yani bu ekranı hangi üreticiden aldı acaba bileniniz varmı almayı düşünüyorum bilgi verebilirseniz ona göre heraket edecem

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Firmayı bilmiyorum ama ışık ve renkler güzel. Beyaz dengesi iyi. Umarım Bi de sağlam çıkar.
Aslında güzel cihaz ama kafama takılan şu amoled ekranlarda problem olması yani bu ekranı hangi üreticiden aldı acaba bileniniz varmı almayı düşünüyorum bilgi verebilirseniz ona göre heraket edecem

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Lcm information bölümünde fhdp dsi panel kullanıldığı yazıyor.Başarılı bir panel olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Benim de şaşırdığım o zaten. Kameranın arkasında ultra premium yazısı var. Dediği kadar var gerçekten. Çoğunluk daha telefonu bile görmeden çok ağır demiş :) kullanan biri olarak söylüyorum cooook hafif :)
Var hocam cihazın maşallahi var bencede hemde kibar bir telefon her şeyiyle olmuş bu sefer beğendim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Müzik dinlemek çok keyifli. Hem hoparlör, hem kulaklıktan. Telefonun şu an için tek eksiği rom.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Benim de şaşırdığım o zaten. Kameranın arkasında ultra premium yazısı var. Dediği kadar var gerçekten. Çoğunluk daha telefonu bile görmeden çok ağır demiş :) kullanan biri olarak söylüyorum cooook hafif :)

Müzik dinlemek çok keyifli. Hem hoparlör, hem kulaklıktan. Telefonun şu an için tek eksiği rom.
Hocam bana göre Redmi note serisinin şuana kadar çıkan en iyi cihazı 9 serisi çok kaba ağır bu cihaz öyle değil

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Xiaomi, Redmi yüzünden kötü imaj veriyordu. Özellikle ghost screen olayı. Bu note 10 serisi ile yanlıştan döndü. Yani orta seviye telefon yapacağım diye o kadar da isme zarar verecek şeyler yapmamak lazım. Hele o note 9 ne öyle. Tuğla gibi. Firmaların lcd panelden uzak durmaları ya de son derece kaliteli olanı kullanmaları lazım. Mesela LG sırf bu yüzden battı diyebilirim. Şu'su eksik bu'su eksik diyenler için söylüyorum. Herseyi tam olan cihazlar var. Yeter ki cebinizden haber verin :)
Hocam bana göre Redmi note serisinin şuana kadar çıkan en iyi cihazı 9 serisi çok kaba ağır bu cihaz öyle değil

Şunu diyenler var. E fiyatı çok pahalı. Hayır değil. Pahalı olan şey Türkiye de ki vergiler ve doların yüksekliği. Bu ürün 290 dolar. Gerisini hesaplayın artık. Bugün Bi ilanda vergilerden arındırılmış halini gördüm. 1700 lira 64/4 olanı. Yani asgari ücretle çalışan biri 18 günde bu telefonu peşin alabilir. Ülkemizde biraz vicdan olsa.

Son düzenleme:

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Xiaomi, Redmi yüzünden kötü imaj veriyordu. Özellikle ghost screen olayı. Bu note 10 serisi ile yanlıştan döndü. Yani orta seviye telefon yapacağım diye o kadar da isme zarar verecek şeyler yapmamak lazım. Hele o note 9 ne öyle. Tuğla gibi. Firmaların lcd panelden uzak durmaları ya de son derece kaliteli olanı kullanmaları lazım. Mesela LG sırf bu yüzden battı diyebilirim. Şu'su eksik bu'su eksik diyenler için söylüyorum. Herseyi tam olan cihazlar var. Yeter ki cebinizden haber verin :)

Şunu diyenler var. E fiyatı çok pahalı. Hayır değil. Pahalı olan şey Türkiye de ki vergiler ve doların yüksekliği. Bu ürün 290 dolar. Gerisini hesaplayın artık. Bugün Bi ilanda vergilerden arındırılmış halini gördüm. 1700 lira 64/4 olanı. Yani asgari ücretle çalışan biri 18 günde bu telefonu peşin alabilir. Ülkemizde biraz vicdan olsa.
Doğru diyorsunuz fiyat pahalı değil aslında özelliklere bakıldığında redmi almam diyordum ama bu 10 serisi baya ilgimi çekti pro'nun çıkmasını bekliyorum IMEI olarak alacağım

Doğru diyorsunuz fiyat pahalı değil aslında özelliklere bakıldığında redmi almam diyordum ama bu 10 serisi baya ilgimi çekti pro'nun çıkmasını bekliyorum IMEI olarak alacağım

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Merhaba herkese iyi forumlar..

Cihazin 3 gun once 4/64 modelini 1700 TL ye satin aldim. Ve 3 gundur kamera,ses,pil,performans vb isler icin extreme seviyede cihazi deneyimliyorum..

Daha onceki cihazim ise. Redmi Note 9S'di. Kiyasalamalarim + ve - yonlerini yorumlamam 9S uzerinden olacak.

Sanirim bu konuda olan herkes cihaz ozelliklerini biliyordur. O yuzden buna deginmeyecegim.

+ VE - YÖNLERİ

EKRAN PANELİ AMOLED OLDUGU İCİN.. İPS EKRANDAN RENK CANLİLİGİ VE GUNES ALTİNDA VERDİGİ PERFORMANS OLARAK DAHA ONDE. USTELİK DOKUNMA HASSASİYETİ DAHA İYİ.

İSLEMCİ İSE SD 712 VE 720G ARASİNA KONUMLANDİRİLMİS DURUMDA. BEN PUB-G OYNAMİYORUM. AMA; MLB VE WİLD RİFT' İ SUREKLİ GUN İCİNDE UZUNCA SURELER OYNUYORUM. USTELİK NOTE 9S İLE AYNİ AYARLARDA AYNİ PERFORMANSTA. BU YUZDEN 720G İLE ARASİNDA UCURUM VAR DİYEMİYORUM.

KAMERALAR İSE BENZER. AMA FARKLİLİKLAR YOK DEGİL. NOTE 10'NUN ON KAMERASİ SALT PC BAKİS ACİSİNDAN İSE ARKA KAMERANİN CEKTİGİ FOTOGRAFLARİN NETLİGİ VE RENK DOYGUNLUGU DAHA İYİ.

BATARYASİ 5000 MAH AMA NOTE 9S'DEN COK DAHA KOTU BİR PERFORMANS SAGLİYOR. FAKAT BEN BUNU MİUİ 12 YE BAGLİYORUM.

33W İLE 1 SAAT 15 DK DA FULL SARJ OLUYOR..

NOTE 9S MONO OLMASİNA RAGMEN YUKSEK SESLİ BİR HOPARLORE SAHİPTİ. AMA NOTE 10 DAHA BERRARK VE İYİ SES VERİYOR. MALUM STEREO VAR.

CİHAZİN HAT CEKİM KALİTESİ NOTE 10 DA BİR TİK DAHA İYİ.

Su anda alisamadigim tek sey ekran boyutu. Bana gore ufak. Bu kadar ufak olacagini hic tahmin etmemistin 6.4'un.

Evet plaka konusu su anlik yok. Ama dikkat ederseniz bu normal degil mi? Henuz cihaza TWRP-ROOT bile yok. Belki alan daha BOOTLOADER kilidini acmadi. BOX ile SERVER kaydi deseniz BİSMİLLAH. Cunku cihaz daha ayini doldurmadi. Umudunuzu kirmayin ve XDA'yi bekleyin. :)

Ayrica soylemek istiyorum. Sonunda XİAOMİ kor olmayacagimiz nit degeri yuksek bir panel kullanmis REDMİ serisinde. :)

Üst Alt