Sohbet Redmi Note 10 Genel Özellikler Hakkında Sohbet

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Arkadaşlar merhaba, bu telefonu yazın çalışarak almayı düşünüyorum hatta şu an 2350 TL'ye garantisiz bulunmakta bir grupta gördüm. Bence telefon günlük kullanım için gayet iyi bir telefon ve çift hapörlör + suya dayanıklılık ve amoled ekran da telefona ayrı bir cazibe katmış diyebilirim. sd678 gayet iyi bir işlemci sd712 ayarında bir işlemci ve rn7 pro bile sd675 ile 200k antutu alıyor. Bu telefonun 270'i zorlayacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniz benim için altın niletiğinde olacaktır çünkü elimdeki Note 8'den bir an önce kurtulmak istiyorum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Para veriyorsanız daha iyisini alın. Alabilirseniz Pro modelini alın. İşlemcisi ne kadar güçlü olursa o kadar iyidir bence.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Şu ghost sorunu vardı IPS ekranlarda, inşallah AMOLED ekranda önceki Redmilerden gelen ghost screen ya da touch gibi problemler olmaz, gelirse AMOLED ekran parasından bahsetmeye gerek yok bence. Şahsen biraz beklemede kalın süreniz varsa, birkaç aya aydınlanır yavaş yavaş.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba rehber ve mesajlaşma yine Google mi ait yoksa miu arama ve miu mesaj var mi

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Yaklaşık 2.5 yıllık mi 9t kullanıyorum. Öyle çok ağır kullanan biri değilim. Geçsem işlemci yönünden çok fark hisseder miyim.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Şu ghost sorunu vardı IPS ekranlarda, inşallah AMOLED ekranda önceki Redmilerden gelen ghost screen ya da touch gibi problemler olmaz, gelirse AMOLED ekran parasından bahsetmeye gerek yok bence. Şahsen biraz beklemede kalın süreniz varsa, birkaç aya aydınlanır yavaş yavaş.
forumda amma AMOLED düşmanlığı var :) bana soracak olarak keşke lcd kalsaydı üst mi seri farkı kalmadı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba rehber ve mesajlaşma yine Google mi ait yoksa miu arama ve miu mesaj var mi
avrupa yasalarına göre google olmak zorunda.
pro alırsan

Redmi Note 10 Pro – India Stable ROM​

indirsen google gelmez orjinal uygulamalar gelir.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Aslında 11 yaşında yeğenim var. Eğer taktir alırsa telefonu söz verdim ona. Çok beğeniyor :) ben bunu bahane bilip telefon alacağım kendime. Redmi note 10 görünüş olarak çok hoşuma gitti. Batarya mükemmel. Arada sedece işlemci farkı var. Ki incelemeler de memnun kalmışlar aslında. 1850 liraya 128 olanı buldum. Öyle çok kamerayla isim olmaz. Genelde telefonda aradığım şey ekran. O da yeterli gibi duruyor. 60 hz olması.
Mi9t daha iyi hocam geçmeyin.

2.5 yıl oldu alalı. E artık Bi değişiklik lazım

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Aslında 11 yaşında yeğenim var. Eğer taktir alırsa telefonu söz verdim ona. Çok beğeniyor :) ben bunu bahane bilip telefon alacağım kendime. Redmi note 10 görünüş olarak çok hoşuma gitti. Batarya mükemmel. Arada sedece işlemci farkı var. Ki incelemeler de memnun kalmışlar aslında. 1850 liraya 128 olanı buldum. Öyle çok kamerayla isim olmaz. Genelde telefonda aradığım şey ekran. O da yeterli gibi duruyor. 60 hz olması.

2.5 yıl oldu alalı. E artık Bi değişiklik lazım
keşke hayat ucuz olsa yiğeniz sony playstation 5 alsanız ama nereden herşey el yakıyor.

Üst Alt