Rehber Redmi Note 10 5G Çin Versiyonu

Veysel4646

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Redmi note10 5G
Konular
0
Selamlar abiler ben redmi note 10 5g telefon aldım hem kamera hata veriyor hemde telefon yarı ingilizce yarı Türkçe uygulama izinler kısımları ingilizce

loftus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 10p
Konular
2
aga bu tel neymiş ya. Alıyim dedim çin olanı bu kadar şikayet varsa almıyim o zaman

loftus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 10p
Konular
2
dostum 6/128 globali varmi. bir yere sordum global 6/128 diyor. pek bilmiyorum varmi öyle globali

FATIH_999

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Note 4
Konular
3
bu iş biraz şans meselesi bizdede var çin versiyon imei dışında hiç problem yok çok şükür onuda ücretli attıracağız

furkan454545

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
J7 prime
Konular
0
bu iş biraz şans meselesi bizdede var çin versiyon imei dışında hiç problem yok çok şükür onuda ücretli attıracağız
Hocam sizce almali mıyim 4k cekiyolar 6gb ram olsna izmirde kaçak normali 6k değer mi? Sorun yaşar mıyım?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam sizce almali mıyim 4k cekiyolar 6gb ram olsna izmirde kaçak normali 6k değer mi? Sorun yaşar mıyım?
Size tavsiyem Bu telefondan hiç bir zaman almayın. Farklı cihazlara veya Farklı bir modelden o bütçeye cihaz alın.

Einstein556

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M. Ersin
Cihazım
Redmi note 10 5
Konular
0
Bende geçen hafta sonu bulaştım bu cihaza. 6gb ram 128gb Global diye gittim. Çin versiyonu çıkardılar aynı Abi hiç bir farkı yok dediler. Bi şekilde ikna oldum aldım. Eve geldim cihazın kurulumunu yaptım. Baktım nfc yok. Banka uygulamaları rootlu uyarısı veriyor. Fakat root cheker ile sorgulattığımda rootlu görünmüyor. Saçma sapan şeyler var. Güncelleyici uygulaması kaldırılmış yok. Gözünle global CE damgalı olduğunu görmeden alma derim. Ben de geri vermeye çalışıyorum.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Bende de 6 gb 128 lik Çin modeli var banka uygulamalarında Wifi kopması Vs gibi sorunlar hiç olmadı 12.5.6 sürümü var global. Bildiğim kadarıyla bu cihazda global bu kullandığım sürüm şu an sorunsuz ya da başka rom istiyorsanız Çin veya Hindistan romu kurmak lazım diğerleri uyumlu değil bu cihaz için.

Üst Alt