Çözüldü Redmi not 10 pro IMEI sonrası kamera açılmıyor hatası

martinhrtz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Martin
Cihazım
Red mi 8
Konular
6
FAILED (status read failed (Too many links)) link hatası alıyorum cihaz redmi note 9 boot loader kilidi açık gözüküyor açılırken root atamıyorum adb den
yardımcı olabilecek varmı konu açamıyorum
Burası redmi note 10 pro konusu özelden yazdım size bakarsanız.

Stefan1635

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hikmet
Cihazım
Redmi not 7
Konular
2
Arkadaşlar yüksek sürümlerdeki kamera sorunu için bu dosyayı yükleyip sorunun çözüldüğü söyleniyor bu konuda bilgisi olan var mı. fw_sweet_miui_SWEETGlobal_V12.0.15.0.RKFMIXM_7b4c843ba4_11.0.zip

Stefan1635

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hikmet
Cihazım
Redmi not 7
Konular
2
Arkadaşlar yüksek sürümlerdeki kamera sorunu için bu dosyayı yükleyip sorunun çözüldüğü söyleniyor bu konuda bilgisi olan var mı. fw_sweet_miui_SWEETGlobal_V12.0.15.0.RKFMIXM_7b4c843ba4_11.0.zip
Şuanda 12.5.9 global sürüm yüklü ve kamera da da problem yok şöyle yaptım
1

redmi note 10 pro modeli sweet kod adı verilen bu cihazda ımeı atıldı ise sim 2 aktif olarak çalışır 1 kaplı olur

Bu durumlarda cihazda root magisk nadiren de olsa olabilir fakat bootloader kilidi açıktır

2

Twrp yi telefoncular genelde Orjinal haliyle recovery e çevirip veriyor bunun için bir adet 3.6.0 sweet img adlı Twrp dosyası ile otomatik Twrp programı lazım ki rom vs kurmak için şart

3
Her işlemden önce rom dosyası Twrp aracılığı ile telefona kurulur işlem bitince wipe data yapmadan geri gelinir modem dosyası kurulur ve ardından fw dosyası kurulup sisteme son 1 defa daha modem dosyası kurulur en sonunda reboot system bitebilir

En temizi böyle yapılır.

Not : Her rom update işleminden sonra zaten rom update olarak geldiği içim biz sadece modemi kurup açıyoruz kamera giderse fw yi kuruyoruz

Ekleme / fw işleminden sonra bazen modem dosyası gidiyor tekrar yüklemek gerekebilir şaşırmayın.
Alıntı.

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
note6
Konular
0
Arkadaşlar India 64 kamera olan model bendede var kamera hatası veriyor 12.5.1 hangi rom atılacak buradaki tr olanmi global veya India olanmi olacak

kurban50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sinan
Cihazım
note6
Konular
0
12.5 1 attim bu seferde ana kamera mavi gibi oldu geniş acida sorun yok. Başına gelen varmi

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Note 10 Pro Max için bu paylaşılan modem dosyası ile düzeliyor mu?

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Note 10 Pro Max için bu paylaşılan modem dosyası ile düzeliyor mu?
Valla hocam bende global var şuan herşey sorunsuz cihazı kıracak duruma gelmiştim arkadaşın dosya tüm sorunlarımı çözdu sağolsun ama galiba başka bi arkadaştafa promax varmış olmadı dedi bilemedim bende sorunsuz sıkıntısız cihaz

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Valla hocam bende global var şuan herşey sorunsuz cihazı kıracak duruma gelmiştim arkadaşın dosya tüm sorunlarımı çözdu sağolsun ama galiba başka bi arkadaştafa promax varmış olmadı dedi bilemedim bende sorunsuz sıkıntısız cihaz
Anladım. 10 gün oldu cihazı satın alalı. Böyle problemler olacağını bilsem almazdım aslında. Sağlık olsun

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Anladım. 10 gün oldu cihazı satın alalı. Böyle problemler olacağını bilsem almazdım aslında. Sağlık olsun
Nasip hocam belki sorun olmaz bazı arkadaşlar sorun olmadı diyor kayıttan sonra ama araştırmak lazım

Üst Alt