MIUI 14 Redmi K60 Pro Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
Akşama deneyeyim, deneyimlediniz mi hocam?
Hocam elite stabil sürümdeyim. Şu an çok memnunum , hiç geçesim yok ama merak etmiyor da değilim 😀 . Muhtemelen hafta sonuna verilerimi yedekleyip geçerim. Keşke şu 90hz vs. gibi bir iki özelleştirme Euromda da mevcut olsaydı.

ARYA2023

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Redmi K60
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum PC ile :
* Bootloader kilidiniz açık olmalıdır.
* Cihazı fastboot moda alın (Ses kısma+power tuş kombinasyonu)
* Cihazı bilgisayara bağlayın
* İlk defa Eu Rom kuruyorsanız, indirilen dosyayı, klasöre çıkartın.
- windows_fastboot_first_install_with_data_format.cmd komut dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın
* Güncelleme amaçlı Eu Rom kuruyorsanız, indirilen dosyayı, klasöre çıkartın.
- Güncelleme olarak yüklüyorsanız windows_fastboot_update_rom dosyasını çalıştırmanız yeterli.
* Kurulum işlemi otomatik olarak başlamıştır. Bu kadar, cihaz tekrar açılınca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum Twrp ile ( Güncelleme ) :
* Cihazı Twrp ile açınız, K60 Pro Android 13 TWRP-3.7.0_12-v7.9_A13
* İndirilen eu romu twrp üzerinden yükleyiniz.
* Bu kadar

Beta haftalık
Link :

Stabil
Link :

Not: Stabilden Betaya geçişlerde, yeni sürüm olduğu sürece format data yapmadan geçiş yapılabilir. Betadan stabile geçişlerde, genelde stabil geri kaldığı için Format datasız geçmenizi önermem. Bootloop a düşerseniz format data yapmanız gerekebilir.

Not 2: Cihazda Çift alan vardır. Alan A- Alan B .. Fakat eu miui romlar tek alan üzerinden çalıştığı için, yanlışlıkla diğer alana geçerseniz twrp restart alanından diğer alana geçebilirsiniz. Aosp romlar geldikçe çift alan kullanmaya başlayacağızmee

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum PC ile :
* Bootloader kilidiniz açık olmalıdır.
* Cihazı fastboot moda alın (Ses kısma+power tuş kombinasyonu)
* Cihazı bilgisayara bağlayın
* İlk defa Eu Rom kuruyorsanız, indirilen dosyayı, klasöre çıkartın.
- windows_fastboot_first_install_with_data_format.cmd komut dosyasına sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın
* Güncelleme amaçlı Eu Rom kuruyorsanız, indirilen dosyayı, klasöre çıkartın.
- Güncelleme olarak yüklüyorsanız windows_fastboot_update_rom dosyasını çalıştırmanız yeterli.
* Kurulum işlemi otomatik olarak başlamıştır. Bu kadar, cihaz tekrar açılınca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum Twrp ile ( Güncelleme ) :
* Cihazı Twrp ile açınız, K60 Pro Android 13 TWRP-3.7.0_12-v7.9_A13
* İndirilen eu romu twrp üzerinden yükleyiniz.
* Bu kadar

Beta haftalık
Link :

Stabil
Link :

Not: Stabilden Betaya geçişlerde, yeni sürüm olduğu sürece format data yapmadan geçiş yapılabilir. Betadan stabile geçişlerde, genelde stabil geri kaldığı için Format datasız geçmenizi önermem. Bootloop a düşerseniz format data yapmanız gerekebilir.

Not 2: Cihazda Çift alan vardır. Alan A- Alan B .. Fakat eu miui romlar tek alan üzerinden çalıştığı için, yanlışlıkla diğer alana geçerseniz twrp restart alanından diğer alana geçebilirsiniz. Aosp romlar geldikçe çift alan kullanmaya başlayacağız.
Merhaba. Güncelleme yaparken ilk kurduğumuz romun fastboot.update.bat mı çalıştıracağız?yoksa güncel rom çıktığında klasöre çıkarıp onun update.bat üzerinden mi güncelleme yapacağız?

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Hocam elite stabil sürümdeyim. Şu an çok memnunum , hiç geçesim yok ama merak etmiyor da değilim 😀 . Muhtemelen hafta sonuna verilerimi yedekleyip geçerim. Keşke şu 90hz vs. gibi bir iki özelleştirme Euromda da mevcut olsaydı.
Ben kurdum kurmasına ama pek memnun olduğumu söyleyemem, şarjı çabuk gidiyor. Mesajlar ve arama uygulamasının dili ingilizce olarak kalıyor. Bu bir sorun değil tabii ki ama yine de hoşuma gitmediğini söylemeliyim. 1-2 gün içinde tekrar EliteRoma geçiş yapacağım.

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
Ben kurdum kurmasına ama pek memnun olduğumu söyleyemem, şarjı çabuk gidiyor. Mesajlar ve arama uygulamasının dili ingilizce olarak kalıyor. Bu bir sorun değil tabii ki ama yine de hoşuma gitmediğini söylemeliyim. 1-2 gün içinde tekrar EliteRoma geçiş yapacağım.
Yeterince referans oldu. Daha da geçmem 😀

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
O sürüm sorunlu sanırım hemen arkasına 1.0.5 sürümü çıktı zaten.
eu romun çevirisi çok geri kaldı Elite roma göre çok yeri İngilizce. Modül kullanmak şart gibi bir şey.

Son düzenleme:

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
Normalde Elite Rom , EuRom'u takip eder ama bu sefer tam tersi oldu.

EuRom güncel sürümünü de paylaşalım.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Dayanamadım eu 1.0.5 roma geçtim.

Romda İngilizce kısımlar var ancak modül ile neredeyse tamamen Türkçe oluyor.

Game Turbo'da nişangah seçeneği yok elite romda vardı.

Voice match çalışıyor.
Ekran açıkken Okey Google diyerek asistan kullanılıyor. Elite romda yoktu. Bu özelliği seviyorum doğrusu. Google asistan çok gelişti.

PUBG 90 FPS için modül kullanılması ve joyose uygulamasını devre dışı bırakmak şart. Joyose 60 hzye kilitliyor oyunu. Sadece modül yetmiyor. Ekte verdiğim modül cihazı Xiaomi 13 ultra olarak gösterir. Modülün model bilgisini ben değiştirdim denk cihaz göstersin diye. Magisk ve Kernelsu çalışıyor.

Şu anda her şey güzel gidiyor.

Yenileme hızı menüsünde her uygulama için özel bir ayar var.
İstenen uygulama 60 hz istenen 120 hz seçilebiliyor. YouTube vb 60 fps video hizmetlerini 60 hz kullanmak pile çok katkılı elle atama imkanı mükemmel.

Türkçe modülü için bu konuya bakın.

Ekli dosyalar

• fpsunlocker.zip
    1,8 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

SuçaSürüklenenKatip

F Klavye°
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Zabıt Kâtibi
Konular
16
Dayanamadım eu 1.0.5 roma geçtim.

Romda İngilizce kısımlar var ancak modül ile neredeyse tamamen Türkçe oluyor.

Game Turbo'da nişangah seçeneği yok elite romda vardı.

Voice match çalışıyor.
Ekran açıkken Okey Google diyerek asistan kullanılıyor. Elite romda yoktu. Bu özelliği seviyorum doğrusu. Google asistan çok gelişti.

PUBG 90 FPS için modül kullanılması ve joyose uygulamasını devre dışı bırakmak şart. Joyose 60 hzye kilitliyor oyunu. Sadece modül yetmiyor. Ekte verdiğim modül cihazı Xiaomi 13 ultra olarak gösterir. Modülün model bilgisini ben değiştirdim denk cihaz göstersin diye. Magisk ve Kernelsu çalışıyor.

Şu anda her şey güzel gidiyor.

Yenileme hızı menüsünde her uygulama için özel bir ayar var.
İstenen uygulama 60 hz istenen 120 hz seçilebiliyor. YouTube vb 60 fps video hizmetlerini 60 hz kullanmak pile çok katkılı elle atama imkanı mükemmel.

Türkçe modülü için bu konuya bakın.
Bir önceki sürüme göre şarj konusu iyileştirilmiş, çok hızlı bir güncelleme oldu, muhtemelen sorunlu bir sürümdü. Hemen ardına bu sürüm çıkması güzel. Şimdilik bir sıkıntı yok. Yenileme hızı menüsünü siz söyleyince fark ettim. :)

Üst Alt