Soru Redmi K60 / Poco F5 Pro

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Aldığım satıcı tekrar cihaz alacağımda ( dirençli istedim bu sefer ) mi kilidi açılması için bekleyecekmiyiz dedim, bunlar zaten açık dedi. O halde cihaza şuan eu yada global rom mi flash üzerinden yükleyebilir miyim ?,
Kilid acik yukleyebilirsin. Bence twrp kurup flashi tlfna takip o sekilde yukle derim. Daha pratik oluyor bence :)

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Kilid acik yukleyebilirsin. Bence twrp kurup flashi tlfna takip o sekilde yukle derim. Daha pratik oluyor bence :)
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Mi kilit durumunda mi hesabı ekli değil, daha eklemedim daha doğrusu. Hiç birşey yapmadan oem kilidini ve usb hata ayıklamayı açıp twrp yüklesem sorun olmaz değil mi ?

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Yok twrp yi yukle rahat olur

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
13
Hocam Google arama (çevirici,kişiler uygulaması) ve Google mesajlaşma uygulamasını kullanabiliyor muyuz acaba? Diğer rom larda denedim kendi uygulamasından dolayı cagrı mesaj gelmiyor

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Arkadaşlar daha evvel twrp üzerinden yazılım atmıştım imei uçmadı sorunsuz. BL açık imei atılı cihaza fastboot üzerinden yazılım attığımızda imei gidiyormu acaba ?

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Arkadaşlar daha evvel twrp üzerinden yazılım atmıştım imei uçmadı sorunsuz. BL açık imei atılı cihaza fastboot üzerinden yazılım attığımızda imei gidiyormu acaba ?
İmei gitmez. Yazılımı yüklerken "clean all" İbaresi seçilmiş olmasına dikkat edin. Lock olan değil

Poco F5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt